Opinie

  1. Bartłomiej Pytel ★★★★☆

    Szkoda ze nie ma juz Pani Ani ale w obecnej wersji też jest ok.

  2. Elżbieta Szymeczko ★★★★★

    Nawet w niedzielę dostawa świeżego pieczywa , mają dobre szynki i wędliny. Bardzo miła obsługa

  3. Annaa My ★★★★★

    Super sklep, który ma duży wybór asortymentu i również jest dobrze zaopatrzony w produkty rybne a także można kupić każdy gatunek ryb mrożonych i swierzych.

  1. Jarosław Łojkowski ★★★★★

    Wczoraj robiłem małe zakupy, uwielbiam ten sklep i panie "za ladą", bardzo serdecznie pozdrawiam. Kupiłem wczoraj pieczone udka, pycha, i wędzone żeberka.... Pani Aniu, proszę zwrócić uwagę dostawcy że tak się nie robi, to jest surowe.. i niejadalne.. 3/4 to surowe mięso. Pozdrawiam serdecznie.

  2. Kosior Koneser ★★★★★

    Kolejne wcielenie tego sklepiku i do tej pory najlepsze. Sklep dosłownie pęka w szwach i kupimy tam prawie wszystko. Mają dobre wędliny. Duży wybór warzyw i owoców. W czasie świat znajdziemy tu mikołaja, kurczaczka itd .... a nawet różę na dzień kobiet. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep u Ani?

Sklep u Ani znajduje się przy Władysława Jagiełły 89-83, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Sklep u Ani?

Do Sklep u Ani można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements