Opinie

  1. Katarzyna Balon ★★★★★

    Już kolejny raz załatwiam coś w tym urzędzie i jestem zachwycona, Panie miłe, pomocne. Polecam urząd.

  2. Katarzyna Mizera ★☆☆☆☆

    Pani w dowodach ( ciemna blondynka ) bardzo niemiła . Byłam załatwić dziś sprawę i słyszałam z jaką pogardą odnosi się ,do starszych ludzi którym nic nie potrafiła na spokojnie wytłumaczyć . Arogancka ,bezczelna i pretensjonalna . Nie wiem dlaczego tacy ludzie tam pracują ,ale cieszyłam się że Mnie nie obsługuje . Myślę ,że powinna pomyśleć o zmianie pracy !

  3. Grzesiek Udziela ★★★★★

    Dziękuję za tak wspaniałą obsługę .daje 5 gwiazdek zasłużonych.mile,BARDZO POMOCNE PANIE w rozwiązaniu problemu.dzial dowody osobiste .dziękuję i pozdrawiam mile Panie

  1. Art S (Atrycze) ★☆☆☆☆

    Czy ktoś może wyjaśnić co za patologie dzieją się w tym urzędzie miasta ? Wasz burmistrz robi wszystko aby zaniedbane głodne psy dalej przechodziły męke. Szok i niedowierzanie. Kogo wy wybraliście.

  2. Grazyna Stec ★☆☆☆☆

    Mam zapytanie do pani burmistrz w sprawie toalet miejskich,bo podobnie jak w Wadowicach,macie ogromny problem,żeby były czynne,człowiek czuje się jak w średniowieczu bo jedynym wyjściem jest iść pod drzewko .Żenada z takimi rządzącymi.

  3. B O ★★★☆☆

    Małe miasteczko a tak zaniedbane. Kwietniki nie plewą, zarośnięte. Drzewa nie pielęgnują. Chodniki zarośnięte. W niektórych miejscach śmieci leżą. Gdzie tę służby? Strasznie zaniedbanie. W centrum miasta na ul. Krakowskiej przy przystanku murek w okropnym stanie. Brzegi rzeki zarośnięte. Na ul.Olszynach na kwietniku rosną drzewa.

  1. eee eee ★☆☆☆☆

    Przed kilkoma dniami,w bieżącym 2024 roku chciałam uiścić w kasie gminnej opłatę całoroczną za wywóz nieczystości . Pani kasjerka zapytała jaką kwotę i za jaki okres chcę zapłacić.Powiedziałam,że dla jednej osoby posiadającej kompostownik za cały rok. Pani znów zażądała określenia konkretnej kwoty wpłaty.Widząc kalkulator na jej biurku spytałam,czy może mi pomnożyć należną miesięczną kwotę przez 12.Odpowiedziała,że nie może.Więc odeszłam od kasy zniesmaczona poziomem obsługi klienta.Nadmieniam,że przy kasie za mną nie było nikogo,ani nawet pani nie była w trakcie picia kawy czy spożywania śniadania.Przede mną pan z ul.Złota Górka wpłacał również za wywóz nieczystości.Powiedział tylko nazwisko i adres i pani kasjerka wydrukowała bez dodatkowych pytań dokument,pan zapłacił kwotę,którą mu podała z wydruku.Jednemu się da wydrukować,innemu nie.Jestem zbulwersowana,jak można być tak nieuprzejmym dla klienta.

  2. M. Cristof P ★★★★☆

    W urzędzie miasta coś co rzuca się według mnie w oczy to nadmierny nie stylowy i nie spójny przepych, kompletnie nie potrzebny w takim miejscu. Po za tym nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń załatwiając sprawy w Andrychowskim Urzędzie. Wszystkie sprawy załatwiłem z reguły miło i sprawne może z drobnym wyjątkiem, sporo osób narzeka ale jestem zdania że to często kwestia podejścia obu stron do załatwienia sprawy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Urząd Miejski w Andrychowie?

Urząd Miejski w Andrychowie znajduje się przy Rynek 15, 34-120 Andrychów, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Urząd Miejski w Andrychowie?

Można skontaktować się z Urząd Miejski w Andrychowie pod numerem +48 338 429 900

Jak można dotrzeć do Urząd Miejski w Andrychowie?

Do Urząd Miejski w Andrychowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements