Jadłem drugi raz. Za pierwszym razem wszystko się zgadzało. Tortilla była pyszna, mięso, sałatka i sos Mango pyszne. Przede wszystkim ilość się zgadzała, było dużo mięsa. Mówię jak dziś będzie tak perfekcyjnie dam im 5 gwiazdek. Niestety dziś był taki sam smak, najlepszy kebab w okolicy natomiast mięsa jak na lekarstwo. Niestety nie pojadłem i dlatego daje 3 gwiazdki ponieważ mój żołądek jest zły.
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Kozub ★★★☆☆
-
Daniel ★★☆☆☆
Zakup w dniu 20/12/25 około godz 17. Przyjechaliśmy z polecenia. Dwa razy lawasz. Mięso mieszane (wół i kurczak) Jeden kebab sos czosnkowy a drugi mieszany. Czas oczekiwania 25 min. I jak ? Średnio .... Mięso w smaku słabe. Taka sieczka bez wyrazu. Trafiały się kawałki przypalone które strzelaly pod zebami albo większe mało pocięte. Dwa kebaby różniły sie tylko sosem a w srodku jeden miał warzyw jak na lekarstwo a w drugim odpowiednio. Lawasz nawet ok.Gdyby to nie był kebab " kraftowy" za który zapłaciliśmy 35 zl od sztuki nie pisałbym opinii.Ku przestrodze dla innych. Kraft tylko w nazwie Od kratowego kebaba oczekuje sie wiecej....
-
Marek ★★★★★
Trafiłem do Kraft-Kebab z polecenia. Byłem akurat przejazdem i już wyjechałem z Oświęcimia ale spróbowanie czegoś dobrego wygrało. Fajnie że pozycję menu są krótkie, proste nie na kombinowane. Ogólnie nie jadam warzyw w takich potrawach, ale skusiły mnie świeże warzywa. Nie ma tu jak gdzie indziej wszech obecnej kapusty pekinskiej- na szczęście! Jest ogórek, cebula, pomidor i sałata lodowa. Bez zbędnych innych zapychaczy. Ja wziąłem karkówkę. No powiem że smak kebaba to coś innego, odbiegającego od standardów i do tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Może w końcu kula mocy pójdzie w zapomnienie. Karkówka połączona z świerzymi warzywami bardzo dobra. Całkiem inny smak w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bułka z czarnuszką, chyba robiona na zamowienie. Nie wyciągana z mega paki gotowców. Chrupiąca i nie rozpada się w rękach. Wszystko to połączone tworzyło jedną, spójną pyszną całość. Obsługa bardzo miła. Karkòweczka w takim wydaniu mega. Na zdjęciu widać że nic nie zostało! Tak trzymać. Kupujcie i zamawiajcie aby wspierać Takich przedsiębiorców. Bardzo dobry Kebab!!! Mega Robota! Dajcie im szansę przetrwać zimę bo robią dla Nas z SERCA!!!
-
Rafał Chodzicki ★★★★★
Moja druga wizyta w tym miejscu, tym razem spróbowałem lawasz. Stosunek mięsa do sałatki 60/40. Solidna porcja, mięso smaczne, ciasto i sałatki dobre. Polecam , smacznego.
-
Jakub Gorski ★★★★★
Bardzo fajni ludzie i jeszcze lepsze jedzenie. Kolejki mówią same za siebie. Byliśmy pierwszy raz, wrócimy! Powodzenia.
-
Mariusz Kapica ★★★★★
Kebab bardzo smaczny, mięso dobrze doprawione i soczyste. Surówki świeże, chrupiące i dobrze komponują się z całością.Sosy rewelacja . Porcja solidna, wszystko dobrze zgrane. Polecam
-
Klaudia Sowa ★★★★★
Pyszny kebab nawet nwm czy nie najlepszy jaki jadłam dotychczas Mięsko super doprawione lawasz cienki i do tego pyszne sosy( czosnek i chipotle mayo) . Jedyny minusik to że nie macie opcji z frytkami ale mam nadzieje ze to się za niedługo zmieni
-
Max Sitko ★★★★★
In general I recommend this place, I ate the Lawasz kebab, all ingredients are natural and the meat is good quality just 1 thing is that the meat was overcooked but i recommend trying. I paid 39zł for kebab and a coke. Ogólnie polecam, bardzo pyszne jadłem lawasz kebab, mięso było smaczne, ciepłe, tylko trochę suche, a składniki były świeże. Zapłaciłem 39 zł za kebab I coca cole
-
Apex L ★★★★★
Dziś wjechał kebab miesiąca z sosem mango curry i granatem – petarda! Mięso dobrze przyprawione, warzywa chrupiące i czuć, że świeże, a sos świetnie wszystko łączył. Porcja konkretna, bo 1/4 kebsa została mi na kolację. ;) Do tego bardzo uśmiechnięta obsługa – i Pani, i Pan – aż miło zamawiać. Klimat fajny, jedzenie pyszne, oby tak dalej! PS Byłem z dzieciakami, które kazały dopisać w recenzji, że było jeszcze miejsce na zabawę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KRAFT-KEBAB?
KRAFT-KEBAB znajduje się przy Stanisława Konarskiego 27, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KRAFT-KEBAB?
Można skontaktować się z KRAFT-KEBAB pod numerem +48 780 524 418
Jak można dotrzeć do KRAFT-KEBAB?
Do KRAFT-KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku