Najlepszy Ramen jaki jadłam! Przede wszystkim - prosiłam o to żeby był pikantny i naprawde był! Rewelka. Dwa dni z rzędu odwiedzałam ten lokal, bylam tak zachwycona, ze zamowilam dwa razy ten sam ramen. Shoyu, kurczak i grzyby shitake, mega zestaw. Pierwsze co mi sie rzuciło to zapach, obłędny aromat, slodko-czosnkowy (mozliwe, ze to zaleta kurczaka), klarowny wyrazisty smak bulionu i świetny makaron (ręcznie robiony, nie czuć sklepowego chemicznego posmaku). Będę wracać i przyprowadzać kogo się da! Polecam serdecznie!
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna W. ★★★★★
-
Miłosz Lower ★★★★★
Najpyszniejsze sushi jakie w życiu jadłem. Pięknie podane, smaczne i przyrządzone z najwyższą starannością. Lokal bardzo przytulny, a obsługa uśmiechnięta i bardzo miła. Serdecznie polecam, bo każda minuta spędzona tutaj to uczta dla wszystkich zmysłów. Dziękujemy serdecznie za miło spędzony czas.
-
Grzegorz Frukacz ★★★★★
Szukasz perełki? To właśnie znalazłeś!!! Ramen to absolutne mistrzostwo – aromatyczny, głęboki w smaku, idealnie zbalansowany. Można poczuć, że bulion powstaje według tradycyjnej receptury i z ogromnym zaangażowaniem. Sushi również nie zawiodło – świeże składniki, piękna prezentacja i wyważone smaki sprawiają, że każde kolejne kawałki to czysta przyjemność. Szczególne uznanie za kreatywne rolki i perfekcyjnie przygotowany ryż. Obsługa miła i pomocna, atmosfera przyjemna i niezobowiązująca. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać. Gorąco polecam wszystkim miłośnikom japońskiej kuchni!
-
Ania Podhalicz-Majchrowicz ★★★☆☆
Czysta ciekawość zaprowadziła nas do Akiry na Ramen. Mamy już druga bne porównanie więc byłam niezwykle zaciekawiona opiniami i stanem faktycznym. Lokal taki sobie, są tylko 3 stoliki no i taki średnio schludny. Czas oczekiwania 35 min. Ale wielki plus dostaliśmy czekadełko- wakame. To wyśmienite! Moje misio z kurczakiem poprawne. Porcja hmm za tą cenę nie za duża. Lemoniada dobra. Moja opinia- jest mocno przeciętnie jak na cenę jaką zapłaciliśmy. Przykro mi ale nie wrocimy.
-
Bartosz ★★★★★
Po raz pierwszy jadłem ramen i jak na pierwszy kontakt z tego typu kuchnią, uważam, że był wyśmienity. Porcja jest ogromna, więc warto przyjść naprawdę głodnym, żeby zjeść cały talerz. Polecam to miejsce!
-
Julia ★★★★★
Bardzo miła i uprzejma obsługa, dzięki której wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Ramen aromatyczny, dobrze doprawiony. Lemoniada z bzu to strzał w dziesiątkę!
-
Dawid Majda ★★★★★
Wracam ponownie do tego miejsca i jak najbardziej kolejny wybór na duży plus. Ramen świeży, smaczny i bardzo syty. Obsługa miła i bardzo szybka. Polecam z czystym sumieniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Akira Sushi & Ramen - Dąbrowa Górnicza?
Akira Sushi & Ramen - Dąbrowa Górnicza znajduje się przy Legionów Polskich 107A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Akira Sushi & Ramen - Dąbrowa Górnicza?
Można skontaktować się z Akira Sushi & Ramen - Dąbrowa Górnicza pod numerem +48 452 595 438
Jak można dotrzeć do Akira Sushi & Ramen - Dąbrowa Górnicza?
Do Akira Sushi & Ramen - Dąbrowa Górnicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku