Jedzenie nieświeże, niby podgrzewane na bieżąco, a jednak całkiem zimne, kotlet de volaille to tak na prawdę obleśne mięso MIELONE z domieszką sera żółtego. Plus za dobry kompot i na tym pozytywy tego miejsca się kończą. Nie polecam.
Opinie
-
Vanesska Patrzałek ★☆☆☆☆
-
Janina Wielgosik ★☆☆☆☆
Nie polecam. Ryba paskudna najgorszej jakości otoczona w kleistej mące, w czerwonej kapuście czuc sam ocet, a kluski śląskie byly surowe. Jak można tak truć ludzi
-
Kora Zawadzka ★☆☆☆☆
Rolada i piec klusek za 40 zł poszły dla psa. Waga ponad pół kilo !!!Kluskami można zabić twarde okropne wyglądają jak wyciągnięte psu z gardła sama mąka. Rolada z musztardą z gorczyca która zabija cały smak poza smakiem wody po ogórkach!!!!!Była obrzydliwa a nie jestem wybrednym człowiekiem. Twarda nie do przeżucia, nie doprawiona niczym poza tą śmierdząca chemia musztarda. Stracone pieniądze. Ceny z kosmosu.Nie polecam
-
N. Rutkowska ★☆☆☆☆
Śmierdzące pierogi z mięsem ( kwaśne ) Zatuszowane masą pieprzu . Po zwrócenie uwagi , obsługa nie ściągnęła pierogów w lady
-
Delek ★★★★★
Po wcześniejszym Olimpie byłam negatywnie nastawiona do tego typu lokali, ale to miejsce stanowczo odmieniło moje zdanie. Dania smaczne i przystępne cenowo. Obsługa bardzo miła i dbająca o porządek na stolikach. Brakowało takiego miejsca w Galenie, gdzie można zjeść domowy obiad za niewielkie pieniądze.
-
Karolina Setny ★☆☆☆☆
Jedzenie jedno z najgorszych jakie jadłam w tego typu lokalach, fasolka ewidentnie mrożona bez smaku , placek ziemniaczany sam tłuszcz , jedynie surówka z kapusty w miarę zjadliwa …Ceny też niestety wysokie . Rozstrój żołądka murowany .
-
Marek ★★☆☆☆
No niestety. Sam wygląd i aromat wiosny nie czyni. Godzin otwarcia nie znalazłem. Jeśli wierzyć temu co podaje Google od 8 powinno dać się coś zjeść. W rzeczywistości o 9:30 w bemarach wita nas jedna sałatka. Najwyraźniej do 10 wyłącznie kawa z automatu. 5,29 za 100 g powoduje, że cana za uczciwy obiad równa się lub przewyższa danie restauracyjne. Owszem, jest smacznie, aromatyczne i można jeść wzrokiem. Najlepiej kiedy jest się pracownikiem galerii lub studentem bo wtedy są zniżki. Dla klientów Happy Hour (po 20). Zatem czy warto? Wg mnie nie warto. Za taką cenę i przyjemność spożywania posiłku plastikowymi sztućcami, nie warto. Wszystko to czyni Kuchnię Smaku zakładową stołówką. To nawet nie bistro. To po prostu drogą stołówką. EDIT: napisałem, że 5,29/100g to drogo? Wybaczcie. W tym samym lokalu kilka kilometrów dalej (OUTLET) cena wynosi 6 09/100g. Jak widać cena uzależniona jest od lokalizacji. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
-
killerek ★★☆☆☆
No niestety. Sam wygląd i aromat wiosny nie czyni. Godzin otwarcia nie znalazłem. Jeśli wierzyć temu co podaje Google od 8 powinno dać się coś zjeść. W rzeczywistości o 9:30 w bemarach wita nas jedna sałatka. Najwyraźniej do 10 wyłącznie kawa z automatu. 5,29 za 100 g powoduje, że cana za uczciwy obiad równa się lub przewyższa danie restauracyjne. Owszem, jest smacznie, aromatyczne i można jeść wzrokiem. Najlepiej kiedy jest się pracownikiem galerii lub studentem bo wtedy są zniżki. Dla klientów Happy Hour (po 20). Zatem czy warto? Wg mnie nie warto. Za taką cenę i przyjemność spożywania posiłku plastikowymi sztućcami, nie warto. Wszystko to czyni Kuchnię Smaku zakładową stołówką. To nawet nie bistro. To po prostu drogą stołówką. EDIT: napisałem, że 5,29/100g to drogo? Wybaczcie. W tym samym lokalu kilka kilometrów dalej (OUTLET) cena wynosi 6 09/100g. Jak widać cena uzależniona jest od lokalizacji. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kuchnia Smaku?
Kuchnia Smaku znajduje się przy 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Kuchnia Smaku?
Do Kuchnia Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku