Opinie

  1. Justyna Michałowska ★★★★★

    Jedzonko przepyszne, szarlotka z gruszkami i śliwkami to coś fenomenalnego. Bardzo polecam, zawsze wracamy bardzo zadowoleni ❤️

  2. malicka ★★★★★

    Pyszne. Praktycznie, zero uwag a same pozytywne zaskoczenia. Wyglad dań artystyczny a na talerzu przeplatające super smaki. Restauracjo widzimy sie ponownie.

  3. januszz kowal ★★★★★

    Do restauracji trafiliśmy przypadkiem wracając do domu z niedzielnego spaceru.Okazało się że był to dobry pomysł bo wyszliśmy bardzo zadowoleni.Jedzenie smaczne i ładnie podane,wszystko na najwyższym poziomie, dawno nie jadłem tak dobrej piersi z kurczaka, desery również pyszne. Obsługa bardzo miła i pomocna.Miejsce godne polecenia na pewno jeszcze tu wrócę.

  1. Michał Paluszek ★★★★★

    Jedzenie najwyższej jakości. Kurki, kurczak, wszystko. Do tego skomponowane idealnie. Nie jesteśmy tutejsi ale zajechaliśmy po drodze na obiad. Wybór trafiony! Polecamy bardzo!

  2. Wieslaw Sz. ★★★★★

    Zbliża się pora obiadowa, brak czasu czy też pomysłu na obiadek, zawsze można wyskoczyć do Ciężkowic na dobre jedzonko, ale uwaga, wpierw proponuję upewnić się, że czynne, różnie z tym bywa. Jeżeli do tego się dostosujemy, to reszta jest nie milczeniem a samym pozytywem. Polecam spróbować.

  3. Maja Gawrecka ★★★★★

    Pyszne jedzenie, świetna obsługa, wszytsko świeże i odpowiednia cena. Idealne porcje, które ślicznie wyglądają. Krótki czas oczekiwania. Warte polecenia!

  1. s m ★★★★★

    Szukałem miejsca na obiad z rodziną. Sugerowałem się ocenami na Google. Z zewnątrz miejsce nie zachęca, po wejściu jest trochę lepiej ale klimat taki sobie. Jednak z całą pewnością muszę stwierdzić, że obsługa i jedzenie nadrabia pierwsze wrażenie. Zamówiłem cztery takie same dania-kotlet schabowy z ziemniakami + mizerka. Kotlet świeży i duży. Wszystko robią na świeżo - byliśmy koło 16tej, więc części dań już nie było. Bardzo krótkie menu. Ale myślę, że wystarczy. Polecam

  2. Marcin Bush ★★★★☆

    Menu krótkie, ale jedzenie smaczne, wyszukane, ładnie podane. Porcje nie należą do największych, ale potrawy wykonane z dobrej jakości produktów, więc są syte. Tłumów nie było, dostaliśmy stolik bez rezerwacji, czas oczekiwania na zamówienie również bez zastrzeżeń. Lokal dla smakoszy, a nie "głodnych facetów", ale wystrój i mała ilość miejsca mówią dokładnie na odwrót. Drugi minus w moim przypadku za ledwie letniego steka i zimną roladę z buraków (z lodówki). BTW to ostatnie na danie główne średnio się nadaje, raczej na przekąskę. Na szczęście mieliśmy jeszcze przekąskę i desery - 2 z 2 dostępnych. W moim menu brakowało kartki z ciepłymi napojami, choć wiem, że normalnie są dostępne. Można płacić kartą, toaleta jest dostępna, lokal na piętrze, bez podjazdu - osoby na wózkach będę potrzebować pomocy na stromych schodach. Obsługa na poziomie - pozdrawiam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hardwood Restauracja & Bistro?

Hardwood Restauracja & Bistro znajduje się przy Ciężkowicka 66b, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hardwood Restauracja & Bistro?

Można skontaktować się z Hardwood Restauracja & Bistro pod numerem +48 696 675 498

Jak można dotrzeć do Hardwood Restauracja & Bistro?

Do Hardwood Restauracja & Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements