Opinie

  1. Ania Fraczek ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej przychodni. Kolejny raz zostałam poinformowana telefonicznie o godzinie wizyty po czym przyjeżdżam i okazuje się że mam 8 numer. Pacjenci poumawiani na godziny które nie wogole nie mają odzwierciedlenia wkolejnosci numerów które otrzymują w rejestracji. Czekanie po 3 a nawet 4 godziny. Porażka. Panie w recepcji kłamią. Gdy powiedziałam że zostałam poinformowana telefonicznie żeby przyjechać na 15:50 stwierdziły że to niemożliwe bo pani doktor przyjmuje od 16. Po czym pod gabinetem jak się okazało czekali pacjenci umówieni na 15 i nawet na 14:30 I uwaga: pan z numerem 1 był umówiony na 15 a pani z numerem 2 na 14:30 . Dodam że korzystam z usług różnych przychodni i takiego dziadostwa nie zaobserwowałam nigdzie.

  2. Damian Andrzej Kolbe ★★★★★

    Jestem przyzwyczajony do tego ośrodka, nigdy nie narzekam na profesjonalizm obsługi, czasami tylko kolejki się wydłużają, ale to raczej normalne w dobie starzejącego się społeczeństwa..

  3. Sebastian Kubacki ★★★☆☆

    Niech sobie zorganizują drugą, albo trzecią linię telefoniczną, i niech ktoś te telefony odbiera - po 70 próbie skapitulowałem. Reszta w miarę OK

  1. Karolina Gala ★☆☆☆☆

    Totalna kpina potrzebna była pomoc medyczna dla dziecka zostaliśmy odesłani bo dziecko nie należy do tej przychodni kazali się nam udac do własnego lekarza pomoc udzieliła pani z apteki proponuje zamknięć te pomyłkę medyczna to nie są lekarze pasożyty.

  2. pisiewicz52 ★☆☆☆☆

    Jedyne co polecam to zweryfikowanie właścicielom przychodni, personelu który zatrudnia. Jest tam jedne babsko bo inaczej nie da się jej nazwać, które powinno trzymać się z daleka od pacjentów. Kolejny problem to umawianie wizyt pacjentom na godziny. Może w końcu ktoś zrobi z tym porządek bo za każdym razem kiedy przychodzę na umówioną godzinę czekam minimum dwie godziny. Może weźcie się do roboty żeby to poprawić.

  3. Anna Nowak ★☆☆☆☆

    Nie Polecam dostanie się do specjalisty zależy chyba od humoru Pań. Podkreślam, że nie wszystkie Panie, ale dwie to totalna porażka brak kultury. Wizyta przełożona na marzec, następnie na kwiecień, kolejnie na maj i tak to trwa prawie rok, tak jest za każdym razem. Zapytałam ile razy jeszcze ta wizyta będzie przekładana, to Pani wręcz wykrzyczała o co mi chodzi, przecież wizyty nie są przekładane, dopiero raz. Kochana Pani proponuje nauczyć się liczyć. Niestety wypisałam się od specjalisty, ponieważ mam dość tego chamstwa co niektórych Pań. Kilka razy siedząc w poczekalni słyszałam jak ta Pani zwraca się do starszej osoby, coś okropnego, Pani też kiedyś będzie starsza. Po zgłoszeniu sprawy do właściciela przychodni teraz wchodząc słyszę uwagi pod swoim adresem o przyszła, zaciśnji zęby musisz Ją obsłużyć, i tak nic nie dało zgłoszenie, bo Panie dalej robią co chcą. Każdy z nas wykonuje jakąś pracę, ale chyba nikt się tak nie zachowuje w stosunku do innych, więc więcej szacunku

  1. Bartek Gut ★☆☆☆☆

    Zachowanie jednej z pań w recepcji to jakiś żart. Bardzo nie przyjemny ton i lekceważące zachowanie plus do tego wywracanie oczami z tego co mi wiadomo to te panie są od tego żeby pomóc i trochę uśmiechu by ich nie zbawiło.

  2. Marzec 48a ★☆☆☆☆

    Obsługa przez panie w rejestracji lekceważąca, po ustaleniu terminu wizyty i zgłoszenia się do lekarza otrzymuje się informacje ze termin wizyty jest nieaktualny i trzeba czekać na informacje o kolejnym terminie, który może też być nie aktualny. Po prostu parodia i całkowity brak szacunku dla osób, które chcą skorzystać z porady lekarskiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne ALMED - Zawiercie?

Centrum Medyczne ALMED - Zawiercie znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 25, 42-400 Zawiercie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne ALMED - Zawiercie?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne ALMED - Zawiercie pod numerem +48 326 705 229

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne ALMED - Zawiercie?

Do Centrum Medyczne ALMED - Zawiercie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements