Opinie

  1. Mateusz XxX ★★★★★

    Bardzo ładne miejsce na nocleg, czysto, wszystko na miejscu dostępne, serdecznie polecam.

  2. Rafał (FrxX100) ★★★★★

    Polecam! Dobra lokalizacja, cisza, monitorowany parking, czysty pokój. Bezkontaktowe zameldowanie (klucz w sejfie), urządzone i wyposażone we wszystko co potrzebne wraz z aneksem kuchennym, lodówka oraz zmywarka. Jeden z minusów to jedno z miejsc parkingowych jest narażone na obicie samochodu jabłkiem gdyż znajduje się pod jabłonią z której jak było widać na ziemii lubią spaść jabłka.

  3. Tomasz Maczan ★★★★☆

    Apartament ok jak na jedną noc, czysto i schludnie ale nie działa klimatyzacja.

  1. Johnny ★★★★★

    Bardzo polecam te apartamenty, dobra lokalizacja, sklepy oraz restauracje w pobliżu, miła obsługa, swietnie wyposażony i ładnie urządzony w środku

  2. Emilia Słowik ★☆☆☆☆

    Absolutna bezczelność. Wystawiłam opinie na Booking.com wedle tego jak się sprawy mają, bez cukrzenia. Dostałam prywatną wiadomość SMS od obiektu, o treści obrażającej mnie. Obiekt używa danych do własnych celów, chyba ktoś zapomniał co to jest RODO. Serdecznie nie polecam! Odpowiadając na odpowiedź: Moja opinia w żaden sposób nie uderza w osoby innej narodowości, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Państwo jako partnerzy macie prawo kontaktować się z klientem TYLKO w sprawie rezerwacji, nie prywatnych. To, że państwo nie potrafią przyjąć opinii, która jest faktem i szukacie drugiego dna to wasz problem. Sprawa została zgłoszona do Booking, jako że RODO zostało złamane. Dodatkowo, dodaje screenshot z państwa SMS, którego nie mieliście Państwo prawa wysłać. Poniżej wrzucę swoją opinię z booking, tak dla jasności, która moderacja booking bez problemu puściła, bo nie ma w sobie grama rasizmu. Nie pozdrawiam

  3. Piotrek ★★★★★

    Apartament bardzo czysty, schludny o wysokim standardzie. Apartament wyposażony bardzo dobrze, niczego nie brakuje, można poczuć się jak w domu. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking dla gości. Gospodarze komunikatywni, niezwykle pomocni pomimo popełnionego przez nas błędu ze złą datą rezerwacji przyjęli nas bez żadnych przeszkód. Prywatnie mogę powiedzieć, że to niezwykle mili ludzie. Polecam z czystym sumieniem każdemu kto ceni sobie wysoki standard i komfort wynikający ze sporej przestrzeni wynajmu - a to wszystko w bardzo przyzwoitych pieniądzach oraz ceni sobie spokój podczas wypoczynku. Jak dla mnie pełne 10/10.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lu Apartments?

Lu Apartments znajduje się przy Garbarska 7A, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lu Apartments?

Można skontaktować się z Lu Apartments pod numerem +48 605 629 296

Jak można dotrzeć do Lu Apartments?

Do Lu Apartments można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements