Bierzesz rogala z szynką a tam jest pół plasterka szynki a rogal z 10 cm. Bierzesz bułkę z parówką a tam serdelek. Jaja sobie robicie. Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Mati ★☆☆☆☆
-
Przemko Mikołaj ★★★★☆
Byłem w sobotę przy okazji jak jechałem do mamy do domu opieki. Musiałe po prostu wejść bo lubię takie klimaty i piekarnie. Kupilem jeden chleb, choć nie wiem co to było bo jak pytalłem pani to odpowiedziała tak od niechcenia ,jakby śniadania nie jadła, czy cos ją ugryzło. Ale teraz go jem odmrożonego bo mrozilem po powrocie do domu i przyznaję że smaczny. Jakiś biały z foremki prostokątnej(nie tostowy na bank). Kupiłem też warkocze ? Z serem i drugą mak ze serem oraz bulke słodką trzy smaki czy jakoś tak. No po prostu poezja smaku. Kupione rano ,zjedzone po godzinie 18. Samo ciasto tego palucha(czy tam bułki) bardzo smaczne ,nie suche jak to najczęściej bywa w takich produktach. Ser ,mak poezja smaku. Daję 10 na 10. Tylko ta obsługa mogła być milsza. Jak będę jechać znów do mamy to nie omieszkam wstąpić po wiecej słodkich pyszności i chlebków. Bylem ponownie 10 listopada. Kupiony chlebek (nie pamiętam nazwy) ale jest bardzo dobry. Kupiłem zwykłe drożdżówki . Cena może wysoka bo chyba 6,8za sztukę ale warte tej ceny. Z budyniem pyszkotka a waga to chyba 130g. a z serem 180g. Kupiłęm też 5 małych bułem ,cena chyba 1,6zł/szt. Ale w smaku pyszotka, i waga to 80g. Więc bardzo dużo. Nie napompowana jak wiele podobnych ,że tylko wielkościowo wyglądają . W innej piekarni kupiłęm 3 duże. Już widać było inną jakość. ich waga to ok.100g była ,i czuć było że lekko napompowane. Nie takie fajnie zbite w środku, choć w smaku równiez bardzo dobre. Kolejna wizyta w przyszłym roku podczas odwiedzin mamy w domu opieki.
-
Tarichi ★★★☆☆
Osobiscie myślę że ciasta i słodkości mają bardzo dobre i wcale w nie najgorszych cenach. Moim zarzutem jest jedynie niemiła obsługa, z resztą widzę że dla wielu osób jest to problem. Panie nawet nie odpowiedzą na dzień dobry a co dopiero je o coś zapytać. Bardzo nieprzyjemne i nie pomocne. Pomimo to czasem zaglądam i jakoś to znoszę bo wypieki mi bardzo smakują. Jednak dobrze jakby obsługa się poprawiła, chętnie odwiedzałabym jeszcze częściej.
-
Adam ★★★★★
W tej piekarni czuć coś więcej niż tylko zapach świeżego chleba. Każdy bochenek ma w sobie kawałek serca ludzi, którzy go wypiekają. Obsługa zawsze życzliwa, a szczególnie Pani Magda – uśmiechnięta, cierpliwa i z takim podejściem do klientów, że zwykłe zakupy stają się przyjemnością. Dzięki niej to miejsce ma duszę, a chleb smakuje jeszcze lepiej.
-
Agnieszka Krzykowska ★★★★★
Super sprawa że piekarnia 24h . Pieczywo świeżutkie i pachnące. Myślę że każdy coś znajdzie dla siebie, od ciasteczek po ciasta, od bułeczek po chlebki. Polecam gorąco. Może malutki minus, bo nie ma jak samochodem dojechać, ale zawsze można zrobić sobie spacerek po pieczywo. Samo zdrowie
-
Joanna ★☆☆☆☆
Stoi człowiek w kolejce (długiej) po chleb kukurydziany (który naprawdę jest przepyszny), po czym Pani (która tyle co weszła) pyta o ten właśnie chleb- zostały dwa ostatnie - i prosi o ich odłożenie. Kurtyna. To po co w ogóle ta kolejka? Rozumiem, gdyby ktoś przede mną wykupił.. trudno, los tak chciał. Ale w tej sytuacji? Chleba brak. Tylko niesmak pozostał. I rozczarowanie.
-
Adam Korczyński ★★★★★
Niedziela godzina 21:30, naszla mnie ogromna ochota na swiezego i smacznego pączka, myslalem ze o tej godzinie jest to niemozliwe. Ku mojemu zdziwieniu, po zadzwonieniu do milej obslugi okazalo sie, ze moje pragnienie sie spelni! Cale cztery paczki z roza czekaly na mnie spakowane po mojej prosbie! Goraco polecam
-
Michal Nagly ★★★★★
Bardzo duży wybór pieczywa , bułek , ciast oraz innych słodkości. Każdy znajdzie coś dla siebie Ciasto Oreo oraz ciasto drożdzowe bardzo dobre. To samo mogę powiedzieć o rogalik w czekoladzie. Plusem tego że piekarnia jest 24h
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piekarnia Rzemieślnicza - 24h?
Piekarnia Rzemieślnicza - 24h znajduje się przy Warszawska 14, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Rzemieślnicza - 24h?
Można skontaktować się z Piekarnia Rzemieślnicza - 24h pod numerem +48 790 355 359
Jak można dotrzeć do Piekarnia Rzemieślnicza - 24h?
Do Piekarnia Rzemieślnicza - 24h można dotrzeć, korzystając z poniższego linku