Opinie

  1. Kaja Grubman ★★★★☆

    Jest ok, w środku schludnie, sklepy ok, mala strefa gastro. Toalety bardzo czyste i nowoczesne. Ze sklepow jest wszystko czego potrzeba

  2. Adrian Adamczyk ★☆☆☆☆

    Beznadziejny przybytek w centrum miasta, z przeciekającym dachem i zapadającą się podłogą. Do niedawna mógł się jeszcze poszczycić w miarę przyjazną architekturą w postaci okrągłego rynku, który był wyróżnikiem, ale także charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni, niestety jest to już czas przeszły, bo w wyniku decyzji ludzi bez wyobraźni został zamieniony na niepasujący do niczego w otoczeniu paskudny kloc. Na domiar złego nie będzie on żadną wartością dodatnią dla oferty tego miejsca, bo nie znajdzie się w nim nic, co byłoby jakkolwiek warte tej rozbudowy. Naprawdę zdumiewa mnie, że ktoś uznał decyzję o rozbudowie za słuszną, zamiast naprawić i udoskonalić to, co już jest. Chociaż czego oczekiwać od ludzi, którym nie przeszkadzają brudne łazienki, wszechobecni bezdomni i używanie w materiałach promocyjnych wyobrażeń AI o własnej galerii handlowej, zamiast jej prawdziwych zdjęć! XD Tym samym CH Pogoria nie spełnia standardów, jakich można oczekiwać od centrum handlowego w samym centrum miasta, polecam omijać je szerokim łukiem.

  3. Zbigniew Książczyk ★★★★☆

    Dosyć rzadko tutaj bywam, ale mogę pokusić się o parę uwag. Na plus - lokalizacja przy głównej drodze w samym centrum miasta i mega duży parking. Obojętne - wybór sklepów, dla jednych ekstra, innym będzie to mniej odpowiadać. Minusy - remonty bez ładu i składu, utrudniony dojazd, likwidacja zewnętrznej strefy, nazwijmy to, relaksu oraz chyba trochę źle rozwiązane wnętrze galerii.

  1. Aleksandra Pytel ★★★☆☆

    Jedyne większe centrum handlowe w mieście, więc konkurencji nie ma. Co się udało? -lokalizacja, idealnie w w centrum miasta, a zatem łatwy dojazd, -kształt budynku (przed remontem), w którym nie da się zgubić (a to ważne), -windy blisko schodów ruchomych, co jest udogodnieniem dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, -kino, -planowana siłownia, która niedługo ma zostać oddana do użytku po remoncie Wady? -no właśnie, remont. Wcześniej był przed głównym wejściem mały plac, fontanna (kiedyś nawet działała) i ławeczki. Było to całkiem przyjemne i nie rozumiem, czemu zrezygnowano z tego pomysłu. Wygląda też na to, że Pogoria będzie szpeciła i jeszcze bardziej zakrywała zabytkowy budynek obok. Szkoda. -bardzo małe łazienki (2 kabiny) na dolnym piętrze przy tymczasowym wejściu, większe są od strony parkingu. Z czystością bywa różnie. -nieciekawa strefa gastro. Amerykańscy giganci i dwie jadłodajnie na wagę, które są alternatywą. Pizzeria i hinduska restauracja wycofały się. A sklepy? Co kto lubi. Raczej typowe „sieciówki” fast fashion, dwie drogerie perfumerie, hipermarket, sklepy jubilerskie, księgarnia i sklep sportowy. We wszystko można się tu zaopatrzyć bez konieczności wyjazdu do innych centrów i galerii handlowych na Śląsku i Zagłębiu. Podsumowując, zupełnie przeciętne centrum handlowe tworzące zatrudnienie dla okolicznych mieszkańców i jeden z kluczowych punktów odwiedzin znudzonej młodzieży. Co może sugeruje, że warto pomyśleć o jeszcze jednym punkcie rozrywki w tym miejscu, by z centrum handlowego zrobić coś „więcej”.

  2. Andrzej Wierzbicki ★★★★★

    Super. W jednym miejscu wszystko czego potrzebujesz . Centrum nie za duże, miejsce parkingowe. Polecam.

  3. Marek Adamski ★★★★★

    Centrum Handlowe Pogoria to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc na zakupy. Świetna lokalizacja, dobrze dobrany zestaw sklepów i przyjazna atmosfera sprawiają, że zawsze chętnie tu wracam. Cenię sobie porządek, czystość i dobrą organizację przestrzeni – wszystko jest czytelne i łatwe do znalezienia. Na duży plus zasługuje również parking, który jest przestronny i wygodny. Pogoria to miejsce, gdzie można nie tylko szybko załatwić zakupy, ale też miło spędzić czas – czy to w kawiarni, czy na spokojnym spacerze po galerii. Zdecydowanie polecam!

  1. Beata kalemba ★☆☆☆☆

    Zachęcają klientów przez aplikację Spot nagrodami które nie istnieją. Okazuje się że dziś "wyjątkowo " punkt odbioru biletów do smokolandii jest zamknięty, czyli z nagrody nie da się skorzystać. Skoro tak ściągacie klientów w weekend do sklepu nieistniejącymi nagrodami- będziemy wybierać inne galerie

  2. Piotr Piotrowski ★★★☆☆

    Galeria handlowa w centrum Dąbrowy Górniczej, która jest dość dziwna. Wydaje się duża, a w rzeczywistości jakaś szczególnie nie jest. Spory hall i w sumie to wszystko, na pierwszym piętrze niezbyt dużo sklepów. Galeria mam wrażenie, że aktualnie przechodzi rozbudowę, może w przyszłości będzie lepiej.

  3. Robert Wla ★★★★☆

    Fajnie centrum handlowe. Dość dużo sklepów, bawialnia dla dzieci, bary z jedzeniem (mc Donalda,Kfs...) Szkoda tylko, że Auchan jest tak ubogi w towar. Np kiedyś mieli ubrania i bieliznę, teraz brak.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Handlowe Pogoria?

Centrum Handlowe Pogoria znajduje się przy Jana III Sobieskiego 6, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Handlowe Pogoria?

Można skontaktować się z Centrum Handlowe Pogoria pod numerem +48 326 399 821

Jak można dotrzeć do Centrum Handlowe Pogoria?

Do Centrum Handlowe Pogoria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements