Radzę uważać na Pana Tomasza!!.Agresywny bandyta, który napada na ludzi i włamuje się na prywatne posesje atakując ludzi. Wszystko dostępne na portalu tiktok. Mam nadzieję ze dostanie wyrok na który zasłużył.
Zdjęcia
Opinie
-
S&S M&M ★☆☆☆☆
-
Marietta Struzik ★★★★★
W październiku kupowałam w komisie Renault Clio IV w automacie. W trakcie rozmowy telefonicznej od razu podano mi informacje, że auto jest powypadkowe, dodatkowo było zmieniane jego przeznaczenie. Drobne błędy, zostały bardzo sparwnie rozwiązane, kontakt bezproblemowy. Dodatkowo nie musiałam drugi raz jechać po samochód, bo został przywieziony pod dom. W autku jestem zakochana i sprawuje się bardzo dobrze. Jak najbardziej polecam.
-
Technik Elektronik ★☆☆☆☆
Niedawno w komisie wystawiona była astra J. W raporcie autoDNA wyszły dwie szkody. Jedna w 2016 w tył, druga w kwietniu 2018 o wartości 5 - 10 tyś EUR. Sprzedawca twierdzi że "samochód cały w oryginale". To jest jasne. W końcu dziś nie problem kupić części pod kolor. Ja z zakupu zrezygnowałem, ale widzę, że ktoś już stał się nowym właścicielem astry J.
-
Tomasz W. ★★★★★
W Lipcu minie rok jak kupiłem w tym komisie scenica 1. Autko po niewielkim wkładzie finansowym z mojej strony śmiga ,aż miło. Na spokojnie z perspektywy czasu mogę obiektywnie powiedzieć ,że komis podchodzi z sercem do klienta, a samochody które sprzedaje są w dobrym,lub bardzo dobrym stanie jak na swój wiek. Po następne auto z pewnością pojadę również do nich. Szczerze Polecam.
-
Zbysiunio ★☆☆☆☆
Samochód bity, i to ostro !!! Niby lekko, i lekkie poprawki lakiernicze. W stacji diagnostycznej niby przeszedł test ( ale nie wszystko stacja miała sprawne ) odniosłem wrażenie że sprzedawca i diagnosta się znają. Jazda niby ok i na próbie jechał prosto. Na przeglądzie w Krakowie w oplu, wyszły wycieki oleju po wymianie, za duże ciśnienie w kolektorze ssącym, system kierowania świateł uszkodzony AFL. Ale dopiero chce wyszły jak samochód zaczęło ściągać w prawo. Serwis i badanie geometrii i się okazało że są podkładki na geometrii, różnica na przedniej osi 1cm !!!! Z tego co mi powiedziano tylko płyta i naciąganie !!!!. Nie reklamuje u sprzedawcy gdyż nic nie wskóram !!! Totalna mina !!! Z okazji robiła się niezła jazda. Tak ponadto to jeśli sprzedawca nie ma wiedzy lub zasłania się jej brakiem na temat pojazdu to lepiej nie brać, tak był w moim przypadku, nic nie wiedzieli czemu nie ma tego czy tamtego w pojeździe, taki przyjechał i jest itp. NIE POLECAM !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BRcar?
BRcar znajduje się przy Agawy 3, 32-593 Libiąż, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BRcar?
Można skontaktować się z BRcar pod numerem +48 786 845 182
Jak można dotrzeć do BRcar?
Do BRcar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku