NIE POLECAM! Umówiłem się telefonicznie na zakup samochodu, po przejechaniu 200 km dowiaduje się że auto zostało sprzedane i Pan śmiejącym głosem powiedział że " kto pierwszy ten lepszy" Nie polecam! BRAK SZACUNKU I POSZANOWANIA CZYJEGOŚ CZASU! , Drogi Panie umówilysmy się na poniedziałek, w poniedziałek po dokładnych oględzinach samochodu miała być pozostawiona zaliczka, wspomniał Pan również, że w felrny dzień będzie dopiero O godzieni 11 na komisie gdy przyjechałem w udawał Pan że o niczym nie wie, trzeba kupić sobie Bilowid jeśli ma Pan problemy z Pamięcią, Brak mi słów na Pańskie zachowanie! Już dawno nie spotkałem takiego człowieka
Opinie
-
adam ★☆☆☆☆
-
Daniel R. (Danek) ★☆☆☆☆
Komis typu kant i oszust, znalazłem tam auto poprosiłem o sprawdzenie czujnikiem lakieru i informację zwrotną. Poinformowano mnie o malowanych drzwiach i błotniku - ok. Po przejechaniu 500 km okazało się że malowane są dwoje drzwi, dwa błotniki, maska, na słupku szpachla a na dachu łuszczy się lakier bezbarwny. Co właściciel na to - że czego się spodziewałem po 10 letnim aucie, otóż spodziewałem się uczciwego podejścia, prawdziwych informacji, a tak to przejechałem się 1000km zmarnowałem dzień czasu i pieniądze.
-
Czarek ★★★★★
Autko kupione rok temu od tego czasu nie wymagało żadnych wkładów finansowych poza oczywistymi wynikającymi z eksploatacji. Widać, że zadbano o to, bym jako klient wyjechał pewniakiem, w dodatku przy kupnie udzielono mi cennych rad apropos postępowania z pojazdem, ubezpiezpieczenia go w korzystniejszej cenie ( jestem świeżym kierowcą i przydała mi się wiedza jak trochę zaoszczędzić plus jak poprawnie eksploatować diesla), dodatkowo miło wiedzieć że "w razie wu" mam gdzie zadzwonić z ewentualnym zapytaniem. Mimo, że opieka posprzedażowa po takim okresie to już tylko wyraz profesjonalizmu i grzeczności, to dzwoniłem już kilka razy i nie odmówiono mi porady :)
-
Александр Екимов ★★★★★
Witam serdecznie. Kupiłem tut swoe autko. Zostałem bardzo zadowolony. Bardzo miła obsługa klienta, dobry ceny. Wielkim plusem est to że tut samochody w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Właściciel komisu nie ukrywa żadnych informacji o samochodzie. Polecam ten komis. Naprawdę warto tu przejechać po auto nawet za 300 km .
-
Patrycja D. ★★★★★
Witam. Wystawiam moją opinię dotyczącą cytryny C3 z roku 2012 - po przejechaniu 5k km. Stan auta jest w 100% zgodny z opisem sprzedającego i do tej pory nie mam sie do czego przyczepić - wygląda na to, że trafił mi sie uczciwy handlarz? - Życzę powodzenia Sprzedawcy i może do zobaczenia...
-
Aleksandra Kubiak-Fras ★★★★★
Polecam w 100%! Zakupiłam już 3 auta w tym komisie i nigdy się nie zawiodlam. Nie rozumiem gdy ktoś pisze że zakupił auto "bite" ....ludzie kupujecie auta używane! Jeśli chcecie nieskazitelne to kupujcie w salonach. Auto używane zawsze ma jakieś szkody np. Parkingowe i inne ...wg mnie to normalne. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i kupionych u tego Pana samochodów i polecam zawsze wszystkim znajomym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Expres?
Auto-Expres znajduje się przy Imielińska 88, 41-407 Imielin, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Auto-Expres?
Do Auto-Expres można dotrzeć, korzystając z poniższego linku