Listonosze to dramat. Wrzuca awizo nie wypisując na nim nr przesyłki pomylone daty. Nigdy nie ma powturnego awizo. Zdarza sie nawet tak ze mamy list a wogole nie mamy awizo i dopiero dowiadujemy sie ze mamy list po kontakcie z nadawcą. Dramat. Nic dziwnego że poczta upada.
Opinie
-
Sebastian Bronek ★☆☆☆☆
-
Magda ★☆☆☆☆
To nie pierwszy raz kiedy listonosz na gdzieś aby zadzwonić i poczekać aż ktoś podejdzie. Lepiej wrzucić awizo i zwiać, aby jak najszybsze odwalić robotę. Koniecznie zmienić listonosza ze Strzemieszyc.
-
Iga Niedbała ★☆☆☆☆
Wyglądam przez okno, bo czekam na ważny list i widzę, jak podjeżdża "pan z poczty". Nie zdążyłam dobiec do bramki, a tu już wrzucone awizo!!! Nikt nie dzwonił! Nikt nie pukał do drzwi! Widzę sąsiadkę też przy bramce - podobna sytuacja! Co to za zwyczaje?!!!
-
Klaudia ★☆☆☆☆
Najgorszy oddział w Dąbrowie z jakim się spotkałam. Spotykam się po raz kolejny z taką sytuacją że zostaje zostawione awizo w momencie kiedy jestem w domu, Poza tym wiele razy byłam już na poczcie i podpisywałam dokumenty odnośnie zostawienia Paczek i listów w skrzynce lub za płotem, Panie nie odbierają telefonu na poczcie, próbuję dodzwonić się dziś cały dzień. Jestem bardzo zezłoszczona zaistniałą sytuacją, Nie po to zamawiam paczkę do domu aby jechać specjalnie po nią 10 km na pocztę. Pani z poczty powinny przekazać kurierowi, który zastępuje swoją drogą najlepszego pracownika w tym oddziale, Że zostawiałam już kiedyś dokumenty odnośnie przerzucenia Paczek za płot. Nie jestem w stanie jechać na pocztę w ciągu najbliższych dni więc chciałabym z konsultować się z paniami z poczty aczkolwiek jest to niemożliwe. Będę pisać Skargi i zażalenia nie zostawię tego tak jak jest.
-
Klaudia Byrzykowska ★☆☆☆☆
To ci się dzieje w ostatnich miesiącach to jest jakiś żart. Jesteś w domu, czekasz na ważny list a i tak znajdujesz awizo , nie dość że awizo to jeszcze po co wrzucić do skrzynki, ciężko podnieść zamknięcie lepiej wrzucić na trawę koło rowu albo jak był śnieg to na śnieg , że się zlewało ze śniegiem. Po co zmienić godziny otwarcia na Internecie niech sobie ludzie przyjadą i spotkają z zamkniętymi drzwiami, bo sobie zmieniliśmy godziny pracy. Można też zostawiać listy u sąsiadów po co iść dom dalej. Nie wiem, teraz listonoszami jest pokolenie Z, że nic się nie chce im robić . Ostatnio słyszałam rozmowę sąsiadów, którzy są starszymi, schorowanymi ludźmi aby pani listonoszka poczekała jak wyjdą z domu , powoli jak na wiek przystało to oczywiście był foch u pań listonoszek bo były we dwie że muszą poczekać dłużej , bo nie wszyscy są w ich wieku. To jest jakaś pomyłka co się dzieje. Pani Bożenka, pani Tereska zawsze informowała, nawet miało się numer tel to dzwoniła , że jest awizo i czy się podjedzie gdzieś na rejon czy ma zanieść na pocztę. Tak paskudnej obsługi poczty polskiej nie było od lat !! Rozumiem , że mało zarabiacie ale dlaczego ma się to na ludziach odbijać skoro my podatki normalnie płacimy !
-
Ewelina Kryńska ★☆☆☆☆
Czekałam na bardzo ważny list polecony. Po miesiącu oczekiwania zwróciłam się do instytucji, która miała go wysłać i dowiedziałam się, że po dwukrotnym avizo list wrócił do nich. Tylko do mnie żadne avizo nie dotarło, chociaż codziennie sprawdzałam skrzynkę pocztową. Kto je dostał? - to wie jedynie listonosz, który moim zdaniem powinien ponieść konsekwencje swoich działań
-
Ma L.k ★☆☆☆☆
Listonosz do zwolnienia. Nie dość, że nie dostarcza listów, to nawet awizo nie potrafi wrzucić do odpowiedniej skrzynki. Jeśli czekasz na ważny list, wiedz że możesz się nie doczekać. Na awizo brak nawet daty, kiedy zostało wrzucone.
-
domixa domixa ★☆☆☆☆
Najgorsza obsługa ever, panie niekompetentne w swoich wypowiedziach. Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Lepiej udać się do innej placówki Tak samo listonosze zostawiający widmo awiza… według systemu na poczcie doręczone, według monitoringu prywatnego listonosz widmo. Kolejne awizo ….tym razem dostarczone, pozostawione w skrzynce na listy. Na monitoringu prywatnym widać, że listonoszka z założenia stwierdziła że nikogo nie ma w domu, nawet nie dzwoniąc dzwonkiem do domu, wrzuciła awizo do skrzynki, oczywiście które było nawet źle zaadresowane. (Nie zgadzało się imię )Wpis w rubryce od której godziny można odebrać był jakiś znak przypominający nieskończoność. Pojechałam o godzinie 14 i jeszcze nie było. Ta placówka to jest jeden wielki żart i nieporozumienie.
-
Wojciech P ★★☆☆☆
To powinno się nazywać poczta polska w likwiacji. Kramik z badziewiem otwarty w godzinach raczej mających na celu poprawę wyników Inpostu.
-
Lilianna Izdebska ★☆☆☆☆
Pani listonoszka (a teraz nawet jasnowidzka) wrzuca awiza nie czekając nawet chwili na to, by w ogóle mieć okazję na wyjście z domu ale jednak gdy już udało mi się ją złapać chamsko stwierdziła, że na co ma czekać skoro i tak nie mam gotówki na zapłacenie opłaty.... Masakra.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Warszawska 54, 42-530 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 322 626 441
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku