To prawda jeżeli chodzi o wydział komunikacji, wcześniej bez biletów można było załatwić rejestracje samochodu bez problemu zajęło może to maks 1h a teraz z biletami to trzeba poświęcić ze 2 albo 3 dni, a jak przyjdziesz o 10 czy 11 do południa to nie ma szans na wyciągnięcie biletu mimo że urząd pracuje do 15 czy 16 ,1h potrzebują na jednego petenta, czyli wychodzi ze maks 8 przyjmą na dniowe i wielce przepracowane są, ten urząd to kpiny jakich mało i niech ktoś się wezmie za nich. P.s do ludzi którzy będą rejestrować auto załóżcie sobie jaworznicka kartę mieszkańca tam można zarezerwować kolejkę sobie i przyjść na daną godzinę, dowiedziałem się o tym jak już straciłem 2 dni na rejstracje i zrobiłem to dopiero w 3 dniu. Co nie znaczy że UM Jaworzno to porażka.
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Wrobel ★☆☆☆☆
-
DAwid Jestem ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym zawitałem do tego budynku. Właściwie poprawne określenie powinno być do " nory". Ciemno jak w grobie, świeci co trzecia lampa i to kolorem rodem z prosektorium. Dokumenty trzeba wypisywać po omacku bo nic nie widać! Rejestrując samochód na tablice indywidualne w pokoju numer 30 u Pana Ryszarda spotkałem się z kolejnym rozczarowaniem. Prostactwo to drugie imię tego człowieka. Pan dał odczuć, że nie chce mu się pracować. Na wyjściu powiedział, ze tablice będą najszybciej w lutym. Po zwróceniu uwagi, że termin na rejestrację wynosi 30 dni Pan powiedział, że nie mówił nic o lutym! ( Czy to jest jakiś żart?) Czas dostarczenia takich tablic w innych urzędach to 10 dni. Najgorszy urząd, niestety w moim rodzinnym mieście więc nie mam możliwości go unikać i muszę się denerwować kiedy tylko muszę coś załatwić. Daje jedną gwiazdkę za bezproblemowe załatwienie sprawy przy wyrabianiu dowodu osobistego. Ewidentnie parę złotych trzeba by przerzucić z wypłaty Ryszarda na konta tych pracowników.
-
Karolina Trzebuniak ★★★★★
Za każdym razem moje sprawy są załatwiane bardzo szybko. Urzędnicy są mili, pomagają w wypełnianiu wniosków. Nasz jaworznicki urząd jest bardzo sprawny w porównaniu do innych urzędów.
-
Łukasz Krawacki ★★★★★
20 lat doświadczenia z administracją podatkową i bardzo trudno spotkać się z tak uprzejmą i pomocną obsługą. Bardzo pozytywne zaskoczenie w Wydziale Budżetowo–Finansowym (podatek od nieruchomości dla firm).
-
Magdalena Dura ★☆☆☆☆
Katastrofa, czas oczekiwania na rejestrację samochodu to jakiś żart. Panie, które mają na wszystko czas. 3h oczekiwania o których mowa w poprzednich komentarzach to i tak dobry wynik w porównaniu do tego który trzeba oczekiwać teraz.
-
Max Gizmowski ★☆☆☆☆
Wydział komunikacji- TRAGEDIA. W czasie covid i trochę po można było załatwić rejestrację w jednym okienku przy kasie i nie pamiętam jakichś wielkich kolejek. Potem nastąpił powrót do dawnego systemu i było jak dawniej ( dużo gorzej ale akceptowalnie). Teraz system kolejkowy, który powoduje że obsługują 1 osobę na godzinę. Ostatnio padł cepik i wszyscy musieli pobrać nowe bilety. Podchodzę 2x do tej samej czynności i końca nie widać. Ile trzeba poświęcić urlopu na załatwienie tak prostej czynności.??? TO JEST CHORE!!!
-
Eddy ★☆☆☆☆
Urząd dramat. Póki nie było elektronicznych numerów jako tako to funkcjonowało. Na rejestrację samochodu czekało się max godzinę. Teraz bez 3 godzin czekania nawet nie podchodź. Albo one tam siedzą i nic nie robią, albo jest jedna osoba od 20 spraw.
-
Bartosz Strzałkowski ★☆☆☆☆
- 10 gwiazdek. Najgorsza instytucja na świecie za pieniądze podatników. Urząd czynny do 16 ale tylko budynek bo reszta oddziałów pozamykana. Kolejka do rejestracji pojazdu i wieczne oczekiwanie, przepustowość 1 osoba 1h. Przez tydzień próbowałem zarejestrować samochód przed godzinami swojej pracy w końcu musiałem wziąć urlop i uzbroić się w cierpliwość ponieważ czas spędzony w kolejce wyniósł prawie 3h. Jak człowiek przyjdzie 12 minut przed zamknięciem biura to już nie przyjmują bo zamknięte - żenada. Zapraszam Panie urzędniczki do pracy w firmach produkcyjnych gdzie najważniejsze jest jakość OOE I DLE. Nie polecam, Jaworzno jest pięknym miastem ale niestety urząd mamy najgorszy w całym kraju.
-
Jadwiga Stanisławska ★★★☆☆
Na przestrzeni ostatnich lat w moim odczuciu zdecydowanie polepszył się kontakt urzędników z petentem. Oczywiście, że czasem trzeba poświęcić więcej czasu, żeby załatwić daną sprawę. Wszystko zależy od wydziału. Wiadomo, że np. wydział komunikacji i spraw obywatelskich zawsze jest najbardziej oblegany, dlatego więcej wyrozumiałości i cierpliwości potrzeba z obu stron. Niedogodnością i to dużą jest brak wolnych miejsc parkingowych w okolicy urzędu i brak możliwości regulowania należności gotówką w kasie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Urząd Miejski w Jaworznie?
Urząd Miejski w Jaworznie znajduje się przy Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Urząd Miejski w Jaworznie?
Można skontaktować się z Urząd Miejski w Jaworznie pod numerem +48 326 181 500
Jak można dotrzeć do Urząd Miejski w Jaworznie?
Do Urząd Miejski w Jaworznie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku