Paliwo ok. Obsługa do wymiany. Na ich twarzach widać jak cierpią z tego powodu że tam pracują. Kiedyś pracowała tam fajna ekipa. Zagadali i pożartować też umieli. Obecna obsługa to dramat.
Opinie
-
Bart B ★★★☆☆
-
Nikodem Strong. ★★★☆☆
Ceny ok poprawiła się jakoś ale starszy gość z obsługi do wymiany .
-
Nikodem M. ★★★☆☆
Ceny ...coś sie robi drogo ok, starszy gość z obsługi do wymiany .
-
Daniel P ★★★★☆
Nic nadzwyczajnego,dawniej były lepsze ceny,dużo mniejsze niż na innych stacjach
-
justyna274100 ★☆☆☆☆
Obsługa fatalna, dawno nie spotkałam takiego gbura. Kiedyś obsługa byla ok, ale teraz porażka
-
Marek Błasiak ★★★★★
Jeżdżę z LPG już kilka lat. Staram się zawsze tankować na stacji Grader. Konkurencyjne ceny, miła obsługa, dobrej jakości gaz. Do tej pory nie było problemu z instalacją. Polecam.
-
Albusik ★☆☆☆☆
Gaz może i dobry ale obsługa fatalna. Można czekać pod dystrybutorem 10 minut bo pan sobie rozmawia z panią i śmiechy Chichy a kolejka kończy się na drodze..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Grader?
Grader znajduje się przy Podwale, Osiedle Śródmieście, 32-500 Chrzanów, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Grader?
Do Grader można dotrzeć, korzystając z poniższego linku