Bułka spoko. Cena trochę na wyrost, ale da się przeżyć. Burger smaczny. Mały ruch, przez pół godziny byłem jedynym klientem (od 17:30). Niestety brak serwetek w zestawie, trzeba przynieść swoje. Stoły dają dużo do życzenia, chwieją się jak pijany po pasterce. Reszta bez zastrzeżeń.
Opinie
-
Michał Wójtowicz ★★★☆☆
-
Deel Thul ★☆☆☆☆
Burgery bardzo dobre, ale młode Panie tam pracujące niestety nie do przejścia. Przychodzę złożyć zamówienie o godz. 20, dostaję informacje, że mają przerwę na sprzątanie i za 15min mam przyjść zamówić. Przychodzę za 15min i słyszę, oczywiście "z pyskiem" na mnie, że juz nie przyjmą zamówienia bo im się piec zepsuł. To już któraś taka sytuacja, ale dzisiaj to już przeszło wszelkie granice.
-
NyczU Official ★★★★★
Zamówiłem burgera wege i muszę zdecydowanie pochwalić. Był dobry i pieczywo świeże. Na jeszcze większą giga pochwałę zasługuje obsługa która jest bardzo miła, uśmiechnięta i życzliwa. Napewno będę tu wracać. Narazie cześć pompa! ✊
-
Asia ★★★★☆
Ogólnie jedzenie dobre. Obsługa miła. Niestety ceny jednak za wysokie jak na to co oferują. Raczej na razie nie wróce. Zobaczone,zjedzone…wystarczy.
-
Stona 140 ★★★★☆
Dobry burger, ładnie urządzony lokal, miła obsługa. Bułka świeża, chrupiąca i się nie rozpada, dużo warzyw oraz mięso wysmażone na medium. W burgerze gigamaciora najbardziej czuć musztardę niestety, drugi sos mało wyczuwalny.
-
Robert Pudełko ★★★★☆
Idealny lokal by dać 4 gwiazdki. Ceny i menu influencerskie, jakość i smak bardzo podobna do Burneiki w Bielsku, mięso akceptowalne ale szału nie robi, w tej cenie o wiele lepszy niż okoliczne fastfoody. Obsługa bardzo młoda i głośna, można się poczuć jak w szkole, jednak głośne jęki z kuchni mi nie przeszkadzały, wizyta bez problemów z zamówieniem. 15 minut czekania na burgera, jednak byliśmy świadkiem nie przyjmowania zamówień 2h przed zamknięciem lokalu. Sprawdziłem, zjadłem, żeby tu wrócić musielibyśmy obniżyć ceny o 5 zł lub wybierać lepsze mięso. Warto wziąć 13 latka, powiedzieć że to od isamuxpompy i pośmiać się z nazw burgerów, ale przyjsc na burgera polecam w ramach eksperymentu.
-
kamil betlej ★★★★★
Pyszne burgery, bez problemu konkurują z najlepszymi burgerowniami w Bielsku, obsługa bardzo miła, jedyny minus, chusteczki dałbym przy stoliku a nie przy kasie, ale to takie subiektywne
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Giga Buła Bielsko-Biała?
Giga Buła Bielsko-Biała znajduje się przy Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Giga Buła Bielsko-Biała?
Do Giga Buła Bielsko-Biała można dotrzeć, korzystając z poniższego linku