Opinie

  1. Bart B ★★★☆☆

    Paliwo ok. Obsługa do wymiany. Na ich twarzach widać jak cierpią z tego powodu że tam pracują. Kiedyś pracowała tam fajna ekipa. Zagadali i pożartować też umieli. Obecna obsługa to dramat.

  2. Nikodem Strong. ★★★☆☆

    Ceny ok poprawiła się jakoś ale starszy gość z obsługi do wymiany .

  3. Nikodem M. ★★★☆☆

    Ceny ...coś sie robi drogo ok, starszy gość z obsługi do wymiany .

  1. Daniel P ★★★★☆

    Nic nadzwyczajnego,dawniej były lepsze ceny,dużo mniejsze niż na innych stacjach

  2. justyna274100 ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna, dawno nie spotkałam takiego gbura. Kiedyś obsługa byla ok, ale teraz porażka

  3. Marek Błasiak ★★★★★

    Jeżdżę z LPG już kilka lat. Staram się zawsze tankować na stacji Grader. Konkurencyjne ceny, miła obsługa, dobrej jakości gaz. Do tej pory nie było problemu z instalacją. Polecam.

  1. Albusik ★☆☆☆☆

    Gaz może i dobry ale obsługa fatalna. Można czekać pod dystrybutorem 10 minut bo pan sobie rozmawia z panią i śmiechy Chichy a kolejka kończy się na drodze..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grader?

Grader znajduje się przy Podwale, Osiedle Śródmieście, 32-500 Chrzanów, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Grader?

Do Grader można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements