Opinie

  1. Agnieszka Ziobrowska ★☆☆☆☆

    To jak niekompetente osoby pracują w tym miejscu jest aż porażające. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przez to niechlujstwo, lenistwo, niekompetencje człowiek dosłownie musi zapłacić. Ale przecież w urzędzie nikt nie będzie się tym przejmował, bo to nie oni ponoszą konsekwencje swojej niekompetencji tylko osoby, które tam przychodzą.

  2. Adam Sygacz ★☆☆☆☆

    Grupa leniwych pracownic które zamiast pomóc w sprawach skarbowych doradzają „zrób se sam”! Skandal! Zero chęci pomocy - tylko kawka, ploteczki i smród kabanosów!

  3. Ewa Salata ★★★★★

    Uważam, że Jestem winna podziękowania dla Pań pracujących w Urzędzie Skarbowym w Będzinie, wyjątkowe miejsce, profesjonalna obsługa. Już przy drzwiach wejściowych uzyskuje się informacje jak i gdzie załatwić sprawy. Uśmiechnięci i grzeczni urzędnicy wyjaśniają i wspierają swoją wiedzą. I to nie była moja pierwsza wizyta w tym Urzędzie, zawsze grzecznie i kulturalnie.

  1. Maciej Maliszewski ★★★★★

    Jestem pod ogromnym wrażeniem tego Urzędu. Nie wiem, jak moja sprawa się zakończy - nie należycie naliczona ulga - ale obsługa: na najwyższym poziomie! I to z kolejnych, różnych od siebie działów. Nie podaję nazwisk, bo nie chcę zrobić niedźwiedziej przysługi. Najpierw NORMALNA (tak, żyjemy w czasach, w których normalność zachwyca...) rozmowa telefoniczna i wyjaśnienie istoty problemu. Potem kontakt osobisty - zabranie do osobnego pomieszczenia, nie przy innych ludziach, i rozmowa w cztery oczy. Za chwilę przychodzi kolejna osoba i NA MIEJSCU pomaga zrobić korekty w PITie. Proszę o umówienie spotkania z p. Naczelnik - od ręki: rozmowa z panią sekretarką, która RÓWNIEŻ angażuje się, żeby pomóc. Tak, zapomniałem o państwach z ochrony: też służą pomocą. Nazwałbym to ŁAŃCUCHEM LUDZI DOBREJ WOLI, ludzi, którym chce się pracować, którzy w pracy nie siedzą za karę. Możemy burzyć pomniki komunistyczne, zmieniać nazwy ulic: co z tego, jeżeli nie zmieni się mentalność poprzedniego ustroju? Tu przeszłość odeszła do lamusa. I niech tam pozostanie. Niezależnie od rozstrzygnięcia mojej sprawy: z całego serca dziękuję za już okazaną pomoc i zaangażowanie wszystkich Pań. Maciej Maliszewski

  2. Franciszek Komoniewski ★★★★★

    W imieniu firmy Renovation Of Monuments pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazić najwyższe uznanie dla Pani Katarzyny Kocimskiej oraz Pani Agnieszki Jakóbczyk z Urzędu Skarbowego w Będzinie. Współpraca z Paniami to czysta przyjemność. Ich ogromna kompetencja, zaangażowanie i chęć pomocy są nieocenione. Każda, nawet najbardziej skomplikowana sprawa, została wyjaśniona w sposób zrozumiały i załatwiona niezwykle sprawnie. Profesjonalne i życzliwe podejście Pań znacznie ułatwiło nam prowadzenie działalności. Zdecydowanie polecamy kontakt i mamy nadzieję na dalszą tak owocną współpracę. Oby więcej tak pomocnych i kompetentnych urzędników! Z wyrazami szacunku, Zespół Renovation Of Monuments

  3. Mars ★★★★★

    Profesjonalizm pan z Urzędu Skarbowego pani Małgorzaty +podatek po śmierci rodzica)oraz podatków od Spadków i darowizn dla pani pomagającej R.M.. Bardzo dziekuję. Ponadto nie prawda jest że czeka się w kolejce gdy umawia się na godzinę. Oczywiście osoby stojące specjalnie wprowadziły panią w błąd bo pierwszeństwo w tym urzędzie mają osoby umówione na godzinę. Mnie też próbowały osoby stojące wprowadzić w błąd ale że się trochę znam przedstawiłam krótko ja na godzinę jestem umówiona i kolejka mnie nie dotyczy po czym.gdy odeszła osoba. z okienka. podeszłam bo była moja godzina. Próbowały osoby z kolejki protestować ja na to trzeba było się umawiać na godzinę to nie stały by panie w kolejce .

  1. aleksandra fabryczny ★★★★★

    Po przekroczeniu progu urzędu, przywitał mnie bardzo sympatyczny Pan z ochrony. Przy okienku obsługiwała nas bardzo miła Pani. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, pokazała. Załatwienie sprawy z opłatą trwało 1o minut. Szybko, sprawnie, bez problemu.

  2. Lucjan Szumiata ★★★★★

    NIE! Zgadzam się z negatywnymi opiniami o pracownikach US w Będzinie. Miałem poważne problemy w temacie Windykacji. Zacząłem od kontaktu z p. Robertem a następnie z p. Olgą. Nie czekałem na rozmowę dłużej jak 5 min. Rozwiązanie skomplikowanej sprawy trwało 4 dni. Dzisiaj problem został rozwiązany. P.Naczelnik, p.Olgo, p.Robercie- chyle czoło. Dziękuję. Pani z Ochrony także pomagała w komunikacji z w/w osobami.

  3. Marek Wiatrowski ★☆☆☆☆

    niestety w okresie świątecznym i po świątecznym, termin 14 dni nie zawsze jest możliwy do utrzymania, biuro podawcze NIE ROZUMIE ŻE ludzie mają ŚWIĘTA i URLOPY, a zapewne sami byli na urlopie, ZERO WYROZUMIAŁOŚCI dla obywatela

  1. Dawid Paszewski ★★★★★

    Pani Ewa Zięba oraz Kinga Niedziela to profesjonalna osoba na odpowiednim stanowisku. Pani Ewa gdy znalazła błąd wykonany przez MOJĄ OSOBĘ, potrafiła poświęcić czas by dotrzeć do mojej osoby w alternatywny sposób mimo że nie odbierałem numeru kontaktowego, dodatkowo potrafiła poświęcić swój czas by dostosować sie do mnie bym mógł złożyć poprawnie deklarację. Obie panie potrafią z empatia podejść do klienta i wytłumaczyć to co jest niejasne. Podsumowując profesjonalna obsługa i dzięki tym osobą PR zmienia się na lepsze. Oby każdy był jak one

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Urząd Skarbowy w Będzinie?

Urząd Skarbowy w Będzinie znajduje się przy Józefa Retingera 1, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Urząd Skarbowy w Będzinie?

Można skontaktować się z Urząd Skarbowy w Będzinie pod numerem +48 223 300 330

Jak można dotrzeć do Urząd Skarbowy w Będzinie?

Do Urząd Skarbowy w Będzinie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements