Opinie

  1. Ola Plonka ★☆☆☆☆

    Nie dawno dostałam dosłownie spalone frytki obsługa bardzo nie sympatyczna dała mi prawie że na pół rozerwane 50 zł a gdy przyszłam to wymienić to ‚niby nie mieli’ dziewczynka była razem z nią za kasą masakra nie polecam

  2. Kinga ★☆☆☆☆

    Chciałabym zgłosić uwagę dotyczącą obsługi w Państwa sklepie. Podczas ostatniej wizyty doświadczyłam nieprzyjemnej sytuacji ze strony ekspedientki Wiktorii, co wpłynęło negatywnie na komfort zakupów. Liczę na poprawę jakości obsługi i większą dbałość o klientów w przyszłości. Proszę trzymać „język za zębami”. Pozdrawiam!

  3. Pawel Jurz ★☆☆☆☆

    15 minut przed zamknięciem usłyszałem, że już nic nie można kupic poniewaz kasa jest juz zamknięta. Niska pani ciemny blond bardzo niemiła i arogancka. Opinie mowia same za siebie, nie polecam tej żabki!

  1. _-Bartek-_ Wormax ★★★★★

    Miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam również jako punkt odbioru paczek. Współczuję sprzedawcom obsługiwać żuli. Zastanawiające skąd mają pieniądze na alkohol, skoro nie pracują! Obsługa na medal i ze świętą cierpliwością do ludzi, również tych o których opis wyżej.

  2. Aleksandra ★★★★★

    żabka spora co za tym idzie spory asortyment. jest czysto ale co najważniejsze przemiła obsługa, przesympatyczny chłopak na zmianie, pełna kulturka i profeska

  3. Tolek Tornado ★☆☆☆☆

    Jak to jest przyszedłem 22:²⁰ 26.czerwiec i stał przede mną gość kupił piwo a mi bladynka mówi że piwo do 22 tylko dla tego że chciałem 4 żywcem na zamianę butelkowe tu nigdy nie ma problemu tylko jak jest ta pani najlepsze że wyszedłem że sklepu kasjerka to widziała wszedł gość zobaczyła że stoję i się patrzę to wzięła go na zaplecze i w kartonie mu sprzedała piwo dajcie ludzie spokój i dajcie tu kogoś normalnego do pracy ta kobieta zawsze robi problemy zmienię na 5 gwiazdek ale nie tam kobieta ona najlepiej to nie robiła by nic

  1. Tymo6161 & ★☆☆☆☆

    Pani Wiktoria Bardzo niemiła kazała mi wyjąc butelke wody z kosza w zabce ktora byla zakupiona w zabce obok.

  2. Szymon czesiu ★★☆☆☆

    Starsza pani na kasie nie chciała mi dać hot doga z parówką, pomimo że była.

  3. Mary ★☆☆☆☆

    Niestety dzisiejszy chrupbox kompletnie nie dopieczony. Nic w nim chrupiącego. Podane bez sosu. Churros podane bez karmelu, po zapytaniu sprzedawcy czy ma jakikolwiek inny słodki sos do Churros, Pani odpowiedziała ,,nie". Przy zapłacie Pani nie zapytała o aplikacje żabki, przez co nie nabiła mi punktów. Za kasą była po prostu spanikowana. Aaa i już mnie boli brzuch!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Włókniarzy 1D, 34-120 Andrychów, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements