Opinie

  1. Karin Hanik ★★★★★

    Kupiliśmy w tym komisie niedawno Toyotę Yaris. Na razie jesteśmy zadowoleni, auto super się prowadzi, komisant bardzo miły.Bez problemu odbierał po zakupie nasze telefony i odpowiadał na nasze jeszcze nurtujące nas pytania. My komis polecamy. Ps. Dla nas osobiście większe zaufanie wzbudziły obrazki świętych w biurze. Szacun za odwagę w tych czasach.

  2. Sylwia ★★★★★

    Jestem zadowolona. Kupiłam auto zadbane, pewne rzeczy serwisowe przy 10 letnim trzeba zrobić. Właściciel pomocny, nienachalny, dobrał samochód pod kątem oczekiwań, zaproponował kilka konkretnych modeli, jeżdzi się świetnie. Polecam.

  3. Artur ★★★★★

    Kupiłem ok 2 lata temu kia cee'd ok 2 miesiące temu przyjechałem ponownie tym razem kupiłem cee'd gt. Oba auta ok. Oczywiście zawsze trzeba brać pod uwagę, że są to auta używane i coś wyjdzie ale w moim przypadku były to drobne rzeczy. Inna sprawa, że ja muszę mieć wszystko mechanicznie na tzw. tip-top. Co do estetyki to zdecydowanie dbam o auto i też chce mieć auto zadbane a udało mi się takie kupić. Może auta nie są tanie ale wolę tu nieco więcej zapłacić niż kupić tanio a potem po serwisach się bujać. Na plus uprzejmość sprzedawców i rzeczowa informacja o autach. Oba ceed'y spisują się dobrze.

  1. Agnieszka Żmudzka ★★★★★

    Jechałam prawie 300km do Autohaus po wymarzone auto, (wcześniej miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji z innymi sprzedawcami). Kontakt z firmą Autohaus super, dostałam niezbędne informacje przez telefon oraz filmiki na temat auta które mi się spodobało. Wszystko na najwyższym poziomie, auto takie jak w ogłoszeniu, wszystko sprawdzone,komplet dokumentów, fachowa i miła obsługa że strony właścicieli firmy. I tak właśnie kupiłam swojego wymarzonego hyundai i30. Jeśli chcecie kupić auto z pewnej ręki i w rzeczywistym stanie jak jest w ogłoszeniu to polecam z całego serca ta firmę. Pozdrawiam właścicieli i przy kolejnej wymianie auta napewno będę o nich pamiętać

  2. Monika Borkowska ★★★★★

    To już nasz drugi samochód kupiony w tym miejscu. Dobry kontakt z właścicielem, pełny profesjonalizm. Dostęp do dokumentacji. Auto mieliśmy sprowadzone na życzenie. Wszystko się zgadzało, auto piękne, zadbane bez ukrytych wad, zdjęcia zgadzały się z rzeczywistością. Polecam.

  3. Piotrek ★★★★★

    Jechałem ponad 300 km obejrzeć Fiata Tipo w interesującej mnie wersji wyposażenia lounge. Przed decyzją o przyjeździe, otrzymałem na whatsapp wszystkie dokumenty, masę zdjęć i filmik auta bez przypominania się i od razu po rozmowie. Panowie mają czujnik lakieru i informują jakie wyszły wyniki. Kontakt to była czysta przyjemność. Na miejscu auto wyglądało identycznie, bez ściemniania. Możliwość wizyty na stacji kontroli pojazdów i dokładnego obejrzenia auta, w tym od spodu, bez poganiania. Po decyzji o zakupie Panowie pomogli ogarnąć tymczasowe blachy, żebym wrócił na kołach :) Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, tak powinien wyglądać handel autami używanymi. Auto śmiga już prawie 4 miesiąc, zrobiło ponad 10k km i nie wyszły żadne ukryte usterki. Pomimo odległości będę pamiętał przy wymianie auta o tym miejscu :) Pozdrawiam właścicieli ;)

  1. PYJTER 005 ★★★★☆

    Zakupiłem tu samochód . Zadbany egzemplarz, cena dość wysoka, na + jazda próbna,spokojne oględziny,ekspresowe załatwienie formalności, zrobiłem1200 km, wyskoczył check engine , na szczęście tylko świeca.., wymiana i jeździ dalej ,na razie bez problemów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Autohaus" Szymon Marek?

"Autohaus" Szymon Marek znajduje się przy Warszawska 311, 43-155 Bieruń, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do "Autohaus" Szymon Marek?

Do "Autohaus" Szymon Marek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements