Zamówiliśmy super mega rollo za 35 zł i zjedliśmy ze smakiem. Ciasto chrupiące odpowiednio wypieczone . Sos czosnkowy też smaczny .
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Kowalski ★★★★★
-
Paweł TP ★★★☆☆
Jedzenie spoko, całkiem sycące, i ta cena. Chyba najtańszy kebab w Żywcu, i nie jest tragiczny. Mięso to typowa kula niestety, ale za to mają naprawdę dobre sosy. Dzięki nim ocena jest ciut wyżej. Ale nie polecam zamawiać z dostawą. Trzeba czekać ponad godzinę na dojazd, gdzie powinno im to zająć max 15 min drogi. Plus pomylili zamówienia. Dużo lepiej jest zjeść na miejscu. Ale ogólnie kebab lepszy od takiego Diamonda.
-
Patryk Szmit ★☆☆☆☆
Obsługa w porządku, choć brakuje uśmiechu i klimatu. Jesli chodzi o kebab… zamówiłem kebab w bułce special - bułka totalnie wysuszona, frytki za bardzo wysmażone, suche i twarde, mięsa niestety znikoma ilość, tak samo z warzywami, głównym produktem w tym kebabie był sos, wszędzie sos, słony, wstrętny, okropny. Niestety nie polecam.
-
Numan Bhatti ★★★★★
Kebaby tutaj były absolutnie pyszne i świeże. Smak był autentyczny, z idealnie dobranymi przyprawami. Obsługa była doskonała, a personel przyjazny i gościnny. Atmosfera jest rodzinna, a ceny bardzo rozsądne. Każdy kęs był pełen smaku — na pewno wrócę. Gorąco polecam wszystkim miłośnikom kebaba!”
-
Gleba ★☆☆☆☆
Obsługa tragiczna, miałem wrażenie że przed zamówieniem musiałem przeprosić za zajęcie czasu, higiena na tragicznym poziomie osoba robiąca kebaba nie zmieniała rękawiczek ani razu nawet po wyjściu z zaplecza , przy obracaniu nie miała wgl rękawiczek i oczywiście nie umyła rąk , sam kebab (rollo max) to w 75% ciasto kt i tak przecieka XD no i na sam koniec po zjedzeniu standardowe bóle brzucha i rewolucje żołądkowe
-
T L E X ★☆☆☆☆
Zostały zamówione średnie rollo i mały amerykański tortilla, dostaliśmy małego rollo (wnioskuję po naprawdę małym rozmiarze bo jeśli to był średni to nie wiem jaki jest mały) oraz zwykłą tortille zamiast amerykańskiej. Po konsultacji z panem za ladą dostaliśmy wymienioną tortille ale frytki w niej były niegotowe, bardziej przypominały ziemniaki w kształcie frytek niż frytki.
-
Dawid Kurek ★★★☆☆
Pozycja którą wziąłem to Rollo Kebab duży kurczak, sos ostry + dodatkowe mięso. Kebab zważyłem i miał 930g oraz ok 45cm długości . Za cenę 30 zl porcja uczciwa. W środku tylko kapusta mięso i sos. Nie szukałbym w tym lokalu uniesień kebabowych .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Join Kebab?
Join Kebab znajduje się przy Ulica Henryka Sienkiewicza 4, 34-315 Żywiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Join Kebab?
Można skontaktować się z Join Kebab pod numerem +48 573 072 311
Jak można dotrzeć do Join Kebab?
Do Join Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku