Opinie

  1. Adriana Szkółka ★☆☆☆☆

    Niestety moja ocena tej przychodni jest bardzo negatywna. Zgłosiłam prośbę o receptę na stałe leki prawie dwa tygodnie temu i do dziś jej nie otrzymałam. Pomimo telefonów, próśb i wyjaśnienia, że lek już się skończył, jedyna odpowiedź z recepcji to komentarz, że „to standardowy termin oczekiwania” – bez cienia empatii czy chęci pomocy. Takie podejście do pacjenta jest nie do przyjęcia, szczególnie gdy chodzi o leki przyjmowane na stałe. Niestety uważam tę przychodnię za najgorszą w okolicy i zdecydowanie nie polecam.

  2. Tomek Ginalski ★★★★☆

    W rejestracji bardzo uprzejme panie. Termin na Doppler najszybszy w okolicy. Godzina przyjęcia z minimalnym opóźnieniem no ale gdzie go nie ma.

  3. Maciej Dworak ★★★★★

    Bardzo miła Pani na rejestracji, pełen profesjonalizm , medycyna pracy szybko i sprawnie polecam.

  1. Maciek Jaciszewski ★☆☆☆☆

    Nieporozumienie, nie wiem jak w dzisiejszych czasach taka placowka jest dalej otwarta. Przepraszam ale ludzie ktorzy z niej korzystaja raczej sa przyzwyczajeni do takich zachowan. Lekarze pracuja jak chca, wyznaczone godziny nie wiadomo po co. Na drzwiach informacja ze lekarz przyjmuje 15-19 a o 14 wychodzi. Zona wyznaczony termin na konkretna date i godzine ale niestety nikt nie wprowadzil do systemu.Pani pielegniarka jak za kare, przy zwroceniu uwagi sugeruje zeby juz tutaj nie przychodzic . Szkoda ze nie pracuja w prywatnych firmach. Przez takie zachowania zyjemy dalej w takim kraju,niby kazdy by chcial lepiej i wiecej ale trzeba zaczac od podstaw. Ogolnie proponuje skorzystac z innych osrodkow tak dla porownania ze mozna inaczej.

  2. MrSchlobo ★☆☆☆☆

    Super przychodnia. Trzyma standard Elvity. Nie polecam. Jak chcesz być traktowany jak zło konieczne to dobry wybór. Przy rejestracji już na wstępie brak zainteresowania bo panie mają swoje sprawy ploteczki itp. Później jak już łaskawie klient zostanie obsłużony to dowiaduje się że każda przychodnia elvity to osobny twór i oni nie mają kartotek w jednym systemie i jeździj człowieku po różnych miastach żeby wszystko pozbierać bo oczywiście trzeba ksero tego ksero tamtego ksero ksera. Na końcu jeszcze się dowiedziałem że oni to jednak badań okresowych do pracy to mi nie zrobią bo są wysokościowe a nie ma psychologa bo jest na urlopie do czasu końca ważności moich poprzednich badań. Także jak ktoś lubi tracić czas to świetna sprawa bo jeśli chodzi o załatwienie sprawnie badań to lipa niestety.

  3. Przemysław Chechelski ★☆☆☆☆

    Badanie USG dramat. Wypijasz zalecaną ilość wody. Min godzinne opóźnienie. Badanie ma być wykonane z pełnym pęcherzem. Ale ile do cholery można trzymać ten pełny pęcherz?! Pytasz czy można wejść wcześniej bo jest taka sytuacja. NIE ! I to z jakimś wyrzutem. Tak więc wizyta w toalecie żeby nie zlać się w majty i nie do zobaczenia. Może faktycznie lepiej niech zamkną w cholerę tą przychodnie!

  1. Jacek Balon ★★★★★

    Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Libiążu Fundacji "Unia Bracka". Nie jest to aż tak bardzo złe miejsce, fakt można trafić na humorki, że tak powiem ze strony lekarzy czy pielęgniarek - jednak wiele też zależy od nastawienia z jakim się tam przychodzi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne PZU Zdrowie Libiąż?

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Libiąż znajduje się przy Górnicza 5, 32-590 Libiąż, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Libiąż?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne PZU Zdrowie Libiąż pod numerem +48 326 242 136

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Libiąż?

Do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Libiąż można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements