Opinie

  1. Benedykt Bojarski ★☆☆☆☆

    Dziad komis!!!!! Dzwoniłem do nich dwukrotnie z zapytaniem o czerwonego Seata Ibiza. Powiedziałem że mam 130 km i chce być pewien że wszystko jest ok ( Auto DNA szkoda całkowita na 21 tys euro po gradobiciu plus drzwi pasażera przód na 700 euro). Bardzo miła Pani powiedziała, że z ręką na sercu może mi polecić to auto bo sami je ściągali i jest bez wkładu własnego, a carvertical i atoDNA to oszustwo i naciąganie ludzi na dodatkowe koszty. Myślę co szkodzi po drodze można wejść. Na miejscu okazało się że auto to kompletna porażka. Cały po gradobiciu (gdzie tylko wgniecenia na dachu zostały nieumiejętnie wyciągnięte) Dodatkowo źle spasowana maska w innym odcieniu względem zderzaka oraz nadkoli!!!! Po otwarciu maski ślady po dzwonie( rolka paska zostawiła ślady na ramie jakieś 15-20 cm w głąb). Po rozmowie z Panią dowiedziałem się że to jednak nie ich auto, tylko kogoś innego kto u nich wystawia auta, o niczym nie wiedziała i może tylko przeprosić, a silniki myją żeby nie było widać wycieków.... Druga sprawa to już sprzeczka kolegi mechanika z jakimś kolesiem bo Pan to zbyt wiele na niego. Powiedział że zaraz p.rz.yp.... mu bagnetem olejowym, i mamy wsiąść do auta i w.y.p.... Skąd przyjechaliśmy. Naprawdę bardzo słabe i mało profesjonalne. Po wystawieniu komentarza na FB pod autem zostałem zablokowany, a sam wpis usunięty. Pozdrawiam i nie polecam TRAGEDIA.

  2. Konrad S ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Błędna nazwa ze to komis, gdyz prawidłowa nazwa to powinna być Auto złom. Uprzedzam pana właściela jak poprzednicy ze chodzi mi o ten auto zlomo-komis, żeby nie tłumaczył się że to pomylka. Gdy wlascicielowi sie udowodni że te jego perełki to złom i zaczyna coś iść nie po jego myśli staję sie wulgarny i wpada w furię. Juz przy pierwszym kontakcie z tym pseudosprzedawca wyczuwa się totalnie cwaniactwo i brak szacunku dla klienta i brak podstawowych zasad kultury.

  3. Jam Guadysh ★★★★★

    Właściciel komisu jest pomocny a obsługa klienta na placu bardzo miła. Mój zakup Peugeota 807 był ok. Samochód był w uczciwej cenie, nie był picowany do sprzedaży - ktoś wrażliwszy mógłby nawet uznać że był brzydki, ale za to najtańszy w tej konfiguracji na rynku. Dość szybko pojawiły się dwie awarie (francuz, hehe) ale uznaję że wydarzyły się na skutek zastania samochodu przed sprzedażą. Właściciel komisu i tak wykazał się pomocą po otrzymaniu informacji o awarii. W czasie użytkowania przez 2 lata wad ukrytych nie odnotowałem.

  1. Pio Cz ★★★★★

    dzień dobry , kupiliśmy u państwa 2 lata temu auto Ford Transit które pokonało u nas już ponad 100000 km bez żadnych napraw , auto spisuje się idealnie co jest niespotykane , planujemy zakup kolejnego i napewno się do państwa odezwiemy :) pozdrawiam Big-Bud Krasnobród

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Komis Zawiercie?

Auto Komis Zawiercie znajduje się przy Wojska Polskiego 45, 42-400 Zawiercie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Komis Zawiercie?

Można skontaktować się z Auto Komis Zawiercie pod numerem +48 792 044 004

Jak można dotrzeć do Auto Komis Zawiercie?

Do Auto Komis Zawiercie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements