Opinie

  1. Grzegorz Sztafinski ★★★★★

    Profesjonalna obsługa w każdym stopniu. Współpraca z Panem Damian Hebda godna polecenia, bardzo pomocny, życzliwy i znający sie na swojej pracy. Kupiłem tam samochód i jestem bardzo zadowolony. Samochód sprawuje się dobrze. Chciałem rownież polecić Pania Agate, która zajmuje się ubezpieczeniami. Pomogła znaleźć godna ofertę ubezpieczenia z której skorzystałem. Bardzo polecam cała ekipe

  2. Natalia ★★★★★

    Przyjechaliśmy "przy okazji", rozglądając się za używanymi samochodami. Znaleźliśmy kilka ciekawych modeli i poprosiliśmy Pana Adama o możliwość obejrzenia ich. Widząc co może byc dla nas istotne (chociaż wcale jeszcze nie sprecyzowaliśmy oczekiwań), pokazał nam model, który pasował do nas idealnie. Początkowo musiałam to przemyśleć, bo chciałam nieco mniejszy samochód, ale po podjęciu decyzji, że to jednak ten - wszystko poszło nadwyraz sprawnie. Zarezerwowaliśmy auto w sobotę i już w poniedziałek po południu wyjechaliśmy nim spod salonu. :) poziom obsługi bardzo wysoki, wszystko starannie doprecyzowane. Na miejscu także ubezpieczyłam samochód - Pani Agata pomogła nam dobrać najkorzystniejszą z ofert i przygotowała polisę na nasz przyjazd po konsultacji telefonicznej. Bardzo szybko udało nam się sfinalizować cały temat zakupu i poczuliśmy się zaopiekowani, zwłaszcza ja - kupując auto po raz pierwszy i mając za sobą różne doświadczenia z innych salonów.

  3. Agnieszka Michalczuk ★★★★★

    Firma Autopunkt Bielsko Biała jest godna polecenia. Profesjonalna obsługa, rzetelna informacja o pojeździe. Pan Adam bardzo pomocny, cierpliwy, na każde pytanie wyczerpująco odpowiada. Kupiłam tam samochód i jestem bardzo zadowolona. Samochód sprawuje się bardzo dobrze, nie posiada żadnych ukrytych wad. Bardzo chciałam polecić również usługi pani Agaty, która zajmuje się ubezpieczeniami. Znalazła bardzo interesującą i przystępną ofertę ubezpieczenia samochodu. Bardzo polecam.

  1. Mikołaj Nowak ★★★★★

    Po niecałym roku od zakupu Focusa i zrobionych blisko 20.000 km mogę z całym przekonaniem polecić tego dealera. Samochód trafił się naprawdę zadbany, bez żadnych ukrytych wad. Na szczególne słowa uznania zasługuje pan Adam Witkowski, który pomógł mi przejść przez cały proces zakupu i dotrzymał terminów, co było dla mnie kluczowe. Świetny profesjonalista! :)

  2. Krzysztof Muller ★★☆☆☆

    Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że obsługujący mnie pan był bardzo pomocny i uprzejmy, dlatego nie ma jednej gwiazdki. Jednak bardziej chodzi o auto, które odebrałem. Po oględzinach i sprawdzeniu czy płyny eksploatacyjne są w normie, odbieram dokumenty i wracam do domu. Niestety po przejechaniu 10 km auto traci moc i wyświetla się komunikat i grzejącym się płynie chłodzącym. Zjeżdżam z trasy i zatrzymuję na pobliskim parkingu. Sprawdzam ponownie płyn i czy może coś cieknie i okazuje się, że w zbiorniku pusto. Kupuję 2l płynu i uzupełniam braki, ale po odpaleniu auta sytuacja się nie zmienia. Następuje kontakt z osobą wydającą samochód i decyzja o powrocie. Na miejscu mechanicy biorą się za sprawdzanie co trwa kilka godzin. Po wszystkim pada stwierdzenie, że układ musiał być zapowietrzony i wszystko jest w porządku. Niestety w moim odczuciu sprawdzenie pojazdu przed jego wydaniem nie było zbyt dokładne, a to przełożyło się to na niepotrzebny stres, stratę czasu i pieniędzy.

  3. Klaudia Horwat ★★★★★

    Serdecznie polecam skorzystanie z usług Autopunkt - wszystkim zainteresowanym zakupem sprawdzonego samochodu. Pan Damian Hebda jest bardzo dokładny, uczciwy i rzetelny pod każdym względem. Potrafi doradzić w wielu sprawach. Lepiej nie mogłam trafić. Dziękuję Panie Damianie za miłą współpracę i życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym. Pozdrawiam również cały zespół Autopunkt Bielsko - Biała.

  1. Krzysztof Piekarczyk ★★★★★

    Polecam to miejsce jako pewne i profesjonalne w swojej dziedzinie. Z pomocą Pana Adama Witkowskiego przeszedłem przez cały proces zakupu samochodu - od selekcji, jazdy próbnej, weryfikacji stanu interesującego mnie egzemplarza, aż po przygotowanie do odbioru, rejestrację i ubezpiecznie. Dla tych, którzy chcą spokojnie spać ;) zdecydowanie polcam.

  2. Rafal Pączek ★★★★★

    Witam Zakupiłem vw passat Salonie Autopunkt Bielsko-Biała u Pana Adama, mam nadzieje że passat będzie równie bezproblemowy jak obsługa w tym Salonie. Pozdrawiam miłego i konkretnego sprzedawce który już po pierwszym kontakcie telefonicznym przedstawił wszystkie plusy jak i minusy poprzez wysłanie zdjęć, które po oględzinach już na miejscu okazały się prawdą. Na tą chwilę ogólnie bardzo zadowolony jestem, jedyny minus jak dla mnie to, iż płatność musi być wykonana poprzez przelew ale jak tak musi już być to jak to się mówi jeden problem to nie problem :) Pozdrawiam Rafał

  3. Jacek Wojciech ★★★★★

    Pan Adam zakup Fiat Tipo. Szybka fachową obsługa. Przygotowanie dokumentacji, doradztwo, merytoryka. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam firmę każdemu kto chce kupić używane auto.

  1. Kamil Walęcik ★★★★★

    Gorąco polecam ten salon. Obsługa przez Pana Adama Witkowskiego była na bardzo wysokim poziomie, doceniam jego profesjonalizm i miłą obsługę. Proces zakupu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Samochód spełnia oczekiwania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Autopunkt Pewne Używane?

Autopunkt Pewne Używane znajduje się przy Wyzwolenia 95, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Autopunkt Pewne Używane?

Można skontaktować się z Autopunkt Pewne Używane pod numerem +48 334 441 568

Jak można dotrzeć do Autopunkt Pewne Używane?

Do Autopunkt Pewne Używane można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements