Opinie

  1. Anna Pabis ★☆☆☆☆

    Edyt opini w osobnym poście ze względu na limit użytego miejsca. ————————————— Jeśli mogłabym to dałabym 0 gwiazdek. Nie mogę wystawić opini ze swojego konta, ponieważ ten bardzo szczery sprzedawca zablokował mnie. Kiedy zadzwoniłam o paletę, pan powiedział że ma bardzo dobry towar ja wytłumaczyłam o co mi chodzi, pół gabaryt AGD RTV - określiłam budżet na jedną paletę 4500, pan upewniał mnie że będę bardzo zadowolona. Był bardzo sympatyczny. A więc Zamówiłam paletę AGD RTV, zapłaciłam 4500. Na palecie były tylko śmieci. Większość rzeczy to kategoria C. Drobne ilości rzeczy nadających się do odsprzedaży, zdecydowanie nie przypominała tego o co prosiłam skontaktowałam się ze sprzedawcą po przepychankach, nagle pan twierdził że on takich palet nawet nie ma ( szkoda że nie powiedział tego zanim wysłałam pieniadze) wyzywał mnie od bezczelnych itd. Finalnie po wysłaniu wielu filmików i zdjęć, stwierdził że rzeczywiście mamy rację, i mamy opłacić dostawę a on wyśle nową paletę. Paleta nowa przyszła, a tam jeszcze gorszy śmietnik. Wszystko mam udowodnione w formie filmików, zdjęć, screeny rozmow. Nie miałam zamiaru ciągnąć tego dalej dopóki nie zauważyłam że zostałam bezczelnie zablokowana. Co spowodowało olbrzymią frustrację, i będę walczyła o odzyskanie swoich pieniędzy drogą prawną. Również zgłoszę sprawę o oszustwo, gdyż ewidetnie druga paleta była wysłana po to aby nas po prostu zamknąć, i udać że chce się rozwiązać konflikt. W komentarzach dołączę zdjęcie palety jaką otrzymałam jako druga, oraz produktów które były na palecie pierwszej. Początkowo, Pan tłumaczył się stresem, chora mama, dzieckiem. Dla mnie to już trochę za dużo, i pozwolę aby prokuratura oraz sąd zdecydował w tej kwestii. Wartość palet oby dwóch po segregacji, to maksymalnie 1500-200 w CENACH sklepowych, natomiast wiadomo że otwarty i użyty produkt traci na wartości, przez co jak zwróci mi się 1000zl to będzie dobrze. Szczerze? Nie jestem już wściekła, jest mi po prostu bardzo przykro że człowiek drugiemu człowiekowi może coś takiego zrobić i tak w bezczelny sposób oszukać, byłam naiwna że wydałam jeszcze pieniądze na drugą wysyłkę, i że dałam się na to nabrać. Myślałam że sprzedawca wynagrodzi nam pierwszą niby pomyłkę dobra paleta… no ale nie. Może miałam ogromne nie szczęście, natomiast rozmawiałam z inną osobą która od tego pana też zakupiła paletę i zaoferowała dać swoje zeznania do prokuratury, Też powiedziała że kompletny śmietnik, tylko ta osoba nie pisała i nie próbowała z panem sprzedawca się przepychać bo wiedziała że to nie ma sensu. Więc po prostu nie kupiła ponownie. Aby było jasno, ja rozumiem że paleta kategorii a b c może mieć nawet do 15% kategorii c, natomiast w mojej palecie za 4500 kategoria c to większość, a przede-wszystkim wszystkie wartościowe produkty były kategorii c zostały mi kropelki z terminem ważności na miesiąc i drapaki do głowy oraz jakieś miski dla psa. Kupuję palety już długi okres, ale pierwszy raz przytrafiło mi się coś takiego, oraz tak zostałam potraktowana.

  2. Paulina Kis ★★★★★

    Konkretny sprzedawca, towar wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Polecam

  3. Tomasz Choiński ★★★★★

    Wszystko się zgadza. Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. Strój załatwiany na ostatnią chwilę w niedzielę wieczorem. Bardzo miła pani właściciel uratowała zabawę przedszkolną, na dzień dziecka. Syn zadowolony i szczęśliwy. Bardzo dziękujemy i na pewno wrócimy. Chciałoby się mieć tylko z takimi ludźmi do czynienia. Pozdrawiam serdecznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SmartDeals - kupuj taniej OUTLET?

SmartDeals - kupuj taniej OUTLET znajduje się przy Roztoki 20, 42-530 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do SmartDeals - kupuj taniej OUTLET?

Do SmartDeals - kupuj taniej OUTLET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements