Stanowczo NIE polecam do pobierania krwi. Byłam dziś z maluszkiem ( 3 m- ce) to co tam doznaliśmy to horror. Pani kompletnie nie wiedziała jak się do tego zabrać. pokuła dziecko żle, kazała czekać pół godziny aż druga koleżanka dojedzie. Tragedia. Jeszcze w życiu nie widziałam tak nie profesjonalnie wykonania poboru krwi. Maluszek się zanosił kobiety kompletnie nie wiedziały co robią , maluszek cała rączka zakrwawiona. Po męczarniach pobrały wkońcu i tak zostawiły na krześle z krwawiącym dzieckiem bez pomocy ,bez zabezpieczenia rączki, w końcu zapytalam." Co wy robicie!! zostawiliście matkę i dziecko krwawiące bez plastrów,bez opatrunków". Pani łaskawi się odwróciła i wkoncu podeszła. O bezpieczeństwie i higienie pobierania której absolutnie nie było już nie wspomnę sprawę oddałam do wyższej instancji o skontrolowanie. Jedyna kobieta z którą mieliśmy minimalny kontakt ale bardzo życzliwy to pani Angelika która ma serce do ludzi tych dużych I malutkich.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewelina Pazdziora ★☆☆☆☆
-
K S ★☆☆☆☆
Nie polecam. Mimo że jestem tutaj zapisany do lekarza nie polecam. Mam partnerkę świeżo po porodzie. Chciałem do lekarza by dostać opiekę nad nią 2 tygodnie. Sekretarka nawet nie pokusiła się rejestrację do lekarza tylko od razu odprawiła by jechać do jej własnego lekarza. Jeden system medyczny w całym kraju ale tego się nie da zrobić. Co jeśli lekarza moja partnerka ma w Warszawie? Mam do niego jechać? Gratuluję. To 3 minuty wpisania w komputerku dla kogo i z jakiego powodu jaka opieka. Odradzam z całym sercem ten lokal medyczny. Edit: Szczerze Państwu życzę takich sytuacji i wykonania zgodnie z procedurami. Byle jaki ciężki przypadek będzie a Wy będziecie odsyłać osobe która chce pomóc do lokalu gdzie jest zapisany pacjent. Bez konsultacji z lekarzem czy jakimkolwiek rozeznaniu. Wystarczyło zarejestrować na konsultacje lekarską zapytać w jakim jest stanie. Pacjent ma pelne prawo do opieki medycznej w każdej placówce która oferuje pomoc medyczną. Ale spoko. Jutro ją do was przywiozę razem z małym.
-
Robert ★★★☆☆
Lekarze profesjonalni, Panie w rejestracji kompetentne i życzliwe. Jest natomiast duży problem z punktualnością przyjęć. Skoro pacjenci są umawiani na konkretną godzinę to lekarz powinien przyjmować wg harmonogramu wizyt . Poza tym gabinet zabiegowy jest na końcu przychodni i zdrowi pacjenci aby wykonać badania muszą przejść przez korytarz pełen chorych pacjentów. Tak nie powinno być. I jeszcze jedno zastrzeżenie. Co do punktualności rozpoczynania przyjmowania pacjentów. Lekarze często przychodzą dużo spóźnieni do pracy i potem są duże opóźnienia. To brak szacunku dla pacjentów. Nikt dla przyjemności nie idzie do przychodni tylko z potrzeby.
-
Natalia Wozniak ★☆☆☆☆
Nie polecam, przyszłam z prośbą o skierowanie a doktor ani mnie nie wysłuchał ani nic, wygonił mnie z gabinetu i powiedział żebym szukała gdzie indziej. O umówieniu wizyty już nawet nie wspomnę, ciężko się dodzwonić a potem nagle nie ma żadnej wolnej godziny mimo dzwonienia od 7:30.
-
SP ★★★★★
Jesteśmy z mężem pacjentami przychodnii. Opieka medyczna i personel na duży plus. Nie zdażyło nam się być pozostawionym bez pomocy jeżeli tylko wymagała od tego ranga problemu. Miłe panie na rejestracji. Lekarze z dużą empatią do pacjenta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Zdrowia NOWA-MED?
Przychodnia Zdrowia NOWA-MED znajduje się przy Emilii i Karola Wojtyłów 19, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Zdrowia NOWA-MED?
Można skontaktować się z Przychodnia Zdrowia NOWA-MED pod numerem +48 338 739 012
Jak można dotrzeć do Przychodnia Zdrowia NOWA-MED?
Do Przychodnia Zdrowia NOWA-MED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku