Opinie

  1. Cyryl cyrylović ★☆☆☆☆

    Od kilku tygodni zlecam na otomoto kolejne raporty o stanie samochodów z firmy pewnekrajowe.pl. Panowie unikają inspekcji twierdząc, że auta zostały sprzedane. Za kilka dni te same auta pojawiają się znowu w ofercie. Wnioski proszę sobie wyciągnijcie sami.......

  2. Madzia 2311 ★☆☆☆☆

    1.Około miesiąc temu przyjechałam ,aby obejrzeć auto, w celu zakupienia. W ogłoszeniu na portalu otomoto.pl była zawarta informacja, iż auto posiada tempomat. Po przyjechaniu na miejsce (około 70km w jedna stronę) kartka w aucie z informacjami na temat samochodu również zawierała wzmiankę o tempomacie. Ogólne wrażenie było dobre, także postanowiliśmy pojechać na stacje diagnostyczną. Jechał Pan z pewnekrajowe.pl oraz ja, natomiast to on kierował. Zapłaciłam za przegląd. W drodze powrotnej to ja kierowałam, więc spytałam o to jak się włącza tempomat, gdyż chciałabym sprawdzić, czy działa. Na to Pan mi oznajmił, iż on się pomylił i to auto nie posiada tempomatu, a przypominam ,że w ogłoszeniu oraz na kartce w aucie była takowa informacja. Rozmawiając w biurze Pan również zapewnił mnie ,iż jest oraz pokaże mi jak się go włącza jak pojedziemy na stacje. W konsekwencji nie kupiłam samochodu, gdyż zależało mi na tempomacie, Pan był zdziwiony ,że się nie zdecyduje tylko i wyłącznie z tego względu. Jedynie powiedział słowo przepraszam i się pożegnaliśmy. Ja natomiast byłam od samego początku do samego końca wprowadzona w błąd, przejechałam około 140km, zapłaciłam za przegląd na stacji diagnostycznej, nie mówiąc o zmarnowanym czasie. 2.Rozmawiałam z Panem przez telefon, którego również zastałam na miejscu o możliwości wykupu dodatkowego ubezpieczenia, więc był poinformowany, iż byłabym takowym zainteresowana. Natomiast ,gdy przyjechałam już pojawiły się problemy, że On nie pamięta hasła musiałby szukać, nie był mi w stanie odpowiedzieć na pytania, twierdząc ,że On tego nie poleca, gdyż klienci nie kupują, stąd nie używa tej strony internetowej i nie pamięta hasła.

  3. Gracjan Młody ★★★★★

    Polecam, po samochód jechałem ponad 300 km, ale było warto. Cena była trochę wyższa lecz samochód mogłem sprawdzić w wybranym serwisie. Najważniejsze, że w końcu u sprzedawcy zdjęcia odzwierciedlają stan rzeczywisty !

  1. Artur Ryszka ★☆☆☆☆

    Umówiliśmy się na sprawdzenie auta tuz przed przyjazdem dzwonię żeby się upewnić czy udało się załatwić kartę pojazdu której brakowało przy pierwszym oglądaniu samochodu i dowiaduję się że samochód sprzedany. Pieniądze wypłacone, termin w serwisie umówiony czas stracony, chciałem wpłacić zaliczkę nawet, brak szacunku dla klienta i jego czasu Nie polecam. Odnośnie odpowiedzi właściciela: Samochód oglądaliśmy w piątek w myśl zasady ufaj ale sprawdzaj chcieliśmy samochód sprawdzić w ASO, ponieważ o żadnych dokumentach o których Pan pisze w odpowiedzi na spotkaniu Pan nie wspominał ani Pan nie przedstawił, było tylko Pana słowo co jak się później okazało nie jest za wiele warte. Ze względu na brak wolnych terminów wcześniej, umówiliśmy się w ASO na wtorek na 14:30. Dwa razy pytałem się czy przetrzyma Pan samochód do tego czasu, odpowiedział Pan "Tak jesteśmy umówieni" byliśmy tam w 5 osób i każdy to może potwierdzić. Nie wspominał Pan nic o 24h o których Pan pisze w odpowiedzi, co tylko podważa Pana wiarygodność. Gdyby Pan o tym wspomniał być może znalazłbym inny serwis który szybciej sprawdziłby samochód, dlatego specjalnie drugi raz na sam koniec zapytałem czy przetrzyma Pan samochód do wtorku. Jak widać ważniejsze są pieniądze i mniej dociekliwy klient, niż dane słowo i umowa ustna, a być może po prostu bał się Pan kontroli na której wyszłyby pewne tajemnice związane z oferowanym samochodem. Zastanawia też fakt z kartą pojazdu i Pana dzisiejsza odpowiedź, w piątek mówił Pan, że KLIENTKA nie potrafiła znaleźć tej karty, a w odpowiedzi Pisze Pan, że KLIENT "zapomniał o niej zaoferowany zakupem nowego pojazdu", poza tym jak ktoś kto profesjonalnie zajmuje się sprzedażą samochodów może kupić samochód bez karty pojazdu? Reasumując stereotyp że handlarz to cwaniak i trzeba na niego uważać potwierdza się. Polecam sprawdzać każdy samochód przed zakupem.

  2. Lukas1640 lukas ★★★★★

    Kupiłem w tej firmie samochód, auto zgodne z opisem w ogłoszeniu, przede wszystkim sprawne, wszystkie dokumenty w komplecie, jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Polecam wszystkim szukającym faktycznie krajowego samochodu w dobrym stanie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PewneKrajowe.pl?

PewneKrajowe.pl znajduje się przy Beskidzka 5, 32-590 Libiąż, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PewneKrajowe.pl?

Można skontaktować się z PewneKrajowe.pl pod numerem +48 667 003 000

Jak można dotrzeć do PewneKrajowe.pl?

Do PewneKrajowe.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements