Opinie

  1. Magda Sankiewicz-Szkółka ★★★★★

    Pyszne, tradycyjne i świeże wypieki od lat. Polecam!

  2. Weronika Makłowicz ★★★★★

    Najlepsza cukiernia kupiłam pampuszki były tak cudowne

  3. Karolina Wiaderek ★☆☆☆☆

    Po wejściu do piekarni i zapytaniu o to czy są dostępne lody włoskie obsługa szyderczo przekazała informacje, że lodów brak gdyż nie ma cytując komu "lać", informując nas tym samym o swoich lukach w personelu, przelewając na nas swoją frustracje. Nie polecam tego miejsca.

  1. Jacek Górak ★★★★★

    Lubię tu kupować drożdżówki w drodze do pracy. Są wyśmienite i duże. Inne ciasta też pycha.

  2. Greg Dylag (GrEg) ★☆☆☆☆

    Ilosc loda w kubeczku za 11zl to jakis zart. 2 cm w kubeczku to chyba troche malo

  3. jaroslaw kaczor ★★★★★

    Fajna miejscowka, lawki na zewnatrz cudowne. Sigma kosz do ktorego latwo wyrzucic papierki. Piekny wystroj, lody boskie, znaczy wloskie, polecilem juz calej rodzinie a jestem sierota.

  1. New Run ★☆☆☆☆

    Wydawanie pieczywa bez rękawiczek tuż po obsługiwaniu kasy. Skandal. Trzeba sprawdzić sanepidem. Dotyczy lokalu przy dworcu. I to nie przypadek jednego nowego pracownika. Chwytanie pieczywa bez rękawiczek to standard wśród wielu osób które mnie obsługiwały. Niezależnie kto by mnie obsługiwał - to skandaliczny błąd w szkoleniu pracownika, jaki przykład dajesz właścicielu swojemu pracownikowi?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia - Ciastkarnia - Lody WłoskieGempe?

Piekarnia - Ciastkarnia - Lody WłoskieGempe znajduje się przy Brata Alberta 27, 41-407 Imielin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia - Ciastkarnia - Lody WłoskieGempe?

Można skontaktować się z Piekarnia - Ciastkarnia - Lody WłoskieGempe pod numerem +48 609 333 989

Jak można dotrzeć do Piekarnia - Ciastkarnia - Lody WłoskieGempe?

Do Piekarnia - Ciastkarnia - Lody WłoskieGempe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements