Zostałem niedawno klientem tego banku. Pani Anna Pawlus w sposób cierpliwy i rzeczowy przeprowadziła mnie przez wszystkie skomplikowane formalności związane z moją sprawą. Jej szczegółowe wyjaśnienia i zaangażowanie pomogły mi zrozumieć wszystkie aspekty procesu. Zdecydowanie polecam jej usługi, jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Opinie
-
Piotr Kozieł ★★★★★
-
Sabina Kwaśniak ★★★★★
Witam,własnie dzisiaj postanowiłam,założyć konto w banku MILLENNIUM,oczywiście po rozmowie z Panią Anna Pawlus.Pani Ania ,przedstawiła mi wszystkie informacje na temat prowadzenia konta.Bank ma szeroki zakres aplikacji,oraz udogodnienia ,przedstawione informacje spełniły ,moje oczekiwania.Miła obsługa,szczegółowo przedstawione informacje,szczegółowe odpowiedzi na moje pytania.
-
Dar Dyb ★★★★★
Najlepszy bank w Oświęcimiu, miła obsługa, bezproblemowy kontakt. Serdecznie polecam.
-
Billy MdFk ★★★★★
Serdecznie polecam tą placówkę banku Millennium! Panie obsługujące klientów po całym dniu pracy nadal są życzliwe, uprzejme i sympatyczne, skore do pomocy i udzielenia szczegółowych porad i doradzeniu klientowi. Sam od siebie polecam bank Millennium dla młodych osób jak i dla starszych, ze względu na pozytywne warunki jakie są w tym banku dostępne. Sama aplikacja banku Millenium na telefonie jest przejrzysta, czytelna i intuicyjna. Jeśli ktoś kieruje się komentarzami w jakim banku otworzyć konto, to myślę że ten komentarz będzie w tym bardzo pomocy :) Jeszcze raz szczerze polecam i zachęcam do korzystania z banku Millennium, a dla osób z okolicy do odwiedzania właśnie tej placówki. Miłego dnia życzę i pozdrawiam :)
-
Krzysztof Kwarciak ★★★★★
Założyłem konto w tym banku z polecenia. Obawiałem się kłopotu w trakcie czynności nauczony smutnymi doświadczeniami w innych urzędach. I tu miła niespodzianka. Obsługująca mnie Pani wykazała się dużą wiedzą i doświadczeniem ( szkoda, że nie mogę podać danych personalnych), przede wszystkim wielką empatią - rzecz rzadko spotykana w urzędach- oraz szybkim i bezproblemowym załatwieniem sprawy. Chęć pomocy przewijała się kilka razy. Pozostali współpracownicy wykazali się również stworzeniem miłej i wesołej atmosfery z dużą dozą humoru. Poczułem się diametralnie inaczej niż w innych bankach i urzędach gdzie klient traktowany jest jak zło konieczne. Już nie żałuję wręcz jestem zadowolony, że polecono mi ten bank. Serdeczne pozdrowienia dla całego zespołu i oby tak dalej. Zadowolony nowy klient.
-
Andrzej Dziędziel ★★★★★
Bardzo miła obsługa kompetentna nigdy nie mam problemu z załatwianiem nie załatwiam nigdy telefonicznie tylko bezpośrednio w oddziale
-
Hania ★★★★★
Świetna i miła obsługa. Każda wizyta w banku odbywa się w miłej i profesjonalnej atmosferze, Panie pracujące w banku zawsze są chętne do pomocy i kulturalne. Polecam :)
-
Ania Turaczyk ★★★★★
Od kilku lat jestem klientką oddziału w Oświęcimiu i szczerze mogę go polecić do opieki nad swoimi finansami. Pracownicy oddziału zawsze z pozytywną energią podchodzą do obsługi klienta, a przy tym cechują się wielkim zaangażowaniem i ogromną wiedzą. Korzystałam z różnych usług banku i mam porównanie do prowadzenia finansów w innym banku i nigdzie nie czułam się tak zaopiekowana. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Kamil, który jest świetnym specjalistą. Nawet podczas załatwiania drobnych tematów czuję się jak klient VIP.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bank Millennium?
Bank Millennium znajduje się przy Rynek Główny 11, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bank Millennium?
Można skontaktować się z Bank Millennium pod numerem +48 801 331 331
Jak można dotrzeć do Bank Millennium?
Do Bank Millennium można dotrzeć, korzystając z poniższego linku