Pyszne i aromatyczne jedzenie to najważniejsza zaleta tego miejsca. Pieczarkowo- szpinakowa zupa świetnie rozgrzewa i smakuje. Lokal posiada duży wybór potraw wegetariańskich, córka zamówiła soczewicę i bardzo jej smakowała. Moje krewetki w sosie curry wyśmienite, a wszystko zagryzione czosnkowymi chlebkami nan. Krótki czas oczekiwania. Bardzo miła obsługa i inreseujący wystrój, a wszystko w towarzystwie nienachalnej muzyki.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Sebastian ★★★★★
-
Kamila Tatara ★★★★★
Jedzenie bardzo mi smakowało, jadłam Shahi Paneer, bardzo dobre, na poziomie tego co można zjeść w Krakowie. Chlebki naan rewelacja - miękkie, idealnie wypieczone, nie przypalone. Polecam spróbować lemoniady - naprawdę ciekawy smak, na plus to, że nie jest bardzo zimna. Curry z warzywami też dobre.
-
Asia S ★★★★★
Przepyszne jedzenie – zarówno curry z krewetkami, jak i z jagnięciną. Mięso miękkie, świetnie przyrządzone. Samosy z bardzo smacznym, dobrze przyprawionym nadzieniem. Chlebki naan również doskonałe. Przemiła obsługa. Z przyjemnością wrócimy.
-
MarcinO ★★★★★
Jedzenie super. Smaczene, dobrze doprawione. Klimat lokalu jest slaby. Mało indyjski. W Sali, w której nie ma okien, zamiast stołów i krzeseł lepiej jakby można bylo usiąść przy małym stoliku po turecku na dywanie lub na małej pufie. Na ścianach i suficie mogły by wisieć różnokolorowe tkaniny. I też zapachy/aromaty nadające klimat indyjski. Zamiast telewizora lepsza by była klimatyczna muzyka. Cała reszta godna polecenia
-
Przemysław Paszcza ★★★★★
Prawdziwy smak Azji:) jedzenie Super, było czuć że robione na bieżąco a nie odgrzewane. Plus za to ze pytają o ostrość. Miejsce warte odwiedzenia:)
-
Katarzyna Wiśniewska ★★★★☆
Zamówione danie to tika masala oraz Butter chicken, do tego trzy rodzaje chlebków, na miejscu. Obsługa bardzo sympatyczna, lokal może być, jest sporo miejsca/ stolików. Czas oczekiwania na danie, standardowy, odpowiedni. Podanie potrawy standardowo na tą kuchnię :) Porcja jest taka aby zjeść, a się nie przejeść; kurczaka na moje oko około 100g a do tego duża ilość sosu. Danie dobre, chodź mogłoby być bardziej aromatyczne. Chlebki mocno chrupiące, preferuję warstwowe miękkie.
-
Weronika ★★★★★
Już od samego wejścia zostałam ciepło przyjęta przez uśmiechniętą i pomocną obsługę, co od razu wprawiło mnie w dobry nastrój. Mimo że porcje z pozoru wydawały się niewielkie, okazały się naprawdę sycące i doskonale skomponowane – widać, że szef kuchni zna się na rzeczy! Każde danie było dopracowane w najmniejszym detalu – zarówno pod względem smaku, jak i prezentacji. Czuć było pasję i serce włożone w każde przygotowane danie. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać – nie tylko dla pysznego jedzenia, ale też dla tej wyjątkowej atmosfery i profesjonalnej obsługi. Brawo dla całego zespołu!
-
Marcel Grzebielec ★★☆☆☆
Niestety ale rozczarowanie to najłagodniejsze określenie. Za kilka kawałków „jagnięciny” z tandoori 49 zł ! Niestety ale z grilla karczek jest mniej wysuszony. Jagnięcina w sosie cury smaczna ale porcja tak samo minimalna. Jedynie menu dziecięce ok smaczne odpowiednio duże
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bite and Spice?
Bite and Spice znajduje się przy Sławkowska 4, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bite and Spice?
Można skontaktować się z Bite and Spice pod numerem +48 512 470 948
Jak można dotrzeć do Bite and Spice?
Do Bite and Spice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku