Opinie

  1. Wojciech Dobosz ★★★☆☆

    Piana super ale naprawili byście sobie automat bo powinna byc jedna cena za minutę a tutaj za 1zl 30s Za 2 zl 30s Za 5 zl 2.30 sekund trochę naciągane;)

  2. Adam Bednarczyk ★★★★☆

    Myjnia ogólnie ok, ale cośnienie mogłoby być jednak trochę mocniejsze... Jest to zmieniarka i to wielki plus, bo inne myjnie w Kozach tego nie mają.

  3. Patryk Polański ★★★★★

    Dobra myjnia. Dobre programy. Za 20 zł da się umyć auto i nawoskować. Przeważnie mały ruch. Polecam

  1. Szymon Kuś ★☆☆☆☆

    Aktywna piana to prawi sama woda, pod koniec czasu mycia włącza się piana tak żeby nie dało się opłukać auta i trzeba było wrzucić jeszcze kasę, odkurzacze nie ciągną a finalnie po wyjechaniu z tej myjni auto nadal jest brudne tak jak przed myciem. Gorąco nie polecam

  2. Daniel Setla ★☆☆☆☆

    Dramat, raz dysze działają raz nie, oprysk felg dziś na stanowisku 3 nie działa, szczota na czwórce bez piany, ok rozumiem że może się przytrafić taka sytuacja, ale tutaj przytrafia się zbyt często.

  3. Sikowitz ★★★☆☆

    Myjnia w porządku ale mam mieszankę odczucia. Na drugim stanowisku nie działa terminal do płacenia kartą, brak kosza na śmieci, odkurzacz do prania tapicerki okropnie śmierdzi widać że nie był szczyszczony, i NAJWIEKSZY MINUS maszyna do ozonowania nie działa pomimo wrzuceniu 12zl jest informacja ze przed każdym uruchomieniem kontaktowac się z obsługą a nigdzie nie ma informacji o jakimś numerze lub coś. Na plus ciśnienie, chemia i bardzo fajne pistolety. Dużym plusem jest też czernidło na myjni (moglibyście usunąć co jakiś czas ta tusta plamę na ziemi koło stanowiska do nabłyszczania kokpitu i czernidla) inne stanowiska tem na plus że są na większości myjniach tego brakuje tu są ale trochę zaniedbane. Neomi Kućka nie ładnie dawać sobie takich wspaniałych opini jako wlasciel/pracownik tego

  1. Grzegorz K. ★☆☆☆☆

    Samochód przyjechał brudny i wyjechał tylko mokry. Słabo. Część stanowisk ze szczotką a część z pianą(dziwna praktyka), powoduje to tylko zbędne zamieszanie. Szczotki na stanowisku brudne(piach). Piana a może raczej mydło pieniące nie radzi sobie z brudem natomiast mam wrażenie , że jest jednak na tyle agresywna dla powłoki lakierniczej, że go matowi po kilku myciach. Wjazd i wyjazd z myjni mało bezpieczny. Podczas wyjazdu słaba widoczność na drogę do tego delikatne nachylenie samego wyjazdu, nie wspomnę o prędkości aut tam przejeżdżających(żona się stresowała). Czas mycia jak wszędzie, tanio już było. Nie polecam.

  2. Marek ★★★★★

    Myjnia na prawdę miło mnie zaskoczyła. Można spokojnie bez pośpiechu umyć auto za kwotę za którą na innej myjni umyjesz tylko jeden bok auta. Są dwa stanowiska z pianą i trzy z szczotką. Na plus to różnego rodzaju stanowiska tak jak: odkurzacz, dyspenser papieru, pranie dywaników, pranie tapicerki, odświeżacz dywaników i wykładziny, nabłyszczacze do felg i plastiku i tapicerki, odświeżanie wnętrza samochodu, kasków itp., dystrybutor z płynem do spryskiwaczy. Zastosowane środki dają radę! Auto czyste i pachnące. Gorąco polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Myjnia Samoobsługowa TixE Darex?

Myjnia Samoobsługowa TixE Darex znajduje się przy Krakowska 97, 43-340 Kozy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Myjnia Samoobsługowa TixE Darex?

Można skontaktować się z Myjnia Samoobsługowa TixE Darex pod numerem +48 735 911 174

Jak można dotrzeć do Myjnia Samoobsługowa TixE Darex?

Do Myjnia Samoobsługowa TixE Darex można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements