Opinie

  1. Elena West ★☆☆☆☆

    Byłam kupić kilka produktów. Na szczęście asortyment szeroki, znalazłam wszystko czego potrzebowałam, ale nie o tym. W czasie skanowania produktów na kasie samoobsługowej, przy wyborze ogórka szklarniowego, wystąpił komunikat o błędzie wagi i prośbie o zwrócenie się o pomoc do obsługi. Tak zrobiłam, na co kasjerka o długich czarnych włosach zwróciła mi uwagę z pretensjami, że tam przecież wagi nie ma i mam skadować produkty. U niej. Ok, tak zrobiłam. Poprosiła o aplikację, więc wyjęłam telefon i włączyłam apkę, na co ona znów z pretensjami "no ja mam czas!". Porażka. Ponadto klienci przede mną o większość produktów do podgrzania dostali odpowiedź, że nie ma. Mąż wielokrotnie z samego rana nie może dostać hod-doga - ta sama kasjerka twierdzi, że nigdy nie ma. Leniwa i chamska.

  2. Kuba 2029 ★★★★★

    Według mnie najlepsza żabka w Zawierciu pod względem towaru jak i obsługi. Bardzo miło można w niej spędzić czas czekając na pociąg rozmawiając z Panią Dominiką bardzo sympatyczną i rozgadaną dziewczyna. Ogólnie jeśli by się dało dać więcej niż 5 gwiazdek pojawiła by się większa ocena. Miłego dnia czytającym :D

  3. Aga Worek ★☆☆☆☆

    Nijaka pani kasjerka paulina sprawiła że już nigdy nie odwiedze tej żabki. Swoją kulturą a raczej jej brakiem oraz chamstwem jedyne co robi to odstrasza klientów. Aby zakreślić swoją negatywną opinie opowiem o sytuacji która mnie spotkała. Stałam przy kasie z trójką dzieci ok. godziny 22:00, najpierw uznała że o tej godzinie nie zagrzeje panini co było do zrozumienia bo była godz 22, ale to nie o tym. Jak to zakupy z dziećmi było dość sporo produktów, kasjerka zaczęła robić problem że za dużo produktów i nie chce tego skasować uznała też że za szybko wykładamy produkty na kasę. Po czym zięć zwrócił jej uwagę że to ona powinna nadążać z kasowaniem produktów, ona zatem uznała że przez 8godzin nic nie jadła. Zatem nie pozdrawiam żabki na ul. 3-go maja a tymbardziej pani pauliny.

  1. Hubert Marek ★☆☆☆☆

    Wredna franca Paaulina stała dzisiaj w żabce o godzienie 22 przy ulicy 3-go Maja w Zawierciu. Była wredna pod pretekstem tego że nie jadła dzisiaj obiadu ani nic i jesteś strasznie nie miła dla klientów wszystkich klientów. Prosił bym o utemperwoanie jej albo o zwolnienie bo zepsujescie sobie jako żabka opinie na Zawierciu

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy 3 Maja 33, 42-400 Zawiercie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements