Byłam dzisiaj na szybkie zakupy i dopiero w domu zobaczyłam że ser Mozzarella był do wczoraj a parówki do dzisiaj, oczywiście po normalnej cenie. Żenada!! Sanepid trzeba naslać na was, żeby wam ręka uschła sprzedawać takie produkty wstyd i hańba. Nie było również pieczywa na piekarni, puste półki o godz 10, jedynie pączki i jakieś duże bułki - jeden rodzaj, pewnie też stare haha
Opinie
-
jessie J ★☆☆☆☆
-
月Daria ★☆☆☆☆
Fałszywe oskarżenie o kradzież i brak jakichkolwiek przeprosin, do samego końca wmawianie klientowi że schowano coś do własnej torby podczas gdy przekładało się w torbie własne rzeczy, jeszcze zanim się wzięło jakikolwiek towar z półek. Człowiek wraca z pracy i sprawdza czy nic się nie zgubiło, a tu od razu z kradzieżą wylecą, super. Nie polecam tej biedronki. Obsługa do końca traktuje jak wroga, nawet kiedy udowodniło się swoją niewinność.
-
Mateo Mateo ★☆☆☆☆
Dramat produkty po dacie, co zakupy coś znajdę po dacie zwracam uwagę obsłudze bez słowa przepraszam z fochem wyciąga towar z lodówki. Ploty i obgadywanie koleżanek to standard ......towar na palecie leży który powinien trafić do lodówek na magazynie pierdylion palet bez chłodni masakra!!!!!! Dzisiaj krakus szynka włoska do 20.08 smacznego, oczywiście mam foto jak chcecie 5 dni po dacie.
-
Paweł Flak ★☆☆☆☆
Niestety muszę wystawić negatywną opinię na temat sklepu Biedronka. Podczas ostatnich kilku wizyt zauważyłem niepokojącą ilość przeterminowanych produktów na półkach – zarówno w dziale nabiałowym, jak i na dziale z żywnością dla dzieci czy przekąskami. Często daty ważności są przekroczone o kilka dni, a czasem nawet kilku miesięcy. Świadczy to o braku należytej kontroli i dbałości o bezpieczeństwo klientów. Tego typu zaniedbania są nie tylko nieprofesjonalne, ale również potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia. Zgłaszanie tego obsłudze sklepu często nie przynosi żadnej reakcji. Mam nadzieję, że kierownictwo weźmie sobie te sygnały do serca i poprawi jakość nadzoru nad towarem, bo na ten moment jestem bardzo rozczarowany.
-
Małgorzata Kubicz ★☆☆☆☆
Najgorszy sklep w jakim byłam. Brak wielu cenówek, wiele przeterminowanych produktów w chłodziarce lub z datą do jutra (bez jakiejkolwiek informacji). Palety porozrzucane po całym sklepie przez które nie przejedziesz z wózkiem a nawet nie przejdziesz bez koszyka. Syf… bułki paczki w otwartym kartonie na ziemi… bałagan… to chyba zbyt delikatne określenie. Nigdy więcej tam nie pójdę, choć chciałam zrobić naprawdę duże zakupy na wyjazd za granicę.
-
Piotr Sikor ★☆☆☆☆
Tragedia. Godzina 7.00 a sklep cały w paletach.. brak dostępu do towarów, brak przejść, jeden wielki burdel. Towar rozrzucony jak dla bydla. Może wywalić w ogóle te regały i same palety stawiać?
-
Luke Luke ★☆☆☆☆
Dziś przejazdem pojawiłem się w biedronce przed 8. Brak pieczywa, puste półki, palety na środku. Poprostu jednym słowem totalny syf.
-
ZbiGniew M ★☆☆☆☆
Super standard biedry...zawalenie i uniemożliwiający zakup, magazynowanie palet z towarem. W razie pożaru alejki nie drożne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Jana III Sobieskiego 65, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku