Z całego serca polecam Fabrykę Języka. Na zajęcia uczęszczam od początku tego roku. Pani Ewa jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Atmosfera na lekcjach zawsze jest bardzo przyjazna, aż chce się iść na kolejne zajęcia. Nigdy nie ma problemu z dopasowaniem terminów lekcji do preferencji oraz możliwości ucznia . Lekcje z Panią Ewą pozwoliły mi zacząć swobodnie mówić w języku obcym. Z całą pewnością będę nadal korzystać z usług Fabryki Języka w kolejnym roku.
Zdjęcia
Opinie
-
Damian Babiński ★★★★★
-
Jolanta Tokarska ★★★★★
Serdecznie polecam szkołę językową! Mój syn uczęszcza tu na zajęcia z języka angielskiego i jest mega zadowolony. Lekcje są prowadzone w ciekawy, angażujący sposób, a prowadząca zajęcia ma świetne podejście do młodzieży . Widać ogromne zaangażowanie oraz pasję do nauczania. Bardzo podoba mi się, że na zajęciach jest dużo ćwiczeń mówienia, dzięki czemu syn nabieraja swobody w komunikacji, a jednocześnie regularnie ćwiczona jest gramatyka, co świetnie wpływa na solidne podstawy językowe. Syn z chęcią chodzi na każde zajęcia, robi szybkie postępy i coraz pewniej posługuje się angielskim. Jako rodzic jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm, miłą atmosferę i indywidualne podejście. Z pełnym przekonaniem polecam tę szkołę każdemu!
-
Anna Chłopecka ★★★★★
Jestem zadowolona z kursu języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, a lektorzy wykazują się dużą wiedzą i zaangażowaniem. Metody nauczania są skuteczne, a atmosfera na zajęciach sprzyja nauce. Dzięki kursowi zauważam u Syna znaczną poprawę w znajomości języka angielskiego, szczególnie w mówieniu i rozumieniu. Szkoła dba o komfort uczniów, a kontakt z obsługą jest bardzo dobry. Polecam tę szkołę każdemu, kto chce efektywnie i przyjemnie nauczyć się języka obcego lub zastanawia się na wysłaniem dziecka na zajęcia.
-
Aleksandra Knop ★★★★★
Od pół roku uczymy się tu niemieckiego i nie mogliśmy trafić lepiej. Zajęcia prowadzi przesympatyczna Frau Marta :), która zawsze cierpliwie tłumaczy materiał, jest zaangażowana i ma świetne poczucie humoru - na zajęciach jest nie tylko efektywnie, ale i wesoło. Nauka przebiega w przyjemnej atmosferze, a my widzimy zauważalne postępy. Polecamy serdecznie :)
-
Karolina ★★★★★
Córka chodzi już drugi rok. Jest bardzo zadowolona i chętnie uczęszcza na zajęcia. Pani Agnieszka ma bardzo dobre podejście do dzieci. Serdecznie polecam.
-
Edyta Piotrowska ★★★★★
Bardzo profesjonalna szkoła języków. Córka bardzo zadowolona i z chęcią chodziła na zajęcia, na pewno będzie kontynuować naukę, ponieważ widzę postępy. Bardzo dziękuję, bardzo miłe osoby które prowadzą zajęcia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fabryka Języka - prywatna szkoła językowa?
Fabryka Języka - prywatna szkoła językowa znajduje się przy Chemików 1B, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fabryka Języka - prywatna szkoła językowa?
Można skontaktować się z Fabryka Języka - prywatna szkoła językowa pod numerem +48 507 288 511
Jak można dotrzeć do Fabryka Języka - prywatna szkoła językowa?
Do Fabryka Języka - prywatna szkoła językowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku