Kupiliśmy w tym komisie niedawno Toyotę Yaris. Na razie jesteśmy zadowoleni, auto super się prowadzi, komisant bardzo miły.Bez problemu odbierał po zakupie nasze telefony i odpowiadał na nasze jeszcze nurtujące nas pytania. My komis polecamy. Ps. Dla nas osobiście większe zaufanie wzbudziły obrazki świętych w biurze. Szacun za odwagę w tych czasach.
Opinie
-
Karin Hanik ★★★★★
-
Sylwia ★★★★★
Jestem zadowolona. Kupiłam auto zadbane, pewne rzeczy serwisowe przy 10 letnim trzeba zrobić. Właściciel pomocny, nienachalny, dobrał samochód pod kątem oczekiwań, zaproponował kilka konkretnych modeli, jeżdzi się świetnie. Polecam.
-
Artur ★★★★★
Kupiłem ok 2 lata temu kia cee'd ok 2 miesiące temu przyjechałem ponownie tym razem kupiłem cee'd gt. Oba auta ok. Oczywiście zawsze trzeba brać pod uwagę, że są to auta używane i coś wyjdzie ale w moim przypadku były to drobne rzeczy. Inna sprawa, że ja muszę mieć wszystko mechanicznie na tzw. tip-top. Co do estetyki to zdecydowanie dbam o auto i też chce mieć auto zadbane a udało mi się takie kupić. Może auta nie są tanie ale wolę tu nieco więcej zapłacić niż kupić tanio a potem po serwisach się bujać. Na plus uprzejmość sprzedawców i rzeczowa informacja o autach. Oba ceed'y spisują się dobrze.
-
Agnieszka Żmudzka ★★★★★
Jechałam prawie 300km do Autohaus po wymarzone auto, (wcześniej miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji z innymi sprzedawcami). Kontakt z firmą Autohaus super, dostałam niezbędne informacje przez telefon oraz filmiki na temat auta które mi się spodobało. Wszystko na najwyższym poziomie, auto takie jak w ogłoszeniu, wszystko sprawdzone,komplet dokumentów, fachowa i miła obsługa że strony właścicieli firmy. I tak właśnie kupiłam swojego wymarzonego hyundai i30. Jeśli chcecie kupić auto z pewnej ręki i w rzeczywistym stanie jak jest w ogłoszeniu to polecam z całego serca ta firmę. Pozdrawiam właścicieli i przy kolejnej wymianie auta napewno będę o nich pamiętać
-
Monika Borkowska ★★★★★
To już nasz drugi samochód kupiony w tym miejscu. Dobry kontakt z właścicielem, pełny profesjonalizm. Dostęp do dokumentacji. Auto mieliśmy sprowadzone na życzenie. Wszystko się zgadzało, auto piękne, zadbane bez ukrytych wad, zdjęcia zgadzały się z rzeczywistością. Polecam.
-
Piotrek ★★★★★
Jechałem ponad 300 km obejrzeć Fiata Tipo w interesującej mnie wersji wyposażenia lounge. Przed decyzją o przyjeździe, otrzymałem na whatsapp wszystkie dokumenty, masę zdjęć i filmik auta bez przypominania się i od razu po rozmowie. Panowie mają czujnik lakieru i informują jakie wyszły wyniki. Kontakt to była czysta przyjemność. Na miejscu auto wyglądało identycznie, bez ściemniania. Możliwość wizyty na stacji kontroli pojazdów i dokładnego obejrzenia auta, w tym od spodu, bez poganiania. Po decyzji o zakupie Panowie pomogli ogarnąć tymczasowe blachy, żebym wrócił na kołach :) Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, tak powinien wyglądać handel autami używanymi. Auto śmiga już prawie 4 miesiąc, zrobiło ponad 10k km i nie wyszły żadne ukryte usterki. Pomimo odległości będę pamiętał przy wymianie auta o tym miejscu :) Pozdrawiam właścicieli ;)
-
PYJTER 005 ★★★★☆
Zakupiłem tu samochód . Zadbany egzemplarz, cena dość wysoka, na + jazda próbna,spokojne oględziny,ekspresowe załatwienie formalności, zrobiłem1200 km, wyskoczył check engine , na szczęście tylko świeca.., wymiana i jeździ dalej ,na razie bez problemów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "Autohaus" Szymon Marek?
"Autohaus" Szymon Marek znajduje się przy Warszawska 311, 43-155 Bieruń, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do "Autohaus" Szymon Marek?
Do "Autohaus" Szymon Marek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku