NIEPOLECAM KOMPLETNIE TEGO MIEJSCA. Przychodzenie i w tygodniu i w niedzielę niehandlowe to porażka. Odradzam każdemu.
Zdjęcia
Opinie
-
Noahomi Black ★☆☆☆☆
-
Szym S (Avo) ★☆☆☆☆
MOŻE WARTO ZAKTUALIZOWAĆ GODZINY OTWARCIA W MAPACH GOOGLE SKORO SIĘ W NICH FIGURUJE NA WŁASNE ŻYCZENIE? TO NIE KOMUNA, ŻE SIĘ WIESZA KARTKI. PALCEM TO SOBIE MOŻNA WSKAZYWAĆ... Ochroniaż wyburzył w środku ludzie robiacy zakupy (oczywiście VIP) myślałem że drzwi ciężko chodzą to sprobowałem drugi raz pociągnąć. Gość z mordą i paluchem. Pomijajac fakt ze w tej żabce często robią ludzi w bambuko. Od dziś omijam.
-
YUMA ★☆☆☆☆
Niestety mam bardzo złe doświadczenia z obsługą w tym miejscu. Pani sprzedająca (wysoka blondynka) sprawia wrażenie, jakby pracowała za karę – jest niemiła, nieuprzejma i obsługa przebiega bez uśmiechu czy podstawowej uprzejmości. Chodzę tam regularnie, ale za każdym razem spotykam się z tym samym podejściem. Szkoda, bo sam sklep ma potencjał, ale obsługa skutecznie zniechęca do zakupów.
-
Mikołaj W ★☆☆☆☆
Byłem wczoraj o 20 na Google podane że otwarta do 23 a o 20 już była nieczynna
-
Sylwia Kuter ★☆☆☆☆
Bezczelna i chamska kasjerka w czarnych włosach, zwraca się bez szacunku do klienta.
-
Elenka Kujawska ★☆☆☆☆
nie miła sprzedawczyni, ignoruje klientow, przewraca oczami jak sie do niej cokolwiek powie, i nie raz ignorowala prosby o podgrzanie jedzenia
-
Bacha Bacha ★★★★★
Polecam. Dziewczyna, która Nas obsługiwała była uprzejmie i miła, przyjazna dla klienta. Sklep super zatowarowany .
-
Outsiderka ★☆☆☆☆
Zrobiłam mały zakup w sklepie . Pani pomyliła się przy wydawaniu o 20 zł na moją niekorzyść. wróciłam i poprosiłam o sprawdzenie kasy. Nie dość że miały problem z liczeniem, to do tego wtrąciła się ekspedjętka Ukrainka która potraktowało mnie jak złodziejkę - oszustkę , machając mi łapami przed oczami że mam się wynosić. Z wielką łachą pieniądze mi oddały , a słowa przepraszam nie usłyszałam.
-
Bartosz B ★☆☆☆☆
Nie pozdrawiam kobiety, która obsługiwała mnie wieczorem w drugi dzień świąt. Jedna z najmniej uprzejmych osób jakie spotkalem. Prosiłem o pomoc z zapakowaniem zakupów bo byłem z niepełnosprawnym dzieckiem i trudno było to zrobić. Kobieta totalnie mnie olała i udała ze nie słyszy. Wstyd za takich ludzi i obsługę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Adama Mickiewicza 27, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku