Świetna siłownia! Nowoczesny sprzęt, dużo miejsca i zawsze czysto. Obsługa bardzo pomocna, a trenerzy znają się na rzeczy. Szczególnie polecam piątkowe zajęcia z Panią Iwoną !
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Nowosinska ★★★★★
-
Anna Żurnia ★★★★★
Bardzo fajne miejsce do treningów, miła atmosfera, fajni trenerzy, miła obsługa. Dla mnie super, polecam!
-
Aleksandra Si ★★☆☆☆
Na pierwszy rzut oka siłownia robi świetne wrażenie – lokalizacja, nowoczesny sprzęt i szeroka oferta zajęć to duży plus. Niestety, moja druga wizyta zupełnie zmieniła odbiór tego miejsca. Podczas treningu obecny był najprawdobniej trener, o imieniu Oskar – wnioskuję to po firmowej koszulce z logo i imieniem oraz bardzo dobrym poziomie wykonywanych ćwiczeń, który swoim zachowaniem zdecydowanie odstawał od wartości, które – jak zakładam – ta siłownia próbuje promować. Zachowywał się seksistowsko i szowinistycznie wobec kobiet, rzucając nieodpowiednie komentarze i uwagi. Dodatkowo w nieprzyjemny sposób wypowiadał się o osobach LGBT, co było dla mnie zupełnie nie do przyjęcia – tym bardziej w miejscu, które posiada bogatą ofertę zajęć, różnorodny sprzęt oraz infrastrukturę przyjazną dla kobiet. To dla mnie duży zawód, bo prawdziwi sportowcy powinni wspierać innych, inspirować i motywować do rozwoju – a nie epatować chamstwem i brakiem szacunku.
-
Mirosław Zapiór ★★★★★
Siłownia na wysokim poziomie. Wspaniała atmosfera, świetni trenerzy. Dużym plusem jest, że nie jest "molochem", "rzeźnią" w której najważniejszy jest jak największy przerób. Trenując już 8 rok czuję się jak w rodzinie, w śród dobrych przyjaciół. Polecam wszystkim siłownie 3maj4me. P.s. Kiepskiej baletnicy przeszkodzi nawet rombek u spódnicy.
-
Mateusz Szczęśniak ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce do trenowania. Mimo że nie jest to wielka sieciowa siłownia to ma wystarczająco dużo przestrzeni oraz sprzętu do ćwiczeń a przy tym bardzo fajna przyjazna atmosfera!
-
Anna Wojnowska ★★★☆☆
Weszłam po drodze bo miałam troche czasu na trening. Siłownia mała, strefa cardio biedna. Ale to nic. W szatni bardzo zimno, a na sali sprzęty niektóre dość mocno zdezelowane. Maszyna do brzuszków - problem. Z założeniem obciążenia. Nie tylko ona jedyna. Także pierwszy raz i raczej ostatni :)
-
Marek Piekoszewski ★★★★★
Świetne miejsce jest klimat i super ekipa trenerzy najwyższa półka pełna profesja gorąco polecam nie jest to jakiś duży kompleks z wielką ilością maszyn ale ma to coś czego tamte siłownię nie mają Ćwiczę od 3 lat z najlepszym trenerem Mateuszem i ani przez chwilę nie chciałem zamienić tego miejsca na inne
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Siłownia 3maj4me?
Siłownia 3maj4me znajduje się przy Jana III Sobieskiego 16A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Siłownia 3maj4me?
Można skontaktować się z Siłownia 3maj4me pod numerem +48 534 434 434
Jak można dotrzeć do Siłownia 3maj4me?
Do Siłownia 3maj4me można dotrzeć, korzystając z poniższego linku