Obsługa dobra, świeże produkty i dużo miejsca. Gdyby moja była ciągła jak ich odkurzacz to możliwe że dalej bylibyśmy razem
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr ★★★★★
-
Marcin Mm ★★☆☆☆
Myjnia samochodowa to jakaś porażka, Zrobiłem mycie wstępne pianą, potem piana aktywna , potem spłukiwanie ....auto tak samo brudne jak było więc uważam że piana to tylko się pieni a w żadnym razie nie jest aktywna Na mycie auta już tam raczej nie wrócę, jest sporo konkurencji gdzie byłem zadowolony to nie wiem po co tam pojechałem a wydałem 3 żetony
-
Michał ★☆☆☆☆
Obsługa to wygląda jakby za kare pracowała, ale to do przeżycia..wziąłem zapiekankę, która była najgorszą jaka jadłem, śmierdziała, nie dało się tego zjeść, w środku zamrożona. Jedzenie nie polecam, omijać z daleka
-
Monsieur LeClerc ★★☆☆☆
Wspaniałe czasy nastały, doprawdy. Czasy, w których na stacji paliw, historycznym bastionie motoryzacji, ostatnim ratunku dla kierowcy w opałach, łatwiej jest zorganizować spontaniczną imprezę, niż znaleźć pomoc w banalnej awarii. Sytuacja prosta jak budowa cepa: psuje się auto kuzynki, trzeba ją zholować. Jadę na najbliższy Orlen z niemal absolutną pewnością, że kupię tam linkę holowniczą – w końcu to podstawowe akcesorium, prawda? Otóż nie. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach to fanaberia. Pani za ladą wzruszyła ramionami – linek brak. I tu zaczyna się cała magia tego miejsca. Choć nie mogłem kupić sprzętu, żeby uratować samochód, stacja zaoferowała mi szeroki wachlarz rozwiązań na poradzenie sobie ze stresem. Na półce dumnie prężyła się wódka – idealna, żeby zalać robaka i zapomnieć o problemie. Obok kusił hot dog z nieskończoną paletą sosów, chyba po to, bym mógł zająć czymś ręce, zamiast brudzić je przy holowaniu. Podsumowując: jeśli chcesz się nawalić i objeść do syta parówką z sosem belgijskim, to jest stacja dla Ciebie. Ale jeśli, nie daj Boże, zepsuje Ci się auto i potrzebujesz czegoś więcej niż płynu do spryskiwaczy, to radzę szukać dalej. Daję dwie gwiazdki, a nie jedną, wyłącznie z szacunku dla rozbudowanej oferty gastronomiczno-alkoholowej. Gratuluję priorytetów. Szkoda tylko, że auta na hot doga z musztardą jeszcze nie da się zholować.
-
Malinowe XYZ ★☆☆☆☆
Pani Weronika może i obsługa ok, lecz naruszyła rodo. Bardzo nieładnie pisać i pozyskiwać dane pracownika bez jego zgody. Proszę coś z tym zrobić bo już kolejna taka sytuacja zainstniala.
-
Marcin Gołębiowski ★★★★★
Jedna z lepszych stacji Orlen pod względem obsługi. Personel stacji zawsze miły, zorientowany w aktualnych promocjach. Pani Kamila zawsze uśmiechnięta, doradzi odpowiednie kupony promocyjne. Toaleta czysta, paliwo również w dobrej cenie. Dużo miejsca wokół stacji. Zawsze jest gdzie zaparkować.
-
Mariusz Pacyna ★★★★★
Polecam tą stację. Naprawdę śmiało mogę powiedzieć, że spędziłem tutaj niedzielny poranek w miłej atmosferze. Piękna muzyka stwarzająca nastrój. Personel miły, profesjonalna obsługa oraz rzetelne podejście do klientów stacji. Szczególne podziękowania dla Pani Beaty za uśmiech na twarzy oraz podejście do klienta - myślę, że śmiało mogę stwierdzić - Pani Beata jest wzorowym pracownikiem i tworzy piękny wizerunek Stacji ORLEN w Polsce. Dodaję kilka zdjęć by uwiecznić ten piękny czas oraz zachęcić innych do korzystania z Stacji ORLEN w Polsce. Pozdrawiam cały zespół Orlen ❤️
-
Mateusz Lukaku ★☆☆☆☆
⚠️ Jeśli ktoś chce zjesc na tej stacji od 23 do 4 rano to odradzam. Piec zawsze w myciu albo wylaczony. Jak juz jest wlaczony to dla odmiany nie ma bulek albo miesa. Lepiej przejechać parę metrów dalej na drugiego Orlena. W szczególności polecam bardzo "miłą" obsługę ⚠️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?
Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Krakowska 6c, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?
Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku