Opinie

  1. Janusz ★☆☆☆☆

    Skuszony reklamą, która obiecywała "zawsze świeże kwiaty", chciałem niedawno kupić bukiet z kwiatomatu. Niestety, na miejscu nie było jak w reklamie. Kwiaty były stare, zwiędłe i połamane, zmęczone jak by stały już z tydzień. Dodatkowo, niektóre bukiety całkowicie zasłaniał pognieciony papier, nie można było zobaczyć co to za bukiet. Reklama wprowadza w błąd i obiecuje coś, co jest dalekie od prawdy. Nie polecam kwiatów z tego automatu. ps. kompozycja z niemowlakiem jest przerażająca, brr...

  2. Anna Weglorz ★★★★★

    Bukiet piękny, w innym stylu , kwiaty świeże trzymały się bardzo długo. Ogromny wybór kwiatów.

  3. Greg Mrozek ★★★★★

    Serdecznie polecam . Piękne , świeże kwiaty zawsze pod ręką. I co najważniejsze , szybko , bez czekania na ułożenie wiązanki . Do tego brak problemów z parkowaniem... Brawa dla florystki za dobór kompozycji . Wspierajmy takie godne uwagi innowacyjne pomysły , na mapie Bielska

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiatomat Bielsko-Biała 24/7?

Kwiatomat Bielsko-Biała 24/7 znajduje się przy Maksyma Gorkiego 10, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiatomat Bielsko-Biała 24/7?

Można skontaktować się z Kwiatomat Bielsko-Biała 24/7 pod numerem +48 880 351 880

Jak można dotrzeć do Kwiatomat Bielsko-Biała 24/7?

Do Kwiatomat Bielsko-Biała 24/7 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements