Nie dawno dostałam dosłownie spalone frytki obsługa bardzo nie sympatyczna dała mi prawie że na pół rozerwane 50 zł a gdy przyszłam to wymienić to ‚niby nie mieli’ dziewczynka była razem z nią za kasą masakra nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Ola Plonka ★☆☆☆☆
-
Kinga ★☆☆☆☆
Chciałabym zgłosić uwagę dotyczącą obsługi w Państwa sklepie. Podczas ostatniej wizyty doświadczyłam nieprzyjemnej sytuacji ze strony ekspedientki Wiktorii, co wpłynęło negatywnie na komfort zakupów. Liczę na poprawę jakości obsługi i większą dbałość o klientów w przyszłości. Proszę trzymać „język za zębami”. Pozdrawiam!
-
Pawel Jurz ★☆☆☆☆
15 minut przed zamknięciem usłyszałem, że już nic nie można kupic poniewaz kasa jest juz zamknięta. Niska pani ciemny blond bardzo niemiła i arogancka. Opinie mowia same za siebie, nie polecam tej żabki!
-
_-Bartek-_ Wormax ★★★★★
Miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam również jako punkt odbioru paczek. Współczuję sprzedawcom obsługiwać żuli. Zastanawiające skąd mają pieniądze na alkohol, skoro nie pracują! Obsługa na medal i ze świętą cierpliwością do ludzi, również tych o których opis wyżej.
-
Aleksandra ★★★★★
żabka spora co za tym idzie spory asortyment. jest czysto ale co najważniejsze przemiła obsługa, przesympatyczny chłopak na zmianie, pełna kulturka i profeska
-
Tolek Tornado ★☆☆☆☆
Jak to jest przyszedłem 22:²⁰ 26.czerwiec i stał przede mną gość kupił piwo a mi bladynka mówi że piwo do 22 tylko dla tego że chciałem 4 żywcem na zamianę butelkowe tu nigdy nie ma problemu tylko jak jest ta pani najlepsze że wyszedłem że sklepu kasjerka to widziała wszedł gość zobaczyła że stoję i się patrzę to wzięła go na zaplecze i w kartonie mu sprzedała piwo dajcie ludzie spokój i dajcie tu kogoś normalnego do pracy ta kobieta zawsze robi problemy zmienię na 5 gwiazdek ale nie tam kobieta ona najlepiej to nie robiła by nic
-
Tymo6161 & ★☆☆☆☆
Pani Wiktoria Bardzo niemiła kazała mi wyjąc butelke wody z kosza w zabce ktora byla zakupiona w zabce obok.
-
Szymon czesiu ★★☆☆☆
Starsza pani na kasie nie chciała mi dać hot doga z parówką, pomimo że była.
-
Mary ★☆☆☆☆
Niestety dzisiejszy chrupbox kompletnie nie dopieczony. Nic w nim chrupiącego. Podane bez sosu. Churros podane bez karmelu, po zapytaniu sprzedawcy czy ma jakikolwiek inny słodki sos do Churros, Pani odpowiedziała ,,nie". Przy zapłacie Pani nie zapytała o aplikacje żabki, przez co nie nabiła mi punktów. Za kasą była po prostu spanikowana. Aaa i już mnie boli brzuch!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Włókniarzy 1D, 34-120 Andrychów, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku