Kebab u Pajdy w Mysłowicach to miejsce, do którego zawsze chętnie wracam. Porcje są naprawdę duże, mięso świeże i dobrze doprawione, a dodatki zawsze chrupiące i smaczne. Obsługa szybka i miła, a ceny w porównaniu do jakości bardzo uczciwe. Widać, że właściciele dbają o klientów. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ma ochotę na dobrego kebaba.
Opinie
-
Kacper Szparaga ★★★★★
-
Mr Morelka ★★★★★
Kebab u Pajdy zawsze mnie zachwyca dobrym jedzeniem. Jedzenie smaczne, estetycznie podane, miła i szybka obsługa. Na pewno wrócę.
-
Kamil Ostrowski ★★★★★
Kebab w boxie bardzo dobry frytki Świerze sosy bardzo dobre mięso soczyste . Obsługa bardzo miła i pomocna polecam
-
Rafał Hauk ★☆☆☆☆
Ciasto zupełnie bez smaku, spalone do tego stopnia, że samo się rozpadało i rozwarstwiało, a tam, gdzie nie miało kontaktu z powierzchnią grzewczą gumowe i ciężkie do ugryzienia. Kurczak również bez jakiegokolwiek smaku, ratowany jedynie przez warzywa i całkiem przyzwoity sos. Kebab zjadliwy, ale szału nie ma. "Wołowina" to jakaś porażka, czarna masa zrobiona z nie wiadomo czego, okropna w smaku. Kebab po kilku gryzach trafił do kosza. Jeśli napis na budce nie kłamie i tak wygląda "najwyższej jakości mięso od lokalnych dostawców" to naprawdę boje się jak wygląda to zwyczajne. Po zadzwonieniu do lokalu i zawiadomieniu sprzedającego usłyszeliśmy tylko, że "takie mięso". Tego samego dnia ból żołądka. W Mysłowicach jest wiele kebabów i przy tych cenach nie ma absolutnie żadnego powodu, żeby wybrać właśnie ten lokal.
-
Bartłomiej Długajczyk ★☆☆☆☆
Witam sytuacja z dnia 17.07 13:20/13:30 Zamówiłem kebaba ciasto + frytki dostałem do ręki numerek „2”. Po 5 minutach gosc mówi do mnie „Prosze dla Pana” odbieram kebaba siadam do samochodu zaczyna go jeść po czym okazuje się że jest kompletnie pomylone zamówienie. Facet z budki zaczyna coś machać w moim kierunku więc zmierzam w jego kierunku, i słyszę tylko hasła że za szybko zacząłem go gryźć bo to nie moje zamówienie.Tlumacze łysemu że to jego kolega mnie wołał i mi go dał (no bez przesady nie będę rozbierał kebaba czy wszystko jest z nim w środku wporzadku, zamawiam to gryzę i jem). A ten że ja miałem numerek dwa… i czemu ją zabrałem gościowi przede mną kebaba (nikogo obok Budy nie było jak przyjechałem pewnie ktoś zamówił i poszedł do sklepu) Tak na przyszłość trochę więcej refleksji i bardziej przeszkolić pracowników bo jak wy macie tabakę przy dwóch zamówieniach i jeszcze potraficie je pomylić… to ja zostawiam to bez komentarza.
-
Monika K ★☆☆☆☆
Ostatni raz tam byłam. Byłam może tam z trzy razy i trzy razy było coś nie tak. Za każdym razem mnie oszukali. Tu źle coś policzą i nabiją na kasę większą kwotę, niż miałam zapłacić. Tu zamówisz dużego kebaba, dostajesz małego. Płacisz za dodatki i ich w tym kebabie nie masz. Raz się pomyłka mogła zdarzyć, a tak to dla mnie oszukują na potęgę. Jakiś cwaniak to prowadzi. Nie polecam.
-
Anula ★★☆☆☆
Szczerze nie polecam! 70% kebaba to surówki i sos. Mięso i frytki nawet spoko, śladowe ilości, ale brak zachowanych proporcji za taką cenę jest nie do przyjęcia. Wywaliłam!
-
Wojciech M ★★★★★
Kebab u Pajdy to nowy gracz na Mysłowickiej arenie Kebabowej, który pojawił się w miejscu gdzie inne kebaby się pozamykały. Czy ten byk jest w stanie stawić czoła torreadorowi o ugrutowanej pozycji w tym mieście? Czas pokaże... Ja mam bardzo dobre doświadczenie z tym punktem gastronimicznym. Na 2 kebaby (duży i mały) zamówione na wynos czekałem 5min przede mną były jeszcze 2 zamówienia więc czas realizacji bardzo dobry. Jak widać na zdjęciu kebaby niewiele różnią się rozmiarem ale też różnica w cenie jest niewielka. Obsługa też na wysokim poziomie, która dopytywała jak kebab ma być przygotowany żeby spełnił moje oczekiwania. Co do oceny samego produktu to kebab z wołowiną i ostrym sosem smakował bardzo dobrze. Mięso smaczne ciasto sycące i surówki świeże. Sos dobrze wyważony w swej ostrości, nie dominuje nad składnikami kebaba a jedynie go podkreśla. Na cieście widoczne czarne paski od opiekacza, co nie każdemu przypada do gustu i smaku, ale też nie przeszkadza za bardzo. Kebab w swojej strukturze bardzo spójny i nie rozwala się podczas jedzenia. Zamówienie wydane przez obsługę z uśmiechem na twarzy co też działa na plus. Na pewno wrócę po więcej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab u Pajdy?
Kebab u Pajdy znajduje się przy Wielka Skotnica 10d, 41-406 Mysłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab u Pajdy?
Można skontaktować się z Kebab u Pajdy pod numerem +48 694 738 408
Jak można dotrzeć do Kebab u Pajdy?
Do Kebab u Pajdy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku