Opinie

  1. Dominika Rozmus ★★★★★

    Domek w pięknym miejscu, z trzech stron otoczony lasem + widok na góry. Działka ogrodzona, z miejscem do wypoczynku. Wyposażenie i czystość na 5 gwiazdek. Domek zaaranżowany w wyjątkowy sposób, każdy szczegół jest przemyślany i wyjątkowy, od kubków po zegar na ścianie - jednym zdaniem: miejsce z duszą. Cudowne miejsce aby złapać oddech od zabieganej codzienności i nacieszyć się bliskością przyrody. Trafiliśmy na optymalną pogodę (brak upałów i zimna) więc pobyt był dla nas idealny. Możliwe że przy dużych upałach w środku robi się zaduch ale otwarcie okien szybko pozwala przywrócić komfort. Do pełni szczęścia brakuje tylko moskitiery w oknach;) Podjazd strony i wąski na ostatnim odcinku ale jeśli ja dałam radę wjechać to każdy gość ogarnie (latem) :) 4 pojedyncze łóżka na poddaszu i rozkładana kanapa w salonie ale za to kominek w centrum salonu robi wrażenie i dodatkowy plusik za zabawki i gry dla dzieci. Właściciel pomocny, zaangażowany i miły. Z czystym sumieniem polecam i na pewno zamierzam wrócić.

  2. The Ziemowit ★★★★★

    Obiekt jak w opisie, miejsce ustronne, idealne dla dzieci, działka ma same zalety- jest duża, ogrodzona, z paleniskiem, czysto w samym domku, ciekawy wystrój, właściciel bardzo pomocny. Warto tam pojechać:-)

  3. Luke Macha ★★★★★

    Bardzo unikatowe i klimatyczne miejsce. Domek bardzo dobrze i porządnie przygotowany to pobytu. Klarowne zasady współpracy z właścicielem. Cicha i spokojna lokalizacja. Można prawdziwie odpocząć i się wyciszyć. Miejsce bardzo wskazane dla rodzin z dziećmi ale również do wyjazdów w parze albo z małą grupką znajomych. Serdecznie polecam.

  1. Waldemar Szilke ★★★★★

    Super miejsce dla lubiacych cisze i spokoj z dala od gwaru centrum Szczyrku. Piekny widok na gory - Skrzyczne i jego otoczenie. Domek z klimatem, czysty i dobrze wyposazony, mozna tu tez odpoczac od zgielku programow tv ktorej tu nie ma, ale nam jej nie brakowalo. Dojazd do parkingu obok domku troche wymagajacy ale dalismy rade ;) Zadbany teren zielony wokol domku z miejscem do zabaw dzieci i grillem dla doroslych. Spedzilismy tu b milo z rodzina tegoroczny urlop 9 sierpniowych dni przy udanej pogodzie Bardzo mili i zyczliwi wlasciciele ktorych pozdrawiamy :)

  2. Szymon Gałdyn ★★★★★

    Z czystym sumieniem mogę polecić domek. Bardzo bogaty wyposażony od ekspresu przelewowego bo blender i toster. Dojazd może być problematyczny zimą, więc warto mieć do na uwadze. Tzn jest parking jakieś 150m od domku. Latem bez problemu się wjedzie na posesje domku. Pościel była czysta i pachnąca. A ogrzewanie kominkiem nie stanowi żadnego problemu nawet zimą. Spaliśmy przy -15, wystarczy wiedzieć jak działa kominek ;) Co do wody, część ekipy piła wodę z kranu przez filtry węglowe i nic nikomu nie było. Zawsze polecam przegotować jak nie jesteśmy pewni. Podsumowując super miejsce, na pewno wrócimy ma swój klimat. A właściciel też spoko, nie było żadnych problemów kucja zwrócona w 100%. Opału do komina mieliśmy zapewnionego jak byśmy byli na miesiąc a byliśmy tylko tydzień.

  3. Maks Kalamanski ★☆☆☆☆

    Ogólnie rzecz biorąc ogromne rozczarowanie… Domek położny w bardzo niewygodnym do dojazdu miejscu daleko od Szczyrku. Woda w kranie która według właściciela jest zdatna do picia jest podciągnięta z „jakiegoś” źródełka przez któregoś z sąsiadów. Po piciu tej wody przez dwa dni bóle brzucha i biegunka. Pościele, kołdry i poduszki z niezbyt świeżym zapachem najpewniej nie wymieniane po ostatnich gościach. Co najgorsze kaucja o wysokości 800zl została przywłaszczona przez właściciela za rzeczy które właściciel sobie wymyślił. Niestety jestem bardzo zawiedziony tym wyjazdem… Do Sanepidu w Bielsku został złożony wniosek odnośnie „pitnej wody z kranu” NIE POLECAM MODREGO DOMKU SZCZYRK

  1. Skush 16 ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego domku. Zimno, ciężko dostępne oraz nie przyjazny właściciel. O dojeździe nawet nie będę wspomniał bo nawet nie da się wjechać tam! Jedyne ogrzewanie jakie jest w tym domku to kominek które jak zgaśnie jest zimno jak na dworzu. Woda z kranu właściciel zapewniał, że pitna oraz nie czysta( po 2-3 godzinach powstaje w niej piasek i można się zatruć) właściciel bierze całe pieniądze z kaucji na swoje cele oraz daje niestworzone rzeczy po to aby po prostu okraść wynajmujących. Pościele oraz ręczniki miały nieprzyjemny zapach wątpię, że były prane. Właściciel deklaruje się do wielu rzeczy po czym nie spełnia ani jednej. Celem domku jest duża cena oraz zabranie wszyskich pieniędzy z kaucji nie polecam nikomu tego domku daleko od wszystkiego, ciężki dojazd oraz wygórowana cena jak za takie coś. Żenada

  2. Ewelina Buchta ★★★★★

    Świetne miejsce do spędzenia zimowych wieczorów w gronie znajomych. W domku są cztery jednoosobowe łóżka oraz dwuosobowa kanapa. Domek jest dobrze (i ślicznie!) wyposażony, a kuchnia spełni potrzeby gotujących turystów. Polecam zimowanie przy kominku, choć od razu uprzedzę, że samochód należy porzucić min. 300 metrów od domku. Bardziej miejskie egzemplarze lepiej zaparkować u księdza i zrobić sobie 12-minutowy spacer. Latem parking nie stanowi problemu, więc leniuszki mogą wybrać właśnie tę porę roku na odwiedzenie tego urokliwego miejsca.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Modry Domek Szczyrk?

Modry Domek Szczyrk znajduje się przy Kolorowa 24, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Modry Domek Szczyrk?

Można skontaktować się z Modry Domek Szczyrk pod numerem +48 508 535 354

Jak można dotrzeć do Modry Domek Szczyrk?

Do Modry Domek Szczyrk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements