Ludzie tam pracujący znają się na rzeczy
Opinie
-
wewee rrrc ★★★★★
-
Mariusz Englert ★★★★★
Bardzo dobry sklep i miła obsługa
-
wojtas1988x21 ★☆☆☆☆
jeden Pan dyskutuje o kameringu na fuche drugi widząc ludzi w kolejce postanawia sobie zrobić przerwa snadaniowa. Porażka z obsługą nie pierwsza w tym miejscu ale ostatnia..
-
Małgorzata Podgorska ★☆☆☆☆
Obsługa nie miła.Pan chyba za kare tam pracuje.
-
GoliatSP ★★★★★
Byłem tam dzisiaj po taśmę led na metry i kilka innych rzeczy, obsuzyl mnie bardzo miło i bezproblemowo facet, nie wiem skąd te złe opinie chyba ktoś inny tam wtedy praciwal, ode mnie 5 gwiazdek, pozdrawiam.
-
Bozena Kita ★☆☆☆☆
Jakaś masakra..Obsługa porażka. Chłopcy nie wiedzą wogole co mają na sklepie.Mysla ,że ludzie nie mają co robić tylko jezdzic 30 km.3 razy po jedna rzecz bo nie umieją zamówić tego co się potrzebuje.Stanowczo nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nowy Elektronik?
Nowy Elektronik znajduje się przy Stefana Żeromskiego 4, 34-300 Żywiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nowy Elektronik?
Można skontaktować się z Nowy Elektronik pod numerem +48 338 638 051
Jak można dotrzeć do Nowy Elektronik?
Do Nowy Elektronik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku