Najlepszy salon w okolicy . Uczęszczam tam od początku istnienia salonu i zawsze idę tam z uśmiechem na twarzy ponieważ Panie które tam pracują zawsze dbają o to aby atmosfera była bardzo przyjemna. Zabiegi wykonywane są z wielką pasją oraz zaangażowaniem . Polecam z całego serca osobą które szukają sprawdzonego salonu w którym nigdy nikt ich nie zawiedzie i nie będą się musieć bać że coś nie będzie wykonane dobrze bo te Pani robią tylko perfekcyjnie ♥️♥️
Zdjęcia
Opinie
-
Roksana Pieczara ★★★★★
-
Nikoletta M ★★★★★
Genialnie jak zwykle! Poza wykonanym zabiegiem, w cenie doradztwo co do pielęgnacji i produktów. Bardzo miłe a przy tym profesjonalne podejście.
-
Dawid Karcz ★★★★★
Gorąco polecam! Bon podarunkowy do tego studia to ulubiony prezent mojej żony. Ja sam korzystałem z usług, szczególnie polecam hydropeeling. Mam 30 lat, teraz pytają się mnie o dówód :P
-
Sabina Styła ★★★★★
Polecam ten salon w 100%. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, bogaty wachlarz usług z zakresu pielęgnacji skóry i nie tylko. Miła i uśmiechnięta ekipa salonu dbająca o każdy szczegół w swej profesji oraz pozytywną atmosferę podczas każdej wizyty. Od lat korzystam również z makijaży okolicznościowych, które w oparciu o wysokiej jakości kosmetyki zawsze robią efekt WOW.
-
Natalia Zawada ★★★★★
Szczerze polecam. Chodzę od początku istnienia salonu i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Po licznych wizytach u dermatologów dopiero tutaj znalazłam pomoc i widzę efekty zabiegów na twarzy. Polecam również opalanie natryskowe, idealne przed imprezą! :)
-
Bad Channel ★☆☆☆☆
Byłam na paznokciach przedłużanych miesiąc temu. Określiłam charakter mojej pracy, a mimo to stylistka stwierdziła, że najlepszą metodą będzie przedłużenie na tipsach "bo tak jest najszybciej". Pokazałam inspirację i spotkałam się z wahaniem odnośnie wzoru, który nie był wcale skomplikowany. Wszystko w moim mniemaniu zostało wykonane na "odpieprz się". Wzorek zrobiony byle jak, małe paznokcie idące nienaturalnie do góry po przedłużeniu, niesamowicie gruba warstwa żelu na kciukach, lakierem nie dojechano odpowiednio do skórek, przez co paznokcie wyglądały jak z tygodniowym odrostem. Co więcej krawędzie paznokcia nie zostały odpowiednio zabezpieczone. Już po dwóch tygodniach żel przy skórkach zaczął odchodzić, z czasem podeszła do niego woda i wszystko z paznokci zeszło w przeciągu kilku dni. Cudem jest, że nie wdała mi się zielona bakteria. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim. Zawiodłam się, pomimo tylu dobrych opinii na temat tego salonu. Żałuję, że zaufałam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wadowska Beauty Studio?
Wadowska Beauty Studio znajduje się przy Krakowska 140, 34-120 Andrychów, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wadowska Beauty Studio?
Można skontaktować się z Wadowska Beauty Studio pod numerem +48 535 340 382
Jak można dotrzeć do Wadowska Beauty Studio?
Do Wadowska Beauty Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku