Kebab sam w sobie myślę że dobry trochę mało mięsa wołowina to kula mocy, giga bułka jest rzeczywiście duża
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał R ★★★★☆
-
Monika Czr ★☆☆☆☆
Zamówiłam tortille a dostałam pitę ale trudno, każdy pracownik może się pomylić. Kebab był nie dobry, surówki dziwnie smakowały, były kwaśne. Przestałam jeść gdy znalazłam w środku włosa. Nie polecam.
-
Łukasz O ★☆☆☆☆
Jak ktoś jest królikiem i lubi sałatki to dla niego to miejsce będzie ok. Wzięłem najtańszego kebaba by spróbować, ale to nie ja ustalam jego poziom jak i cenę. Porażka i już wiem że lepiej przejść 20m dalej...
-
Łukasz Chanak ★☆☆☆☆
Kebab tragedia. Pan, który go sporządzał zapomniał chyba dać sosu bo takich suchych trocin to dawno nie jadłem. Mam też wrażenie, że słowa nabierają nowego znaczenia bo kebaby jakby coraz mniejsze a w menu buńczuczne określenia typu: Big, Mega itp. Fajnie też, że obsługa używa rękawiczek, szkoda tylko, że robi nimi jedzenie i wydaje pieniądze kolejnym klientom.
-
Sebastian ★☆☆☆☆
Było otwarcie więc zgodnie z tym szyldem wybrałem się na tą niesamowitą promocję. Bylem nawet głodny więc mówię skuszę się na tego promocyjnego kebaba. Ludzi pełno był numerek 30 więc się pytam Pani czy można tego kebaba z promocji-i jakie moje zaskoczenie- kebabów z promocją nie ma bo to była jedna wielka ściema. Według Pani sprzedawczyni kebab był w promocji sprzedawany tylko przez godzinę dla pierwszych 50 osób. Tylko w której godzinie od otwarcia się pytam?. Ha ha ha jak można tak kłamać w pierwszym dniu sprzedaży. Nie można było tak normalnie otworzyć bez tej reklamy szyldu ściemy to tylko dla was wychodzi negatywnie . Rozumiem reklama dźwignią handlu ale tak w żywe oczy kłamać wstyd masakra. Niby 50 osób miało dostać kebaba za 1 zł więc niech się odezwie ten kto dostał?. Lokal też nie jest otwarty w takich godzinach jak piszą. Więc trzeba na to wziąść poprawkę.
-
scare crow ★★★★★
Bardzo dobry kebab
-
Maciek H ★★★★☆
Bardzo smaczny kebab polecam
-
Skibidi Toalet ★★☆☆☆
Nie polecam tego miejsca, za 24 zł dostałem big kebab w picie który był dość mały w porównaniu do ceny, smakowo nie jestem w stanie ocenić tego z powodu na ilość sosu który zabija smak posiłku , następnym razem wolę przejść 50m do zaufanej restauracji która tu jest od parunastu lat najwyraźniej nie bez powodu.
-
Ala Jureczka ★★★★★
Pyszny kebab spoko miejsce bedze przychodzić
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Am Am Kebab?
Am Am Kebab znajduje się przy Brzozowa 227, 41-253 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Am Am Kebab?
Można skontaktować się z Am Am Kebab pod numerem +48 511 125 603
Jak można dotrzeć do Am Am Kebab?
Do Am Am Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku