Ten punkt to jakaś katastrofa listonosz z tej poczty niepotrafi nawet roznieść listu poleconego niewspomne o pozostawieniu nawet awizo w skrzynce.Chcąc złożyć skargę u kierownika-kierowniczki to ten pracuje niby od 8 do 14 to ja się pytam co to za praca po 6 godzin.Wcale się niedziwie że chcą te poczty pozamykać skoro nawet niepotrafią wykonać swojej pracy za którą pobierają pensje.
Opinie
-
Krzysztof Cisło ★☆☆☆☆
-
sebastian ★☆☆☆☆
Nawet ta poczta nie zasługuje najemną gwiazdkę spędziłem na tej poczcie ok 1 h stojąc w kolejce odebrać avizo mamy 21 wiek a panie i panowie w podeszłym wieku opłacają rachunki gdzie zajmują kolejkę na ok 15 min dramat naprawdę pocztą Polska powinna iść do likwidacji
-
Piotr Płoskonka ★☆☆☆☆
W godzinach szczytu otwarte dwa okienka sześciu dostępnych. Tempo pracy tragiczne. Prywatna firma już dawno by upadła przy takim podejściu do klienta. Po odbiór awizo ponad godzina oczekiwania.
-
Krzysztof Deja ★☆☆☆☆
Do ludzi pracujących przy okienkach na tej poczcie nie można mieć uwag, bo oni tylko tam pracują. Szacun za ich staranie, cierpliwość i wytrwałość. Ale kierownictwo zarówno tej placówki, jak i całej instytucji powinno zostać oddelegowane na miesiąc właśnie do pracy przy okienku i to po 12 godzin dziennie. Poznać beznadziejność organizacji pracy, zetknąć się z humorami zirytowanych, podenerwowanych klientów. Prosty przykład - szafa z listami jest w innej części pomieszczenia niż okienka, więc obsługa robi niepotrzebne kilometry po każdą przesyłkę. Cała sala obsługi klienta zawalona regałami z gazetami, chińską tandetą i bzdetami, na które nikt nie zwraca uwagi, ale żeby tak zrobić ławeczki dla osób w podeszłym wieku, aby mogły w spokoju poczekać na swoją kolej, to już miejsca nie starczyło. Mnóstwo oświetlenia mocnego i rażącego w oczy, zupełnie zbędnego. Ale za to ilość osób na pierwszej linii styku z klientem jest zbyt mała, żeby to mogło dobrze funkcjonować. Co za zaskoczenie, w godzinach dopołudniowych obsada się nudzi w trzech otwartych okienkach, a po południu, gdy przychodzą osoby z awizami, zostaje jedno otwarte okienko. Czemu nie zmienić obsady na zmianach, czemu nie wypuszczać listonoszy na obchód popołudniowy? Sposobów na reanimację tego reliktu PRL byłoby wiele, póki co na 2025 rok zapowiedziano zwolnienie 9,5 tys. pracowników. Przepraszam, to będą dobrowolne odejścia...
-
Dawid ★☆☆☆☆
Oczywiście nie dość, że nie ma gdzie zaparkować i 15 minut trzeba krążyć, to jeszcze pracownicy zamykają sobie przed czasem… 5 minut przed 19 i odbiliśmy się od drzwi. Nie polecam!
-
Lidia Ocieczek ★☆☆☆☆
Dlaczego faktury i pozostała korespondencja w Strzemieszycach Wielkich jest dostarczana z opóźnieniem? Dlaczego z urzędu pocztowego w Stzemieszycach Wielkich zostali zabrani listonosze co sprawiło niesamowity bałagan w dostarczaniu korespondencji. Rozumiem, że Państwo redukujecie stanowiska jak tylko możliwe, lecz z ujemnym skutkiem dla mieszkańców. Czas najwyższy dostosować priorytety nie dla Państwa jako wygód finansowych, lecz proszę dostosować do nas jako mieszkańców . Pytanie zasadnicze, kto zapłaci nam za terminowa opóźnioną korespondecje? Jeszcze takiego bałaganu nigdy nie było. Moim zdaniem na stanowiskach są niewłaściwe osoby, które zawiadują Pocztą.
-
Krzysztof Książkiewicz ★☆☆☆☆
Poczta Polska powinna zostać dawno zlikwidowana. Instytucja zupełnie nie przystająca do dzisiejszych standardów w zakresie organizacji i jakości obsługi Klientów. Należy jak najszybciej dopuścić do tego rynku firmy prywatne lub umożliwić konkurencję ze strony operatorów pocztowych z innych państw. Jeżeli taki jest obraz poczty głównej w Dąbrowie Górniczej, to strach pomyśleć jak wygląda sytuacja w mniejszych placówkach.
-
Karol Lentas ★☆☆☆☆
Ta instytucja powinna już dawno zostać zamknięta, zaorana i zapomniana. Poziom usług jest poniżej wszelkiej krytyki. Obsługa w placówkach dramatyczna. Do tego teraz nowe godziny pracy poczty głównej to chyba już jakiś żart obłąkanego decydenta. Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Mam nadzieję, że już niebawem wszystkich zwolnią i zbankrutują.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Kościuszki 16, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 322 616 280
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku