Opinie

  1. Weronika Poźniak ★★★★★

    Trafiłam na ogłoszenie Citroen C3 od P. Adama przez internet. Bardzo sympatyczny pan, wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Dostaliśmy odpowiedź na każde pytanie. Auto zadbane, zgodne z opisem w ogłoszeniu. Wyjechało na nowych oponach oraz w gratisie dostaliśmy ich wymianę. Polecam serdecznie

  2. Dj SERBIXON ★★★★★

    Wczoraj byłem w komisie Przybyliński Automobile obejrzeć Hyundai Kona. Samochód bardzo ładny, czysty z zewnątrz jak i w środku, aż miło go oglądać. Jazda próbna po obejrzeniu odbyła się na drodze nie do końca równej, przez co można było sprawdzić zawieszenie, oraz na drodze szybkiego ruchu aby sprawdzić jak auto się zbiera. Zakup uważam za udany. Samochód bez wad choć bez koła zapasowego. Obsługa na wysokim poziomie, Pan Adam bardzo sympatyczny i pomocny :) Polecam

  3. Mateusz Goraj ★★★★★

    Moja pierwsza opinia była negatywna lecz pochopnie wystawiona, bardzo możliwe że z powodu złych diagnoz i nieudolności różnych mechaników, którzy nie potrafili zlokalizować awarii, emocje wzięły góre. Sprawa z zakupionym samochodem zakończona pozytywnie. W razie problemu najpierw warto kontaktować się ze sprzedającym bo zawsze można dojść do porozumienia.

  1. Cielson ★★★★★

    Byłem u Pana Adama obejrzeć samochód z ogłoszenia. Nic nie było ukrywane, samochód świetnie przygotowany, czysty, zadbany a przede wszystkim sprawny(bo wiadomo jak to wygląda czasem w komisach). Podejście Pana Adama nie jak typowego handlarza tylko normalnego gościa i uczciwego sprzedawcy, właściciela można zapytać o wszystko odnośnie samochodu który się ogląda. Napewno polecam jeśli ktoś szuka samochodu a boi się komisów to ten naprawdę mogę polecić. U Pana Adama były już kupowane 3 samochody które nadal jeżdżą w mojej rodzinie i w żadnym nie było grubszych napraw. Wiem że byłem tylko obejrzeć samochód ale jeździłem już po paru komisach i pierwszy raz byłem tak bardzo zaskoczony podejściem do klienta i stwierdziłem że ta opinia się należy. Polecam!

  2. Krzysztof kuk. ★★★★★

    Do komisu trafiliśmy przez przypadek bo akurat dorabialiśmy pilot do auta .W trakcie realizacji poszliśmy pooglądać samochody .Muszę przyznać ,że można znaleźć coś dla siebie ciekawego .Zostaliśmy przywitani przez właściciela gdzie nawet odbyła się jazda testowa fordem Kuga. Myślę że doszło by do zmiany auta tylko akurat szukam diesla a niestety to była benzynka. Uważam ,że warto odwiedzić ten komis bo większość aut w b.ladny stanie .Polecam

  3. Katarzyna Krzemińska ★★★★★

    W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie polecić komis u pana Adama, wiedzieliśmy jakiego autka szukamy i takie znaleźliśmy właśnie w tym miejscu. Podejście do klienta fenomenalne i przede wszystkim uczciwe, a sama transakcjia przebiegła w sympatycznej i z humorem atmosferze . Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za rozwianie wszystkich naszych obaw. Panu Adamowi życzymy wielu zadowolonych użytkowników 4 kółek

  1. artur stachowicz ★★★★★

    Kupiłem auto dla syna. Pan Adam okazał się być bardzo pomocny przy realizacji zakupu. Auto ma ponad 10 lat, Pan Adam pozwolił nam zabrać samochód na przegląd do mojego mechanika. Niczego nie utrudniał, od razu powiedział, że akumulator trzeba wymienić. Auto przywiezione z Belgii, stan bardzo dobry. Syn już jeździ, autko sprawuje się super.

  2. Piotr Korczak ★★★★★

    Wiedziałem, czego szukam i takie auto znalazłem u pana Adama. Bardzo sympatyczny, miły człowiek. Samochód zadbany, czysty w środku, czysty na zewnątrz, jazda próbna i wizyta na stacji diagnostycznej. Wszystko było w porządku. Kompletna dokumentacja i kompletna wiedza na temat kupowanego auta przez pana Adama "bez ściemniania". Po pierwszym serwisie olejowym, mój mechanik nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Jeśli ponownie będę szukał samochodu, z pewnością zajrzę do pana Adama, któremu życzę wytrwałości i konsekwencji w prowadzeniu biznesu i dużo zdrowia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przybyliński Automobile?

Przybyliński Automobile znajduje się przy Zachodnia 51, 42-520 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przybyliński Automobile?

Można skontaktować się z Przybyliński Automobile pod numerem +48 508 180 547

Jak można dotrzeć do Przybyliński Automobile?

Do Przybyliński Automobile można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements