Profesjonalna opieka, bardzo dobry kontakt, zdjęcia wysyłane na bieżąco zmniejszają uczucie tęsknoty. Bardzo polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Krzemień ★★★★★
-
Yumi ★★★★★
Podczas naszej podróży musieliśmy na kilka godzin zostawić naszego psa pod opieką — zdecydowaliśmy się na to miejsce i to była świetna decyzja! Była to nasza pierwsza wizyta, więc trochę się martwiliśmy, ale właścicielka była bardzo uprzejma i troskliwa. W czasie opieki otrzymaliśmy wiele zdjęć i wiadomości z informacją, jak się miewa nasz piesek, co dało nam ogromne poczucie spokoju. Widać było, że czuł się tam bardzo dobrze — jak w domu! Cieszymy się, że znaleźliśmy miejsce, w którym możemy z pełnym zaufaniem zostawić naszego pupila, nawet na krótki czas. Jeśli nadarzy się okazja, na pewno wrócimy!
-
Ola Warchoń ★★★★★
Polecam z całego serca ten hotel ! Pieski super zaopiekowane . Kontakt z właścicielką bardzo dobry . Pieski zadowolone ❤️
-
Ania Banasiak ★★☆☆☆
Ja niestety nie polecam. Nikt nie pytał o książeczkę zdrowia czy szczepienia, nie było żadnych pytań o psa! Wprowadziłam psa, było dzień dobry i od razu "to wszystko, do widzenia". Sama zaproponowałam, że zostawię książeczkę i powiedziałam, jak pies ma na imię. I to tyle! Mój pies jest lękliwy, był adoptowany, po przejściach... Nikt o to nie pytał!!! A ja byłam tak zaskoczona brakiem rozmowy, że po prostu zostawiłam psa i poszłam. Zostawiłam tam swojego psa na 8 godzin, od 10:00 do 18:00, zapłaciłam 120 zł. A cena za dobę to 70-80 zł w zależności od wielkości psa. Czyli taniej byłoby zostawić już do rana? Ale ciekawe ile zapłaciłabym, gdyby pies został do 9:00 rano? To jeszcze nie jest doba, więc może 345 zł?! (23 h x 15 zł). Po przyjściu po południu po moją psinę, miała do obroży przyczepiony kawałek urwanej smyczy, nie wiem co to było i po co, taki 1,5 m kawałek... Najgorsze jednak było to, że w związku z brakiem rozmowy o psie był on zostawiony sam sobie w mieszkaniu razem ze stadem innych psiaków. Ona powinna mieć swój cichy kąt, w którym lubi się zaszyć. Nie lubi innych psów, boi się ich. Opiekunowie tego nie zauważyli (a nie pytali o to!), więc mój pies nie miał nawet szans napić się wody! Po odebraniu jej z hotelu wypiła całą miskę wody, była tak potwornie spragniona! Podsumowując - odniosłam wrażenie, że dla właścicieli to szybki, łatwy zarobek - wpuszczają psy do mieszkania, w ogóle nimi się nie przejmują, od czasu do czsu wypuszczą na ogród, byle kasa się zgadzała...
-
Martyna ★★★★★
Bardzo polecam ten hotel dla piesków. Nasz piesek był tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Domowa atmosfera, pieski przebywają w domu i mogą spać nawet na fotelu. Wspaniali gospodarze. Pani wysyłała na bieżąco zdjęcia z pobytu pieska i informowała jak się czuje w nowym miejscu. Super!! Wrócimy tutaj na pewno :)
-
Paulina Telenda Siewniak ★★★★★
Super miejsce na pozostawienie swojego pupila. Bardzo fajna Pani prowadząca hotel. Rocky wrócił zadowolony i zmęczony. Polecamy! ❤️ Na pewno będziemy tu wracać. :)
-
AutoSpa Połącarz ★★★★★
Psia Leśniczówka to doskonałe miejsce dla czworonożnych przyjaciół. Pani Anna jest serdeczna, kompetentna, a swojej pracy poświęca całe swoje serce . Zapewniła naszym spanielom najlepszą opiekę podczas naszej nieobecności. Warunki są świetne, domowa atmosfera, regularne spacery. Nasze pupile wróciły stamtąd szczęśliwe i zadowolone. Gorąco polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres hotel dla psow Oświęcim Psia Lesniczowka?
hotel dla psow Oświęcim Psia Lesniczowka znajduje się przy Leśniczówka 22, 32-602 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do hotel dla psow Oświęcim Psia Lesniczowka?
Można skontaktować się z hotel dla psow Oświęcim Psia Lesniczowka pod numerem +48 534 012 515
Jak można dotrzeć do hotel dla psow Oświęcim Psia Lesniczowka?
Do hotel dla psow Oświęcim Psia Lesniczowka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku