Zarozumiałe, niekompetentne pracownice. W szczególności pracownica w okularach przy kasie. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Daw Romanski ★☆☆☆☆
-
Elmira Skarlosz ★☆☆☆☆
40 - 50 minut czekania do obsługi kasowej to jest standard tej placówki. W rozsądnym zarządzaniu pomyślano by o dołożeniu kolejnego okienka kasowego na rzecz bezużytecznej bezkasowej obsługi.
-
Łukasz Kidoń ★☆☆☆☆
Miesiąc czekać na załatwienie prostej sprawy, która na koniec okazuje się nie taka prosta. Tak się traci wieloletnich klientów
-
Wiesława Tekiela ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z obsługi najbardziej pomocna jest Pani Magdalena zawsze można wszystko zalatwic !
-
Emi Jotkot ★☆☆☆☆
Nie polecam, niemiłe, niekompetentne osoby, odsyłają, nie udzielają informacji, albo udzilaja błędne. Otrzymałam info że hipoteka po zmarłym nie była ubezpieczona, nie mogę się o nic ubiegać, gdy zagłębiłam się w dokumenty i samodzielnie wysłałam pismo do ubezpieczyciela, całą hipoteka została spłacona z ubezpieczenia! NIE POLECAM!
-
Iza Sz. ★☆☆☆☆
Nie polecam tego banku. Jestem kilka lat klietką ale takiej niemiłej i nie profesjonalnej obsługi to nigdzie nie ma. Dodatkowo po moim wyjściu pani poszła sobie na papieroska i zanim zdążyłam odjechać z pod banku zdążyła mnie obgadać bo nawet się nie zorientowała, że stoję obok.
-
Ewelina Siemek ★☆☆☆☆
Nie będę opisywała sytuacji jaka powstała z winy Banku, ale mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za całe zamieszanie związanie z załatwieniem prostej sprawy wezmą sobie do siebie, że to przez niekompetencję pracownika sprawa, która powinna być załatwiona "jednym podpisem" ciągnie się 2 miesiące. Gdyby nie ponaglania z naszej strony sprawa przeleżała by w biurku i nie została rozwiązana. Minęły 2 miesiące a sprawa nadal jest w toku. NIE POLECAM!!!
-
Mateusz Horszczaruk ★★★★★
Byłem zaktualizować dowód, a spotkałem się z super obsługą ze strony Pani Małgorzaty, bardzo miła, ciepła osoba, ma sporą wiedzę, poświęciła sporo czasu, wszystko wyjaśniła, podpowiedziała co by mi się mogło przydać. Wyszedłem z założonym kontem, lokatą oraz usługą alior pay, a także pomogła z aplikacją. Mało jest osób które są pomocne i chętne oraz dokładają starań aby klient był zadowolony, zwłaszcza w trudnym aspekcie finansów. Zostałem również zaznajomiony z obsługa usługi blik i pani Malgorzata pomogła aktywować kartę. Mam konta, lokaty w różnych bankach i to jest najlepsza obsługa jaką miałem do tej pory. Polecam i na pewno jeszcze wrócę. Kolejna wizyta u Pani Małgorzaty, jak zawsze obsługa na najwyższym poziomie, byłem założyć limit w koncie, Pani Malgorzata podpowiedziała co lepsze i co mi się bardziej przyda. Poświeciła jak zawsze sporo czasu i ponownie czułem się że jestem obsługiwany z chęcią pomocy. Myśle że kolejne wizyty są kwestią czasu, ponieważ zostałem poinformowany że mogę założyć konto dziecku. Polecam Panią Małgorzatę zawsze miła obsługa i czujesz się za każdym razem jak klient VIP a to naprawdę nie jest łatwo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Alior Bank - Oddział?
Alior Bank - Oddział znajduje się przy Trzebińska 40, Osiedle Niepodległości, 32-500 Chrzanów, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Alior Bank - Oddział?
Można skontaktować się z Alior Bank - Oddział pod numerem +48 123 707 000
Jak można dotrzeć do Alior Bank - Oddział?
Do Alior Bank - Oddział można dotrzeć, korzystając z poniższego linku