Polecam lokal, bardzo smaczne jedzenie i przemiła obsługa. Porcje duże, a w menu każdy znajdzie coś dla siebie.
Zdjęcia
Opinie
-
Bożena Matula ★★★★★
-
Błażej Szczepaniak ★★★★★
Uczciwa porcja kotleta z frytkami. Deser bardzo dobry. Klimat świetny. Zahaczyliśmy przejazdem, wpadniemy tu jeszcze nie raz ;) Gorąco polecam :)
-
Jasiek Drzazga ★★★★★
Obsługa bardzo miła, wnętrze przytulne, a jedzenie bardzo smaczne. Mieliśmy okazję spróbować świetnego tatara, fettuccine z kurkami, udon z żeberkiem i tiramisu. Przy kolejnej okazji na pewno wrócimy, bo jeszcze kilka pozycji zwróciło uwagę.
-
Darek Po ★★★★★
Lokal pod nową nazwą, odmieniony wewnątrz i nowe menu. Jak dla mnie to na plus. Polecam kurczaka supreme i sałatkę z kurczaka w towarzystwie grzanego piwa na zimowe wieczory.
-
Monika Kokot ★★★★★
Restauracja to prawdziwa perełka! Jedzenie jest absolutnie przepyszne – każde danie dopracowane w najmniejszym szczególe, pełne smaku i świeżych składników. Tatar, kiszonki, schabowe oraz desery- tarta z pistacją oraz sernik to prawdziwe niebo w gębie! Do tego doskonały wybór win, które idealnie komponują się z podawanymi potrawami. Klimat lokalu jest niezwykle przyjemny – elegancki, ale jednocześnie ciepły i przytulny. Obsługa na najwyższym poziomie – profesjonalna, uśmiechnięta i zawsze gotowa doradzić. To miejsce, do którego chce się wracać, zarówno na romantyczną kolację, jak i na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi. Gorąco polecam!
-
magdalena madej ★★★★★
Przepyszne jedzenie, pad thai jak w prawdziwej tajskiej restauracji, stek z polędwicy medium wg życzenia - bardzo dobry. Bardzo miła obsługa dbająca, żeby klient był zadowolony. Polecam i mam nadzieję szybko wrócić :)
-
Ania Pawlik ★★★★★
Kilka dni temu miałam przyjemność gościć w tejże restauracji i cóż.. to była prawdziwa uczta dla podniebienia! Wyborne jedzenie z dbałością o najmniejszy detal, przemiła, profesjonalna obsługa i niesamowicie klimatyczne miejsce. Jestem zachwycona i napewno nie raz jeszcze tam zawitam ♥️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Na językach?
Na językach znajduje się przy Rynek 8, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Na językach?
Można skontaktować się z Na językach pod numerem +48 338 452 595
Jak można dotrzeć do Na językach?
Do Na językach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku