Opinie

  1. Katarzyna Nowosinska ★★★★★

    Świetna siłownia! Nowoczesny sprzęt, dużo miejsca i zawsze czysto. Obsługa bardzo pomocna, a trenerzy znają się na rzeczy. Szczególnie polecam piątkowe zajęcia z Panią Iwoną !

  2. Anna Żurnia ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce do treningów, miła atmosfera, fajni trenerzy, miła obsługa. Dla mnie super, polecam!

  3. Aleksandra Si ★★☆☆☆

    Na pierwszy rzut oka siłownia robi świetne wrażenie – lokalizacja, nowoczesny sprzęt i szeroka oferta zajęć to duży plus. Niestety, moja druga wizyta zupełnie zmieniła odbiór tego miejsca. Podczas treningu obecny był najprawdobniej trener, o imieniu Oskar – wnioskuję to po firmowej koszulce z logo i imieniem oraz bardzo dobrym poziomie wykonywanych ćwiczeń, który swoim zachowaniem zdecydowanie odstawał od wartości, które – jak zakładam – ta siłownia próbuje promować. Zachowywał się seksistowsko i szowinistycznie wobec kobiet, rzucając nieodpowiednie komentarze i uwagi. Dodatkowo w nieprzyjemny sposób wypowiadał się o osobach LGBT, co było dla mnie zupełnie nie do przyjęcia – tym bardziej w miejscu, które posiada bogatą ofertę zajęć, różnorodny sprzęt oraz infrastrukturę przyjazną dla kobiet. To dla mnie duży zawód, bo prawdziwi sportowcy powinni wspierać innych, inspirować i motywować do rozwoju – a nie epatować chamstwem i brakiem szacunku.

  1. Mirosław Zapiór ★★★★★

    Siłownia na wysokim poziomie. Wspaniała atmosfera, świetni trenerzy. Dużym plusem jest, że nie jest "molochem", "rzeźnią" w której najważniejszy jest jak największy przerób. Trenując już 8 rok czuję się jak w rodzinie, w śród dobrych przyjaciół. Polecam wszystkim siłownie 3maj4me. P.s. Kiepskiej baletnicy przeszkodzi nawet rombek u spódnicy.

  2. Mateusz Szczęśniak ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce do trenowania. Mimo że nie jest to wielka sieciowa siłownia to ma wystarczająco dużo przestrzeni oraz sprzętu do ćwiczeń a przy tym bardzo fajna przyjazna atmosfera!

  3. Anna Wojnowska ★★★☆☆

    Weszłam po drodze bo miałam troche czasu na trening. Siłownia mała, strefa cardio biedna. Ale to nic. W szatni bardzo zimno, a na sali sprzęty niektóre dość mocno zdezelowane. Maszyna do brzuszków - problem. Z założeniem obciążenia. Nie tylko ona jedyna. Także pierwszy raz i raczej ostatni :)

  1. Marek Piekoszewski ★★★★★

    Świetne miejsce jest klimat i super ekipa trenerzy najwyższa półka pełna profesja gorąco polecam nie jest to jakiś duży kompleks z wielką ilością maszyn ale ma to coś czego tamte siłownię nie mają Ćwiczę od 3 lat z najlepszym trenerem Mateuszem i ani przez chwilę nie chciałem zamienić tego miejsca na inne

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Siłownia 3maj4me?

Siłownia 3maj4me znajduje się przy Jana III Sobieskiego 16A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Siłownia 3maj4me?

Można skontaktować się z Siłownia 3maj4me pod numerem +48 534 434 434

Jak można dotrzeć do Siłownia 3maj4me?

Do Siłownia 3maj4me można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements