Opinie

  1. Karolina Cwiklicka ★★★★★

    Dziś rozmawiałam z Pania manager, dzięki której z 1 gwiazdki zostawiam 5! :) wspaniała, profesjonalna i zaangazowana w swoją pracę osoba!!!!! Wyjasnila mi wszystko w zwiazku ze strefą dla dzieci ;) PS: mam nadzieję, że będę miała okazję wpaść :) jak zorganizuje młodemu opiekę BO SIŁOWNIA JEST MEGA. Całuski dla Pani Menager jesteś WIELKA

  2. Yaleto ★☆☆☆☆

    Musiałem uiścić opłatę za bycie ze śląska. Jeśli chodzi o samo wyposażenie siłowni - obciążenia do sztangi są mocno zużyte a do tego pochodzą od różnych producentów, więc ten sam ciężar mamy w 4 wariantach…. Dodatkowo uchwyty na bramie sprawiają wrażenie jakby zostały zebrane losowo, każdy z innej parafii. Nie ma dwóch takich samych uchwytów, więc ćwiczenia symetryczne są utrudnione.

  3. Mariusz Kieszonka ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo rozczarowany podejściem siłowni do klienta. Przy zakupie karnetu na siłownię przy ul. Kolbego zostałem poinformowany, że będę miał możliwość korzystania również z nowo otwartej siłowni na osiedlu. Niestety, okazało się to nieprawdą mimo wcześniejszych zapewnień, nie mogę wejść na nową lokalizację w ramach obecnego karnetu. Co gorsza, nie mogę nawet wykupić nowego karnetu na siłownię osiedlową, dopóki nie zakończy się ważność mojego aktualnego karnetu nie ma żadnej innej opcji, co jest kompletnie niezrozumiałe. Zamiast wyjść naprzeciw klientowi, wprowadzono mnie w błąd, a teraz muszę czekać i tracić czas oraz pieniądze.

  1. Kordian 1988 ★★★★★

    Bardzo duża ilość sprzętu do ćwiczeń. Przestrzennie. Uprzejma i sympatyczna kadra. Widać, że nadal się rozwijają, remontują i inwestują w te siłownie.

  2. Marek ★★★★☆

    Mega fajna duża siłownia na pewno każdy znajdzie coś do siebie ,jedna z lepszych siłowni w okręgu nawet Bierunia,Imielina czy Libiąża. Jednym bardzo wielki minusem to sauna porażka ,mogła być zdecydowanie większa coś na kształt jak w Gym For You...

  3. Aleksandra ★★★★★

    Świetne miejsce! Recepcja pełen profesjonalizm. Basia dzis pożyczyła mi gumkę do włosów. Czyż to niemiłe? Uściski ✨️

  1. Ola ★★★★★

    Siłownia na duży plus, sporo wolnego miejsca dla każdego w każdym wieku! Recepcjonistki oraz trenerzy to zgrana zabawna ekipa która pomoże i doradzi w każdej sytuacji Sprzęt ok zajęcia też. Są. Super! Polecam to miejsce z całego serca ! Czysto i schludnie To miejsce jest po prostu NAJLEPSZE W okolicy! Nr 1!

  2. Igor Jasiołek ★★★★★

    Duża siłownia z kilkoma salami, osobna strefa dla treningów personalnych daje niewyobrażalny komfort. Bardzo zaangażowana kadra trenerska (polecam zwłaszcza trenera Mateusza) oraz przemiłe dziewczyny na recepcji powodują, że trening staje się dobrą zabawą. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fitness Club 24 Oświęcim?

Fitness Club 24 Oświęcim znajduje się przy Maksymiliana Kolbego 14, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fitness Club 24 Oświęcim?

Można skontaktować się z Fitness Club 24 Oświęcim pod numerem +48 539 901 444

Jak można dotrzeć do Fitness Club 24 Oświęcim?

Do Fitness Club 24 Oświęcim można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements