Opinie

  1. Grażyna ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa, jako rodzina nie musieliśmy się o nic martwić. Pan Damian z pełnym szacunkiem do zmarłego i do pogrążonej w żałobie rodziny załatwia wszystkie sprawy organizacyjne, pomaga i doradza rodzinie w tych trudnych chwilach w kwestiach pogrzebowych. Cała ceremonia pogrzebowa zorganizowana na wysokim poziomie a w naszym przypadku był to drugi pogrzeb w niedalekiej odległości czasowej i po pierwszym nawet nie pomyśleliśmy o zmianie zakładu. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc, dostępność, wsparcie, otwartość, szacunek i wrażliwość. Polecamy Pana Damiana każdemu , kto musi się zmierzyć z pożegnaniem bliskiej sobie osoby.

  2. Agata Marcinkowska ★★★★★

    Ogromne podziękowania dla pana Damiana za profesjonalne i empatyczne podejście. Na każdym kroku mogliśmy na niego liczyć. Pożegnanie w Domu Pożegnań było dla nas piękną, choć trudną chwilą, a ceremonia pogrzebowa - godna i bardzo dobrze zorganizowana.

  3. Beata Cieśla ★★★★★

    Dziękuję bardzo za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Szczególnie za zaangażowanie Pana Damiana, empatię oraz okazane wsparcie i wyrozumiałość w tak trudnym dla nas wszystkich czasie . Kultura osobista pracowników na najwyższym poziomie. I co najważniejsze - szacunek i powaga okazane Zmarłemu w Jego ostatniej drodze. Polecam z całego serca i jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję. Beata Cieśla z Rodziną

  1. Dariusz Osmala ★★★★★

    Gorace podzikowania dla Pana Damiana za profesjonala obsuge ceremoni pogrzebowej wszystko po stronie pana Damiana zalwione na bardzo wysokim poziome dziekuje z całego serca oraz rodzina. Goraco polecam i pozdrawiam.

  2. Aleksandra Wachowicz ★★★★★

    Wybrałam ten zakład na podstawie opinii i wszystkie wpisane tu są prawdziwe. Z całego serca polecam ten Zakład Pogrzebowy. Pan Damian bardzo empatyczny, profesjonalny,pomocny i przede wszystkim ludzki. Odpowiedział mi na wszystkie , nawet dziwne pytania. Cała ceremonia dopięta na ostatni guzik, z ogromnym szacunkiem dla zmarłego i ludzi przybyłych na pogrzeb, profesjonalnie. Przyjaciel miał pogrzeb świecki , wszystko miałam zorganizowane oprócz samego pogrzebu również , mistrza ceremonii, trąbkę... Warto też wspomnieć,że oprócz samego pogrzebu i wszystkiego co za tym idzie Pana Damian załatwia cała papierologię do ZUS co w takiej chwili jest nieocenioną pomocą, bo człowiek w takiej chwili mało co logicznie ogarnia. Mam nadzieję nie spotykać się często u Pana jednak jakbym musiała pochować kogoś bliskiego to tylko w tym Zakładzie

  3. Anna Michalewicz-Sikora ★★★★★

    Zdecydowanie jest to najlepszy Zakład Pogrzebowy z jakim miałam okazję współpracować. Od samego początku Pan Damian podszedł do sprawy z taktownym profesjonalizmem, już kiedy mama została zabrana z domu miałam poczucie spokoju bo widziałam, że jest traktowana z szacunkiem i delikatnością. kiedy najbliżsi gubią się w swoich emocjach obecność kogoś kto jest tak dobrze zorganizowany i odczytujący wszystkie potrzeby jest nieoceniona a Pan Damian właśnie taki jest. Z ludzkim podejściem i przede wszystkim z szacunkiem do zmarłego i do rodziny. Widać, że to osoba na odpowiednim miejscu, która wie co robi i dobrze się w tym odnajduje. Uroczystość została zorganizowana przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony, nie musieliśmy się niczym martwić a wszystkie nasze prośby zostały spełnione. Ksiądz podczas modlitwy pożegnalnej przed kremacją powiedział mnóstwo słów wsparcia, mądrych i dających do myślenia ale też dających spokój, poczucie, że wszystko będzie dobrze. Poza kwestiami technicznymi, papierami, organizacją, zostaliśmy też potraktowani jak ktoś ważny a nie kolejna zapłakana rodzina która przyjdzie zapłaci i już nie wróci. Jeżeli przyjdzie mi po raz kolejny chować kogoś bliskiego to jestem pewna gdzie powinnam się zgłosić. Polecam z czystym sercem każdemu, warto zadbać dla siebie i dla rodziny o tak wspaniałe pożegnanie. Panie Damianie - dziękujemy z całego serca.

  1. Justyna Majer ★★★★★

    Dla mnie nie ma lepszego zakładu pogrzebowego!!! Właściciel poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałm i zadbał o wszystko! W takich chwilach potrzebna jest osoba, która pomyśli i kompleksowo i zajmie się wszystkim. Najlepszą rekomendacją są opinie uczestników pogrzebu - jeszcze nigdy nie widzieli takiego szacunku dla Zmarłego i jego rodziny! Od siebie dodam - w tak trudnych chwilach potrzebujemy wsparcia i pomocy - to znajdziemy w każdym zakładzie pogrzebowy, ale empatię, wrażliwości, szacunek, pomoc i dostępność, wsparcie, otwartość, szacunek, wrażliwość - TYLKO TU!!!

  2. Oliwia Kowalska ★★★★★

    Bardzo polecam zakład pogrzebowy Anioł, Pan Damian z pełnym profesjonalizmem i empatią podchodzi do tych przykrych sytuacji. W razie wątpliwości pan Damian odpowiadał na każde pytanie, o każdej porze dnia i nocy. Ceremonia była dopięta na ostatni guzik, wzruszająca, namawiająca do refleksji. Miejsce warte polecenia, a Pan Damian jest najlepszym profesjonalistą jakiego spotkałam w tej trudnej dziedzinie

  3. Jolanta Dziedzic ★★★★★

    Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem zakładu pogrzebowego, by powierzyć zorganizowanie pochówku swojego bliskiego, to z całego serca mogę polecić "Anioła". Serdecznie dziękuję Panu Damianowi oraz pracownikom Zakładu za profesjonalną pomoc oraz okazane wsparcie w tak trudnym momencie. Ta firma to ludzie pełni profesjonalizmu oraz wykazujący się wysoką kultura osobistą, pomocni na każdym etapie, od pierwszego telefonu do uroczystości żałobnej prowadzonej przez Mistrza Ceremonii. Zakład zajmuje się dosłownie wszystkim, od transportu,załatwianie potrzebnych formalności w ZUS, pomoc w wyborze urny, kwiatów, trębacza,ubieranie oraz kosmetyką osoby zmarłej,zorganizowanie przepięknego pożegnania z Mamą w Domu Pogrzebowym nad jeziorem i bezpośrednie polecenie Mistrza Ceremonii ( piękniejszej przemowy pogrzebowej nie słyszałam). Uroczystość była zorganizowana na najwyższym poziomie a ja mogłam się skupić w tych dniach na tym co najważniejsze,dziękuję Państwu za godne pożegnanie mojej Mamy. Z wyrazami wdzięczności, Jola

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zakład Pogrzebowy Anioł?

Zakład Pogrzebowy Anioł znajduje się przy Rafała Sznajdera 16, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zakład Pogrzebowy Anioł?

Można skontaktować się z Zakład Pogrzebowy Anioł pod numerem +48 784 071 362

Jak można dotrzeć do Zakład Pogrzebowy Anioł?

Do Zakład Pogrzebowy Anioł można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements