Szybka i sprawna obsługa. Bez zastrzeżeń.
Zdjęcia
Opinie
-
Grze Bor ★★★★★
-
vovan semen ★★★★★
Super obsługa, konkretnie i na czas
-
R &O ★★★★★
Korzystam od lat. Miła i fachowa obsługa.
-
Dawid Kamiński ★☆☆☆☆
Brak profesjonalizmu, umawiają na termin po czym przyjeżdżam na miejsce i odmawiają wykonania usługi. Zaznaczę, że zdążyło się to już drugi raz z rzędu. (Geometria zawieszenia) Nie polecam ! :)
-
Artem B. ★☆☆☆☆
Jeździłem do DAKA od 2015 roku na przegląd techniczny. Ostatnio byłem ustawić zbieżność i tu okazał się problem. Po ustawieniu zbieżności przez DAKA samochód ściągało w stronę. Przyjechałem znowu, zbadali na kanale, stwierdzili że do wymiany drążek kierowniczy i jeszcze coś. No ok, robimy. Obiecywali rabat 50% na powtórne ustawienie zbieżności. Zrobili, przetestowali - powiedzieli że jest ok. Po odebraniu auta jak jechałem do domu znowu delikatnie ściąga w tą samą stronę ... w domu analizując paragon zauważyłem że o rabacie na zbieżność zapomnieli... Trzeci raz ustawiać zbieżność (i znowu za to płacić?) nie mam ochoty jechać do DAKA. Zastanawiam się czy w ogóle kiedyś tam pojadę... Reasumując - uważam że problem nie został rozwiązany do końca, o obiecywanym rabacie zapomnieli. Nie polecam. Odpowiedź do właściciela: No na pewno źle zrozumiałem, wybrałem świadomie najgorszą opcję naprawy itd. Najlepiej tak powiedzieć do niezadowolonego klienta który na pewno już nie wróci. Do czytelników mojej opinii - proszę zauważyć w odpowiedzi właściciela brak chęci wyjaśnienia sytuacji i propozycji poprawy własnych błędów.
-
Mirosław Jakubik ★★☆☆☆
Przyjechaliśmy z Krakowa i bus nam się zepsuł. Pasek klinowy przez co nie było ładowania i hamulców. Niestety panowie stwierdzili ze nie ma mechanika a wogule to nie możliwe żeby przez to nie było hamulców. Powodzenia panowie . Po wymianie pasków wszystko działa.
-
jetronic25 ★☆☆☆☆
Złodzieje i oszuści, biorą kase a nie wymieniają części, auto zostawione na serwis olejowy a filtr i olej stary po ich rzekomej wymianie, ale karteczke z wymianą oleju na ściemę zawiesieli ...rozrządy wymieniają na " markera" bo te ciule blokad nie mają albo nie potrafią używać, odradzam, powinno się ich zgłosić do jakiegoś urzędu za takie oszustwa, jeśli zostawiacie im auta to sprawdzajcie potem wszysto albo patrzcie na ręce jak złodziejowi bo można się nie żle żdziwić
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PPUH DAKA?
PPUH DAKA znajduje się przy Fabryczna 1D, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PPUH DAKA?
Można skontaktować się z PPUH DAKA pod numerem +48 605 520 985
Jak można dotrzeć do PPUH DAKA?
Do PPUH DAKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku